Registrovaných uživatelů:
2060


Počet přiznání:
22863

TOPlist TOPlist
Dilema   19.7.2012 22:39:05
Zobrazeno: 1946x

Co na to říct

Ahoj, mám v sobě kus ženy. Je to tak, bohužel. Nejsem gay, nebo si aspoň nejsem vědom toho, že by mě muži přitahovali. Jde o to, že dík společenskému vnímání rolí které je zakořené v tradičním pojetí pohlaví sem si vyslech kolikrát pohrdavé a posměšňující komentáře, takže nejde tak ani o orientaci kterou bych tajil, ale o povahu. Jsem zastáncem tradičního pojetí mužů, samému se mi nelíbí šampóni a podobná pakáž. Jenže tohle je deformace společnosti. Já mám takovou povahu vrozenou. A teď mám na výběr, buď se příjmu takovej jakej jsem, nebo se popřu za cenu toho, že budu brán jako normální muž. Taky nevím jak najít cestu k sobě, hnusí se mi má jistá zženštilost, nebo je to má nenabitá chlapskost.. nevím. Je těžký bejt v pohodě, když člověk kolem sebe vnímá to jak je jinej, ty nechápavé xichty. Pořád jen slyším chovej se jako chlap a pokaždé si u toho řeknu, jestli se to dá změnit, ale na druhou stranu cítím, že tím akorát podkopávám svou přirozenost, jsem tím už rozerván. Dřív jak sem nedržel v sobě emoce tak to bylo lepší, teď jsem jak kus ledu. Bejt ryzím chlapem, bylo by mi líp. Je tady někdo kdo má podobnej problém? Jiné komentáře mě nezajímají. Vyslechl jsem si už dost a jsou věci ke kterým se objektivní pohled nachází těžko. Víte, když si chlap řekne jak vypadá dnešní panstvo, v mnohém bych s ním souhlasil. To je ten pseudopokryteckej paradox, kritizoval bych ty se kterými by mě pojila jistá podobnost a to není fér.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
vozickar1  24.7.2012 19:50:13
ahoj,mam tež taky problem.,odepiš na vozickar1@seznam.cz
Dilema  21.7.2012 0:39:34
Ahoj, nechci se tady moc otvirat, tak pokud chces, muzes mi nechat kontakt. Vypadas rozume a jako nekdo kdo tohle tema umi normalne pojmout.
Václav  20.7.2012 15:02:30
Je to v povaze, to je dost široká odpověď. Někdo má povahu jemnou, někdo se snadno rozpláče, přesto nemusí v sobě vidět kus ženy...
Asi budeš již vyzrálejší (neuvádíš věk), takže těžko řící, jestli to je jn chvilkové, nebo uz s tím nějkou dobu žiješ. Ale jen povahou, že b to bylo?? Tojsi v podstatě nenapsal nic. Tvé přiznání mohu brát jen jako takové zamyšlení se nad sebou samým.
Dilema  20.7.2012 12:02:18
O orientaci to není. Je to v povaze.
Václav  20.7.2012 9:43:20
Ahoj, tak v první řadě se chci zeptat, kolik Ti je vlastně let, nejsi na kluky, takže se Ti líbí ženy? A měl jsi už tedy nějakou partnerku? Ale psal jsi o šampóncích, jak se Ti nelíbí... Tak jsem se v tom trochu ztratil. Jak to s Tebou tedy je? Tvá ženská stránka se projevuje tak, že se za ní převlékáš, nebo tak mluvíš? Nebo tu ženskou stránku spatřuješ v tom, že cítíš jistou náklonnost k mužům?? Ale píšeš, teda myslíš, že gay nejsi. Já jsem gay a ženskou stránku v tom nevidím. Ani ženu nepřipomínám...