Registrovaných uživatelů:
2060


Počet přiznání:
22869

TOPlist TOPlist
Jitka   23.7.2012 7:05:54
Zobrazeno: 88759x

Můj syn si s ním pohyboval !

Před časem jsem řešila problém, jak zjistit, jestli si můj syn nepohybuje s ferdíkem. Nechtěla jsem s ním o tom mluvit dokud si nebudu jistá, že to vážně dělá, abych ho na to zbytečně neupozornila pokud to nezná. Zkoušela jsem poslouchat u záchodu, kde si mi krom vyprazdňování střev jiného zvuku nedostávalo. Tak jsem šla na internet, že najdu nějaký diktafon, jako jsme používali na seminářích při rolových hrách.
Že bych ho jako dala k němu do pokoje a on by nahrával zvuk. Myslím, že šustění předkožky bych snadno odhalila. Tak jsem hledala, ale kupodivu jsem našla něco ještě lepšího. Asi za 2000Kč jsem objevila malou kameru jenom na baterku s anténou. Bratrancovi jsem řekla, že budu sledovat sýkorky, jak zobou zrní na okně a on mi to namontoval, aby to fungovalo s televizí. Pak jsem ji z toho okna sundala a dala k němu do pokoje mezi knížky, tak aby mířila na jeho stůl a postel, kde jsem předpokládala, že pokud masturbuje, tak to bude dělat tam. Buď u počítače nebo v posteli. V sobotu ráno jsem si přivstala a zapnula televizi. Pro jistotu jsem měla prst pořád na ovladači, kdyby přišel a viděl svůj pokoj. Bylo asi 8:45 když se začal vrtět. Nejdřív vzal do ruky mobil, asi se díval kolik je hodin. A pak si chvíli četl časopis. No a pak ho dal na zem a šlo vidět, jak se nějak nadzvedává peřina. Hladí si ferdíka, pomyslela jsem si. A taky že jo. Za chvíli mu byla peřina těsná, tak ji odkryl a viděla jsem to úplně zřetelně všechny ty pohyby, jak si sním pohyboval. Bylo mě úplně trapně. Takovej hnus a můj syn. Šla jsem ke dveřím a zadupala. Chudák se asi polekal, protože si najednou zase četl časopis. U oběda jsem se ho zeptala, jestli mi nechce něco říct. Řekl, že ani ne. Tak jsem se ho zeptala, jestli už něco slyšel o tom, že muži někdy dělají věci, za které se stydí a že jako správná matka bych si sním o ní chtěla promluvit. Vůbec jsem nevěděla, jak se před ním vyjádřit. Do takové trapné situace mě bezdůvodně dostal! Otce naštěstí nemá a jsem tu pořád já, abych ho připravila na nástrahy života. Přestal jíst a zeptal se cože jsem říkala. Hned jsem věděla, že akorát získává čas a že moc dobře slyšel! Tak jsem to zopakovala, že mám podezření, že u nás v domě dělá věci, za který bych na něj hrdá nebyla. On mi řekl, že se mi asi něco zdá. Chápete? On mi můj vlastní milovanej syn lhal do očí! Své matce co se ho akorát snaží chránit. O tom co jsem viděla jsem mu nic neřekla, ale upozornila jsem ho, že jestli se to bude opakovat, tak ať si nepřeje ten tanec. Jsem připravená ho přestěhovat ke mně do ložnice, abych ho měla pod dozorem, protože v 16ti letech má na podobný lumpárny do 18ti času dost. Jsem připravená si opět o něco přivstat!

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Kgrc  29.7.2021 17:57:22
Jané kolik ti je
Anonym  28.1.2021 10:23:03
Aňáku a kolik ti je ? xdd
Jan  27.1.2021 17:52:37
mám rád ferdíky, rád je klucům hulím a honím
Ańák  27.1.2021 12:49:07
jo, a dávám to za krabičák vína z lidlu.
Aňák  27.1.2021 12:48:31
taky čus, mám díru jako ženská, můžeš mě ojebat zezadu do análku. jestli chceš. můj svěrač je pevný a poskytne ti větší slast něž vyjebaná vagína ňáky starý kurvy.
wadadwadwadw  27.1.2021 12:30:58
s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
Anonym  27.1.2021 12:22:12
Cus, je mi 14 a chci jebat dospelou zenu, najde se nejaka co me zauci
anonym007  26.7.2020 20:15:59
no tak to je maso co se tu clovek docte. Ja masturbuji jiz 6 let je mi 17 a zkuste se kvuli tomu nekdo do mne navazet. Tak rychle bych vas poslal do prdele ze by vam ty femidrzky sklaply udivem.
