Registrovaných uživatelů:
2058


Počet přiznání:
22863

TOPlist TOPlist
anna   22.6.2012 18:16:20
Zobrazeno: 2507x

nevera

kreten, mel v mejlu " nemuzu zapomenout na nase krasny libani" zvedlo me to doslova ze zidle, uhodila jsem na nej hned zavrel mejl a vsechno zaprel. ja blbka jsem se nechala kuli detem ukecat, ale ted se mi to porad vraci, nemuzu na to zapomenout protoze mi to pripomnel tim, ze se se mnou zacal pred par mesici libat jinym zpusobem nez jsme se doted libali. kdyz jsem mu to rekla, tak zase vsechno zaprel. je to sileny, o mejlu najednou vubec nevi, na nic si nevzpomina, on zadny takovy mejl nikdy nemel. porad jen zapira a lze, on nic neudelel. mam hrozny pocit kdyz mu nemuzu verit, je to velke zklamani, vsechna duvera je pryc, vsechno je jen sama lez. on porad zapira.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Marcus  8.7.2012 7:39:15
LordiGirl, jenže tady nejde o nějaké trapné problémečky s věrností, které řeší pár na gymnáziu a které se dají řešit rozchodem. Všimni si, že Anna a ten její dáreček jsou buď manželé nebo přinejmenším dlouholetí partneři s dětmi. (Anna přece píše: "ja blbka jsem se nechala kuli detem ukecat".) A to se nedá řešit knížecími radami, jaké dáváš, nezlob se. O tom, že Annin partner uboze a směšně lže a že jeho chování nemá úroveň, o tom žádná. Ale v dané chvíli nevidím - kvůli dětem i kvůli dlouhodobosti vztahu - jinou možnost, než aby Anna zaťala zuby a nevěru skousla a odpustila. A nenacházej v tom nějaký mužský šovinismus. Kdyby tu psal nějaký Franta nebo Véna o tom, že mu jeho Anna nebo Monča zahýbá a podobně trapácky se vytáčí, radil bych k tomu samému - odpustit. On je totiž problém i v nastavení jejich vztahu, křečovitě monogamním. Ten zoufalec pak zatlouká a zatlouká, směšně, blbě, uhozeně, protože mu mnoho jiného nezbývá. Co by se stalo, kdyby řekl PRAVDU? Nic pěkného přece. Zásadně by ohrozil vztah s Annou, na kterém mu přes všechno záleží. Napsal jsem Anně už níže: "Anno, měla jste DÁVNO vědět, že muž i žena mají polygamní povahu - a nějak si podle toho zařídit život. " Tohle neveselé zlaté pravidlo opakovat každému na potkání, jinak se bude svět topit v romantických sračkách.

LordiGirl  2.7.2012 22:22:14
Dobře, holky taky doukážou bejt pořádný svině, ale pochybuju, že ze začátku chtěl bejt věrnej, pokud má tak silný "pudy" určitě na to přišel někdy v pubertě. Pokud by Annu miloval, tak by mu stačila a nemusel by hledat nějákou jinou.
Hroch  2.7.2012 18:12:57
LordiGirl - chlapi dovedou bejt stejný prasata jako holky, v tom si nemáme co vyčítat. s Jinak on se s annou nechce rozejít, chce si zapíchat s nějakou pindou což sice není nic hezkýho, ale je to běžný. A vždycky to běžný bylo.
Na začátku, s třeba chtěl bejt věrnej, ale zaslech volání divočiny a neřikej, že nevíš co holky dovedou když chtěj nekoho sestřelit.
Tohle je prostě vždycky blbý, nejlepší je nedat se nikdy chytit. s
LordiGirl  2.7.2012 15:24:34
Ne, ale třeba jí může říct : Promiň, ale jsem nadržený hovado, který radši píchá půlku města než aby svý holce do očí řekl, rozcházíme se, protože mě strašně moc baví pohled na trápení mojí přítelkyně.
Vy chlapi fakt někdy dokážete bejt takový prasata, když vim, že nebudu svýmu klukovi věrná, tak s nim nejdu do vztahu, ale hned na začátku mu řeknu, že ho mam jenom kvůli sexu. A nebudu v něm vyvolávat falešný naděje
Hroch  1.7.2012 22:14:17
LordiGirl - to jí má říct: našel jsem si užasnou rajdu, pícháme spolu jak králíci a máš nás slyšet jak u toho řveme? s
LordiGirl  1.7.2012 20:37:29
Nick - No jo, ale ne vždycky je ten druhej tak blbej, aby tomu zatloukání uvěřil
Nick  23.6.2012 8:33:09
Řídí se podle osvědčenýho zatloukat, zatloukat, zatloukat..
Marcus  22.6.2012 23:10:05
Anno, měla jste DÁVNO vědět, že muž i žena mají polygamní povahu - a nějak si podle toho zařídit život. Je k nevíře, jak málo toho třeba i třicetiletý člověk stihl pochopit o životě a o vztazích... s
m  22.6.2012 21:34:24
l
Novis  22.6.2012 18:58:26
Tak se na něj vyser no.