Registrovaných uživatelů:
2058


Počet přiznání:
22863

TOPlist TOPlist
Honza Suchánek   19.7.2012 21:28:04
Zobrazeno: 4298x

Notorické lhaní

Zdravím všechny. Mám opravdu velký problém. Jsem totiž notorický lhář. Už ani nedokážu pozdravit svého německého šestnáctiletého šéfa ve firmě kde dělám kancelářskou krysu bez toho, abych při tom pozdravu lhal. Nejhorší je, že své lži si nedokážu odlišit od reality. O kterémkoli člověku začnu lhát, zejména, pokud je chytřejší než já, což jsou skoro všichni, a tuto svou lež neustále podávám jako skutečnost a realitu. Prosím, poraďte mi, co mám dělat, abych dokázal svou nepřekonatelnou touhu neustále lhát aspoň trochu omezit.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
nevim  15.9.2013 4:17:37
Mam problem nejsem notorickej lhar ale ublizuju svim znamim a blizkym tim ze pod tlakem reknu les ktere pak lituji a chci ji vratit zpet treba jsem sve partnerce pod tlakem rekl ze jsem ji podvedl a tet toho lituji.....poradite mi jak stoho ven? s
Dana  13.2.2013 18:12:37
Tak to tvoje lhaní ještě docela jde, to znám jednoho, který sliboval miliony, rozvedl rodinu, okradl její rodiče, známá si vzala hypotéku, s tím, že ji on doplatí až se mu vrátí peníze, které mu údajně někdo dluží, což samozřejmě nebyla pravda, neplatil splátky i když tvrdil, že ano, neplatil elektriku, prostě podvodník nejvvyššího stupně ale myslí si, že on je tím ubližovaným a známá se trápí a neví jak z toho ven.
Ilker Dunc  24.7.2012 14:23:09
Hovorim TUREK!
Psycholožka  20.7.2012 20:46:31
No tak já zas nejsem úplně přesně psycholožka. Tak jo, s pravdou ven, mám podobný problém jako tady Honza. Ty příklady, co jsem tu psal, jsou bohužel ze života. Narodil jsem se a vyrostl v Poličce, kde mi nakonec nikdo neřekl jinak než Kulíšek nebo Beruška. Původně jsem tyhle přezdívky šířil sám, ale pak jsem zjistil, že si mě lidi kvůli tomu dobírají a moc na to nejdou ženské. Od doby, co mě žena vykopla z bytu, že prý nepracuju (přitom jsem docela dělal brigády), tyhle dvě přezdívky zapírám, jak můžu, ale pořád se to se mnou abych tak řekl veze. Myslím, že jsou tak nějak symbolem mého nuzného postavení. To by ale nebyl ten největší problém. Život pak vzal trošku rychlé obrátky - vzal jsem si půjčku, že si trochu odpočinu a vyrazím do Karibiku podívat se po nějakých těch macatých Mexičankách. Bohužel po návratu jsem to nějak nestíhal splácet, přišlo pár dalších půjček a najednou z toho bylo čtvrt milionku. Nebudu vás napínat, dostal jsem se do insolvenčního řízení. Jak říkám, nuzák no. A i to je jen půlka celé pravdy, ale myslím, že to zatím stačilo. Muselo to ven.
Už jsem si docela jednu dobu zoufal, ale z nejhoršího mě dostala moje psycholožka. Takže nepodceňujte sílu zpovědi!
Co mě taky trochu drží nad vodou, je, že se můžu kvalitně najíst díky svému kvalitnímu nádobí. Kvalitní nádobí bych v životě taky nepodceňoval.
Xavon  20.7.2012 18:39:06
Honzo, zkusil bych to, co radí Psycholožka, ale pokud - jak píšeš - se nemůžeš zbavit své potřeby lhát, bude to patrně těžké něco přiznat. Pokud navíc lžeš i o práci a svém jménu, je každá rada velmi drahá.
kráva  20.7.2012 11:33:25
To tvoje jméno je mi nějak povědomý s ) ale asi sis je taky vymyslel, co?? s
808as  20.7.2012 9:07:14
predpokladame ze lzes i o te praci co? :]
Psycholožka  19.7.2012 22:04:00
Začni tím, že přiznáš věci, který jsou zcela zřejmý. Řekněme, svým známým přiznáš, jak sis nechával ještě před pár lety říkat, jak se jmenuje ta srandovní vesnice, kde jsi vyrostl, oženil se a odkud tě vykopla manželka... Potom už bude snazší přiznat i ty méně důležité pravdy, jako že jsi nuzák, že si před lidmi vymýšlíš imaginární milenky atd. To jsou všechno samozřejmě jen příklady, konkrétní věci si musíš dosadit ty sám.
Terka  19.7.2012 21:44:10
Nevim, zkus nějakýho doktora, třeba ti pomůže.. nebo to zkus sám.. ani jednou za den neříct lež. Motivuj se něčím. Horší je, jestli sám nevíš, co je lež a co pravda. To pak asi bude dost složitý i pro doktory..