Fero  4.7.2020 14:58:43
nos, azda si si nikdy nevyhonil, ak nehoniš prichádzaš o veľkú slasť.
noa  4.7.2020 13:44:50
no a?
Fero  4.7.2020 13:27:58
Mám šesťdesiat rokov, tiež sa rád hrám z penisom kým sa nepostaví, keď stojí neodolám a vyhoním si, je to neskutočne dobre.Najradšej sa hrám z vajíčkami ráno keď vstanem a večer kým idem spať keď si vyhoním lepšie sa mi spí a ráno keď si vyhoním mám lepší deň.Aby to bolo lepšie ešte semeno prehltne má.Jitka vyskúšaj to zo synom nemusíš všetko spapať samá nechaj aj synovi.
Robert  3.7.2020 17:11:37
Čítal som všetky Jitkine príspevky, dospel som k názoru:Jitke nevadila synova masturbácia, ale byť bez muža a pravidelného sexu.Prestalo ju vzrušovať masturbovať o samote tak položila synovi kameru do izby bolo to viac vzrušujúce tak mohli masturbovať súčasne zo synom ale stále to nie je ono, ona vidí ako si syn honi ale syn nevidí ako masturbuje ona.Predstava masturbovať pred synom jej nedá spať fantázia pracuje na plné obrátky či naschvál alebo vo veľkom vzrušeni priláka syna do svojej izby nech ju vidí masturbovať keď vidí syna ako neodolá jej masturbovani a honi si spolu z ňou dosiahne orgazmus keď vidí synov penis stráca zábrany a vyfajčí ho, vzrušenie nepoľavuje tak mu prikáže nech ju vyliže.Potom už bez zábran spolú pred sebou masturbuju, vzrušenie sa stupňuje a spoločne masturbovanie je ako predohra pre výnimočné sex.Preto si to myslím lebo aj keď som ženatý mám pravidelne sex strašne rád si honim, zo začiatku som si honil potajomky aby manželka o tom nevedela.Časom to už nebolo také vzrušujúce chcel som aby má pri tom videla, nenápadne som ju spracovával a zisťoval aký má postoj k masturbovanie.Vyzvedal som sa či niekedy masturbovala, nepovedala nič.Vzrušovalo má už len to ako sa jej priznám že rád masturbujem.Nič nepovedala.Už len to že som sa polovičke priznal že si honim má tak vzrušilo musel som si ísť vyhoniť hoci pred chvíľou sme sa milovali.Pri honenie som si predstavoval ako sa pozerá.Povedal som si že či jej bude vadiť ak si pred ňou vyhoním.Nechcel som na polovičku naliehať nechal som aby moje priznanie strovila.Stale som myslel ako ju spracovať nech pristúpi na to aby som si mohol pred ňou vyhoniť.Keď som konečne nabral odvahu spýtať sa či by som si pred ňou mohol vyhoniť, povedala, čakala som že sa to na druhý deň trvalo ti to dlhšie.Budem sa len pozerať.Boli sme na obede nevedel som sa dočkať kedy budeme doma.Vzrušenie bolo tak veľké, len čo som sa vyzliekol a dotkol penisu som striekal.Pokračoval som ďalej a vychutnával si každý dotyk, dlaňou prechádzam po žaludi hrám sa z vajíčkami a pozerám na polovičku, vidím že ju moja hra vzrušuje.Čakám či sa nepridá, nepridala sa hneď.Trvalo asi týždeň čo som si pred ňou honil po vyhonený sme mali dlhý sex.Túžil som aby sa pridala a masturbovala spolú so mnou, nechcela.Až raz pri sexuálnych hrách 69 som sa hral z poštevakom a honil si pred jej zrakom som začal dráždiť pošteváčik z jej prstom potom som to nechal pokračovala už samá dosiahla viac násobny orgazmus, zapáčilo sa nám to, máme to ako predohru pred milovaním.Preto ta redukcia.Čo Jitka, od začiatku ako si videla syna masturbovať si túžila aby ťa videl masturbovať a tiež aby ste spolu masturbovali, vedela si že neodolá ani jeden a príde na sex.
Lenka  14.6.2020 3:54:01
Proč jsi neodpověděl na můj mail z 11.6.
Henry   6.6.2020 16:01:27
Paráda, vždy mne zajímalo, jak to vidí i jine mámy. Mámy jsou sexy. Chcete pokud chcete vhled z druhé strany syna, napište. Rad řeknu jak to bylo u mne a poradím. Bogard@centrum.cz
Jitka  6.6.2020 9:39:24
Ado, určitě si s ním zašukej, já to taky se svým synem dělám a je to supr!!!
Tonda  6.6.2020 9:37:42
jestli chceš, já mu ho vykouřím a Ty se můžeš dívat. Rád a dobře kouřím pěkný čuráky. A pokud budeš chtít, taky ho análně ojedu, mám rád sex do zadečku pěknýho kluka. A stříkat mohu do Tvý pusy, pokud si tot budeš přát. Můžeme mít krásnou neděli.
Ada  10.5.2020 4:53:55
No já jsem už toho taky mněla dost když syn pořád chdil po bytě nahý a nevěděla jsem si s ním rady. Jednou když jsem přišla domů a viděla ho naheho tak jsem si řekla když muže byt on tak já taky. Šla jsem na Evu k němu do pokoje a řekla mu na stole máš jídlo, a šla si sednout do obyvaku, Po cvíli přišel nahý a já byla taky nahá. Když tak obědval a seděl na proti mně tak jsem se uvelebila v sedačce a roz táhla nohy tak že viděl moji kundu celou. Chvíli strnul a ani nedutal a já hned jes ať tí to nevystdne. On hned jak mužu když tady tak sedíš a já hned když já jsem chtěla tak jsem nemohla a řekla tak si to vyžer.Od té doby se syn zamkne v koupelně a nedavá mí najevo že chce sex. ALE poslední dobou jak ho tak sleduju už ani nahý necudí ale já když se okoupu a on sedí v obyvaku tak schválně přijdu do obývaku a roztáhnu nohy ať vidí mojí kundu Sice nemá ho zrovna malého chtěla bch to s ním skusit ale vydržím vaše Ada
Jitka  10.5.2020 1:59:25
PODÁVEJ TO HOVNO KURVA ZA STUDENA!
Jitka  10.5.2020 1:15:47
Nazdar Bnko
Jitka   6.4.2020 13:22:05
už je konec, už já mu s ním pohybuji, prostě ho normálně honím a pak večer vykouřím. je to tak 3x do týdne. Občas mě vymrdá mou kočičku, to je supr, najížím na jeho čuráka jako divá. Takže vše je o.k., jsem ráda, že už si ho sám nehoní. Kouřím mu čuráka, on mi líže kundičku a občas mě pořádně vymrdá. No, prostě 3x týdne.
Jitka  18.2.2020 8:25:27
pro všechny co mě čtou. Poučila sem se a zároveň sem dala průchod své touze. takže už si nehoní naprázdno, každou neděli ráno máme takový rituál. Já ho probudím tím, že sundám peřinu, vidím, že mu už stojí, sundám pyžamové kalhoty a jak tak ční, tak mu vezmu penis do pusy a kouřím ho. Je to vesmírná krása. No a pak na něho nasednu a mrdám a mrdám a pak křičím slastí a on stříká horký semeno do mý kundy. Supr. krásný nedělní ráno. Ještě ho musím naučit, že po vystříkání do mý kundy by měl mou kundu vylízat. Až do mého orgáče. A bude to suprsupr. TRakže, sem spokojená. děkuji za každé nedělní mrdací ráno.
Mat  6.1.2020 15:18:29
Na honeni neni nic spatnyho je to zdravi ha si ho honim a to me je42l
blade  29.12.2019 16:11:06
mam stejne zazitky honim siho od 12let poprve me nacapala mama v pokujicku uplne naheho na posteli jak sito delam, pak sem prisel nato ze nosi moc krasne kalhotky tak ze me nachytala jak v koupelne siho honim s jejima kalhotkama, pak to slo rychle sundala si kalhoty a rekla lizej me bylo to fakt super este tet ji od cas hodim lizat,
nz   28.12.2019 9:54:40
zpoved pripnuta
Iveta  19.12.2019 2:36:44
Jitko jseš před ním nahá nebo alespoň nahoře bez?
Jitka   18.12.2019 20:23:38
taky jsem to vše pochopila, už mu dovolím honit si penis předemnou. A mám chuť ho taky kouřit. Bože, jak to dopadne.
Pepa  14.12.2019 19:34:33
Já si ho honím od 12 let a zpočátku mi s tím pomáhala mamka a jsem za to rád.Klidně jsem si ho pak mohl honit i před ní.
Ludmila  14.12.2019 11:59:18
s DĚLÁTE SI SRANDU? Teď se misím hodně držet nebýt vulgární, není mu jen 16 je mu 16!!! Na tohle už věk má většina lidí začíná okolo 13 let. Pokud ho budete takhle strašit s tím jak je to špatné tak může mýt v budoucnosti nebo už teď problém se sexuálním životem. Masturbace je přirozená, a vy a to vaše špehování mi nadzvedává mandle.
Zdeněk  13.12.2019 19:32:55
já si ho honím na nádraží na wc, to si vzpomínám jak jsme kdysi na hajzlu buzíkovali, a bylo to super.
Lkt82  4.12.2019 10:11:19
Ahoj, take casto honim a nejradeji ve wellnessu mam trochu vetsiho tak se obcas nejaka juniorka rada podiva, HK.
Piti  14.11.2019 9:02:49
tak vše je ukončeno. proto píšu, že chci živé WC pro dlouhodobé používání. Mám představu, že kluk nebo holčina budou ležet na zádech na podlaze v kuchyni, přes obličej budeš mít krátkou WC mísu s prkénkem, já přijdu, sundám si kalhotky, sednu si na mísu a udělám malou potřebu do tvé pusy a na tvůj obličej. Je to vzrušující zlatý déšť. V případě, že budu toužebně naladěna, budeš mě lízat, mou kundičku a můj análek až do mého orgasmu a úplného uspokojení. Jsem z Okoře, 44 let, blondýnka, dole vyholená, holím si i análek.
Jitka  11.11.2019 11:20:48
takže mí milí, raději bych to vše ukončila, můj kluk již dospěl a myslím si že sem ho na sexuální život dobře připravila. Měl před odchodem z domova dobrou průpravu, vykouřila sem mu čuráka a tak mu nastavila laťku jak by jeho budoucí žena měla kouřit. A v tomto roce, než odešel z domu, sem mu dala zamrdat, nádhernej čurák byl ve mě, krásně pak do mě stříkal a pak mě parádně vylízal. No, už má svůj byt a doufám, že si najde holčinu kterou bude parádně mrdat a ona ho bude parádně kouřit. A bude spokojenej. Ale pokud by chtěl občas mrdat mě, ráda mu dám, dám mu i vylízání kundičky a pokud opravdu bude chtít, tak půjdu i do trojky. Těším se až si s nimi společně zamrdám.
Pája  31.10.2019 9:31:25
jasně, máme čuráky na to abysme si je honili, aby nám je hezký kluci kouřili. Tak je to správné a tak to má být.
Majo  31.10.2019 7:51:49
Ahoj vsichni, no to jsou nazory a pribehy ze bych blyl, je to normalni ze si honi, ja zacal ve 12letech kdyz jsem videl se koupat starsi sestru a najednou se mi postavil, chtel jsem ho rychle zamaskovat ale sestra rekla ze je to normalni at jdu do pokoje a zkousim si honit, tenkrat jsem zazil prvni orgasmus, sice suchy ale byl a od te doby si honim pravidelne a urcite nejsem nemocmy nebo uchyl, musi to tak byt, proto predce mame ocasy abychom je honily ne
Maty  17.10.2019 7:55:45
taky si ho honím, tak je to spravne!! to neni to same jako s nim pohybovat. Ta Jitka ale je piča co nevi co kluci dělaj s čurakem. No přeci si ho honí a pak mu ho holky nebo kluci kouří.
pepa  23.9.2019 20:39:59
vylízal bych 10 letemu klukovi zadek a vykouřil bych ho
Jitka  11.9.2019 21:58:56
Tak už lížu prdel i já jemu s
Jitka  10.7.2019 22:10:13
Tak už mě i líže prdel. s
Potřebu  18.6.2019 18:17:29
No tak má potřebu, no. Ale sestra, pokud je vlastní, tak to není žádná legrace.
Lizal  18.6.2019 18:05:29
Ahoj já mám zase starosti sto že syn se dokáže i 5hodin honit není jedno že je do a sestra já nejhorší je že má strašně tlustej curak a obrovský žalud večer si jsme sedl onanuje a pak mi pocákaná celej bok teklo Mito všude vstal a odešel čekala sem a šla se podívat byl u sestru která klečela a Lízala ten obr žalud kouřila mi ptáka snad hodinu nes prestali
zdeňa  7.6.2019 10:16:53
Jitko nedělej drahoty, je jasný že Tě jeho "ferdík" láká, takže mu ho pohon a uklidníte se oba !!!
Epio  23.11.2018 4:01:13
Jitko já být na vašem místě tak mu tu kundu pořádně pěkně vyhoním před očima apozorovala bych jak mu jeho čurák narůstá.Pak bych si s ním hrála a nechala si cucat kozy a lízat bradavky nenápadně mu ho vzala do dlaně a jezdila s ním na píče šeptala mu do ucha pořád dokola mrdat mrdat mrdat strčila si ho do kundy až na doraz a přirážela dokud by mi ji nevystříkal dokud by z něj tekla mrdka tak bych neslezla, Já to taky miluju když mi to teče všude po kozách na kundě a do prdele to mám ráda taky nastříkat nevim co si tam teď mám strčit už teču a mám jen dvě ruce prcala bych do němoty
Epio  23.11.2018 2:21:05
Jitko nevim na co čekáš
Sen  1.11.2018 12:52:19
Iveto jestli jsi nadržená napiš číslo a můžeme to zkusit spolu.Vymrdám ti kundu.Pa
Iveta  31.10.2018 19:38:01
samo že mu dám, ať mi pořádně vymrdá kundu, ten jeho 19 cm čurák, nebo 18 cm, teď fakt nevím, mě láká, už abych ho honila a aby byl v mé kundě a pak ho budu kouřit a uživat si. těším se na jeho mrdku. Bože jak jsem nadržená.
Jitka  29.10.2018 19:34:19
tak nevím zda mu mám dát zamrdat, docela mě to láká, ale nevím nevím, mám pochyby zda je to správné. Ale už jsem mu dala lízání kundičky, kouřím ho a mrdku polykám, tak co už? Jak dál? Moje kamarádka Iveta říká, že by měl vyzkoušet mrdání a vystříkání se do kundy. A že když mu nedám já, tak mu dá ona.
Jitka  22.10.2018 9:01:12
dnes ráno jsem mu vykouřila čuráka, brutálně, nechtěl, ale musel. Bylo vidět, že neměl sex, protože měl pěkně ztopořený čuráka a pak toho semene, které mi vystříkal do puse, že jsem ani nestačila polykat a teklo mi po kozách. Pak mi ještě vycucal kozy a jako bonus jsem mu dala vylízat mou kundičku. Měla jsem báječný 2 orgasmy, křičela jsem jako divá. Super, bylo ho hustý.
eskimo kiss  18.10.2018 15:20:35
už dlouho uvažuju že mámě nabídnu eskimo kiss nebo libani ale jak jí to říct
paní Jitka  16.10.2018 20:05:28
Dobrý den, jsem učitelka sexu a zaučovatelka paniců.
Několik středních škol a učilišť jsem zbavila panictví. Nic za to nechci, samozřejmě kytičky potěší.
Jakub  16.10.2018 14:02:14
Jitko, kdo bude mrdat s kým?
Jitka  16.10.2018 12:02:41
tak mám zavolat svému příteli, je gay, aby dnes večer přišel ke mě domů, že bude společný sex?
Jitka  16.10.2018 12:01:33
přečtěte si, co jsem našla synovi v notýsku, kde si píše každodenní zážitky. Tak teď nevím, je to jeho, nebo to opsal, nebo se tím vzrušuje? Fakt je, že mi už 3 dny nelízal kundu.
Na papírku je napsáno, že prý z jeho zkušenosti lízání kundy je hnusné. Včera jsem lízal kundu a pak mi Petra sedla kundičkou na obličej a musel jsem hodinku lízat její kundu, že prý ať kundě přijdu na chuť. Pak mi na obličej sedla kundou Nepřišel jsem, jen co jsem skončil lízání kundy, šel jsem do gayklubu si zakouřit a vzít do pusy pořádného čuráka a pak si nechat vykouřit čuráka. Tak to je paráda
sfsfsd  14.10.2018 22:19:48
sdfsfsfsfs
Jitka  12.10.2018 10:22:30
tak nevím zda mu mám dát zamrdat, docela mě to láká, ale nevím nevím, mám pochyby zda je to správné. Ale už jsem mu dala lízání kundičky, kouřím ho a mrdku polykám, tak co už? Jak dál?
Jitka  8.10.2018 10:22:03
včera před spaním jsem se natáhla na postel a roztáhla nohy a začala jsem mastrbovat a hlasitě jsem vzdychala aby to syn slyšel. A taky že jo, přišel, začal si předemnou honit čuráka a pak se sklonil a začal mi lízat kundu. Pak jsme to už nevydrželi, on se otočil na 69 a já měla jeho čuráka v puse a on lízal mou kundu. Hustý, super, skvělý. A pak jsme se udělali a já stříkala svou šťávu do jeho pusy a zároveň si pochutnávala když stříkal mrdku do mý pusy. Boží věc. Pak mi ještě pocucal bradavky na kozách a bylo to. Jsem strašně uspokojená. Bylo to moc krásné, má skvělého čuráka. Těším se, až mi bude vymrdávat kundičku.
Jitka  4.10.2018 8:10:51
dnes ráno jsem si v koupelně čistila zuby, najednou cítím, jak mi zezadu líže kundu, rozevřel mi nohy a vylízal mě zezadu do pořádnýho orgáče. Super to bylo. Na nic jiného nebyl čas, šli jsme do práce.
Jitka  21.9.2018 13:11:24
večer neměl náladu na vykouření, tak jsem si jen nechala vylízat kundičku. Líže parádně, měla jsem 2 silné orgasmy. V zamrdání počkám.
Jitka  20.9.2018 16:36:36
rozhodla jsem se, že jestli dnes bude dobrá nálada a zase ho večer budu kouřit, že mu navrhnu, ať mě teda pěkně vylíže a pak mu dám zamrdat. Ale necítím se dobře, jsem taká nejistá, jestli se to hodí.A taky nevím na jakou polohu mě bude mrdat, dám mu asi zezadu?
Jitka  19.9.2018 19:01:34
buzící a pisatelé vydávající se za ženy a jsou to buzíci, běžte do prdele!!! Pokud nepíšete kvalifikované texty.
Jitko  19.9.2018 18:10:03
Nech ho at te mrdá do kundy i do zadku! a pak napiš jaké to bylo..(stejne si chlap)
Jitka  19.9.2018 13:08:55
ten jeho čurák je hezkej, docela bych ho v kundičce chtěla.
Jitka  18.9.2018 21:44:43
teď jsem ho dokouřila, vystříkal se mi do pusy. Dám si nyní od něho na dobrou noc vylízat piču a prosím o radu, mám mu dát zamrdat? Má 18 cm kládu, je hezkej.
Jitka  18.9.2018 21:42:47
stále mě přemlouvá, abych mu dala zamrdat. Ale nevím. Kouřím ho, líže mi piču, ale zamrdat?
Jitka  12.9.2018 14:11:33
zapomněla jsem Vám říct, že prozatím jsem mu nedala zamrdat. Má sice pěknýho 18 cm čuráka, ale mrdat mě, to prozatím ne. Nebo, jak se na to díváte?
Jitka  12.9.2018 14:09:31
ahoj všem, tak sděluji, že už jsem dala synovi i piču vylízat, pořád to po mě chtěl, tak jsem mu to dala jako dárek k narozeninám. Od té doby mi každý večer v 8 hodin, když přijde domů, vylíže piču do orgasmu. A já mu ho pak vykouřím. Ptám se, není to blbý, není to nevkusný?
Jitka  14.8.2018 12:32:10
situace a věk syna se posunuly. Už si čuráka nehoní, protože každé ráno, nebo večer mu ho vykouřím. Díky za dobře míněné rady všem dobrým lidem. Ale ještě prosím o Váš názor, není divné, když mu dám kundu na lízání? Po mě to totiž požaduje.
johny   3.7.2018 18:42:15
ty ses ale kus kundy blbe jitko co
bohuš  15.6.2018 13:58:24
Jitko, to nebylo od Tebe rozumné tkhle s nastávajícím mužem mluvit.Možná že v tom věku to dělal Tvůj manžel taky.
kalhotkář  17.5.2018 2:51:52
Diskrétní vzrušující sms od žen.MYLUJY KALHOTKY.Ozvěte se sem 608951134
Zdenda  5.4.2018 13:39:56
Jitko, a jen mezi námi dvěma, klidně mu ukaž jak se správně masturbuje a kup mu nějakej gel, at si ho neodře.
Klidně napiš jak jsi pokročila.
Zdenda  5.4.2018 13:35:31
Jitko, to neděláš dobře, kluk je OK ale Ty asi budeš trochu "ujetá".U kluků v tomhle věku je to normální.Spíš mu vysvětli jak se správně masturbuje !
Panic  13.2.2018 7:53:06
Jitko, nechceš jít se mnou na webku?
Smrd  6.1.2018 18:01:22
Ještě tu chybí příspěvek od panice, jestli by se sním nechtěla udělat na webce, a bude to komplet s s
Hrd  6.1.2018 11:32:05
opravdu aktuální příspěvek na 6 let starý přiznání. Klukovi už je 22 roků a dávno šuká. Když ne nějakou holku, tak tu svoji úchylnou mámu určitě.
tomalea  6.1.2018 4:17:41
Jitko, jsi nenormální, proč toho chudáka nenechaš být? A v 16.ti mu zakazovat honění?Běž se léčit.
mICHAL  3.1.2018 18:27:24
SYN NORMÁLNÁÍ JE ALE MATKA (PISATELKA) JE ZRALÁ NA PSYCHIATRII
Nadržený  24.12.2017 1:50:17
Ahoj Jitko taky jsem byl kluk a řeknu ti že jsem si s ním taky hrál v sedmncti á a i dřive. Je to mormálni v pubertě. Jednou za mnou přišla mamka dej ji pán búh lehkou zem, a spustila že je to sice normální ale žebych mněl počkat až příjde ten správny čas a nechal to na ženách že ty ví jak na to. No a po přednášce mi stá jak kolík a nakonec mi řekla že jak budu mít holku tak jí to mám udělat tak a tak.Po pát otázkach co jsem ji dal, mým překvapením bylo když si sedla na bráchovou postel sundala si kalhotky a ukazala mi tu její lasturku byla nádherná a mi stál ještě vic a viděl jak roste. Ale máti jen vysvětlovala jak na to a já ji chtěl opíchat to mi bylo sedmnáct.
Zdenek  22.11.2017 9:10:27
Jitko kdo jiny nez mamka ma vysvetlit synovy jak ns to.Jednoduse za nim zajdete a ufelejte mu vecko at Vas pekne vysuka
Yzop  6.11.2017 19:20:45
Masturbace je hřích !
Mustafa  19.9.2017 22:50:11
Akože hovo rim moj sün Ülker mastürbuje yuž od 6 rokov, ruka.
Marek  13.7.2017 13:13:53
Jo na eco jsem zaomel já jsi ho honím 4 let jenom jsem to nevěděl do 11roku
Pico  12.7.2017 19:11:52
Jitko, svlečte se do naha a já \vás vymrdám.
Marek  12.7.2017 19:01:26
No ty vole ják jsi mu mohla dát kameru já si to honím asi4za den a to mi teprve 12
Jirka   9.7.2017 9:45:35
Jitko svlečte se do naha a udělejte mu to, nikde se s tím nechlubte a budou spokojeni všichni. Vím je to syn ale je to v rodině.
Miloš  23.5.2017 15:31:20
Jitko, taky si ho ráno honím, pokud se domluvíme, můžeš si přivstat a podívat se. Nebudu se zlobit, když na konci mého honění bude tvá pusa do které budu stříkat. Po vystříkání mě můžeš ještě malinko docucat a dokou
Adélka  23.5.2017 7:49:59
končím na tomto přiznání, nemá to cenu, ani Zuzana Sieger neprojevila zájem být mým živým wc. Každému přeji pevného čuráka a mokrou kundičku. Rozeberte si každý, co chce a po čem touží. To je můj dárek pro Vás, nevděčníci.
Adélka  22.5.2017 13:12:37
Pro Piti a ostatní zájemce a zájemkyně: chci živé WC pro dlouhodobé používání. Mám představu, že budeš ležet na zádech na podlaze v kuchyni, přes obličej budeš mít krátkou WC mísu s prkénkem, já přijdu, sundám si kalhotky, sednu si na mísu a udělám malou potřebu do tvé pusy a na tvůj obličej. Je to vzrušující zlatý déšť. V případě, že budu toužebně naladěna, budeš mě lízat až do mého orgasmu a úplného uspokojení. Jsem z Okoře, 42 let, blondýnka, dole vyholená.
Píti  7.4.2017 12:15:43
ale stejně bych Zuzaně vymrdal kundičku a vystříkal se do ní. Rád bych pak viděl tu tlamu buldoka ze které vytéká tatarka. Ale nelízal bych, semeno, který vytéká z kundy je ekl, v tom s nadrženým souhlasím. Ale před zasunutím bych rád lízal a to až do úmoru. Mám rád, když se ženská udělá při lízání.
muž  claudiustiberiusnero  7.4.2017 3:15:13
Paní Zuzanko, o té vytahanosti a nemožnosti mrdat, by se salo ještě diskutovat. Jak často si kundu uděláš?
muž  claudiustiberiusnero  7.4.2017 3:11:18
Pro jarušku, a jak jsi na tom ty s honěním kundičky, vzrušuje tě to hodně? já to u žen miluji
muž  claudiustiberiusnero  7.4.2017 3:10:04
no, jen by mě zajímalo, proč si tu kundičku neděláš taky jitko, to že si ho honí je normální, no a pokud ho hodláš přestěhovat do ložnice, tak mu ho chceš asi honit sama.
Jaruš  15.3.2017 7:26:06
četla jsem na přiznání takový dotaz, zda si ženy taky chodí na veřejném WC vyhonit kundičku a to třeba i vibrátorem. Muži si tak honí penisy, to je známo. A co ženy?
Nk mame  28.2.2017 21:37:28
Hele, ja mam taky syna, a myslim si, ze s onanii zacal cca okolo 12 let (dnes je muto 17)...proste deti v jeho veku to delaji, s tim nic neudelas, a vice ci mene, cim vic.mu to budes zakazovat nebo pripominat, ze nema a takco, tak ho zo bude lakat, a myslim si, za kazdy maden narok na soukromi (kameru bych tam v zivote nedal)
Jestli mu to dela dobre, tak at, je mu 16, tak zkousi o aod jakto, je to normalni
Irín  16.2.2017 15:12:03
Jitko, rád bych si vyhonil čuráka před tebou a vystříkal své semeno na tvé bříško a na ochlupení tvé kundičky.
Petřík  16.2.2017 9:29:27
Jitko, máš hezkou kundu? Budeme spolu masturbovat a pak se v 69 excelentně dorazíme?
Milouš  31.1.2017 10:18:32
Jitko, taky si ho ráno honím, pokud se domluvíme, můžeš si přivstat a podívat se. Nebudu se zlobit, když na konci mého honění bude tvá pusa do které budu stříkat. Po vystříkání mě můžeš ještě malinko docucat a dokouřit.
Hans  25.1.2017 16:18:21
nechci lízat eskymo, ale jsem tak vstřícný, že bych vylízal Tvou kundičku vizáže buldoka. Ale jen za předpokladu, že tu tatarku nastříkám do tebe já.
Zuzana  25.1.2017 9:46:39
Tak si vylízej třeba eskymo
Hans   25.1.2017 7:36:11
ale stejně bych Zuzaně vymrdal kundičku a vystříkal se do ní. Rád bych pak viděl tu tlamu buldoka ze které vytéká tatarka. Ale nelízal bych, semeno, který vytéká z kundy je ekl, v tom s nadrženým souhlasím. Ale před zasunutím bych rád lízal a to až do úmoru. Mám rád, když se ženská udělá při lízání.
nadrženej  24.1.2017 14:52:57
Jojo, semeno je prima. Jenže stejně jako jídlo vyválený v hovnu i sperma tekoucí z píče už je ekl.
ty čuráku  24.1.2017 11:08:32
ta buldočí tatarka je právě to hnusný (tebou tak opěvovaný) semeno, který vytejká z kundy.
Břichabol  24.1.2017 10:58:16
Ahoj Vojto, mám úplně stejný názor
Vojta  24.1.2017 8:20:55
ano, ženským smrdí kunda a je hnusná, když Zuzana píše, že po styku má kundu jako hubu buldoka, který sežral tatarku. proto mám rád čuráka a jeho sladkou mrdku, protože semeno jen tak stéká po rtech dolů, sladce voní a chutná. Rád polykám semeno, rád kouřím čuráky. Fuj kundičce, která je jako tlama buldoka, který sežral tatarku.
jarda  5.1.2017 0:24:08
Nebylo by lepší mu něžně vysvětlit o co jde. Vyhonit mu ho, aby věděl co je dobré. s s s
Radim   3.1.2017 17:15:28
Zuzano, rád bych měl s Vámi styk, je to možné? radimkoz@email.cz
Jakub  28.12.2016 18:00:57
tomu vůbec nerozumím, vždyť Vy jste proti pyjům a teď mi sdělujete, že s těmi pyji mrdáte a to až tak, že celou kundu máte od bílé mrdky, která z Vaší kuindy vytéká?!!! Vždyť Vy jste lhářka. A já Vám tak věřil!!! Svět proti pyjům se mi zbortil, je to pokrytecký svět a ty holky, co ho propagují, jsou obyčejné lhářky, které mrdají, nechávají si stříkat mrdku z čuráků do kundy.
Zuzana Sieger  28.12.2016 15:54:47
Jakube, ano je to víceméně tak. Po styku připomíná tlamu buldoka, který sežral tatarku.
Jakub  28.12.2016 8:49:30
to ti ta vagína jako visí ven z piče? Fuj, takže je to pravda tati, že kundy jsou hnusný a kouřit a lízát se má jen nádherný čurák!! Ten není nikdy vytahaný, je pevný, vzpřímený a po polibcích dává sladkou bílou rozkoš.
Zuzana Sieger  27.12.2016 23:34:41
Děkuji Vám převelice, ale obávám se, že mé vagince už nic nepomůže. Mám jí dost vytahanou.
Jacger  27.12.2016 22:05:55
děkuji Vám paní Zuzano, je to stará vykonstruovaná věc, ale Vy jste jí dala, jako vždy, punc světovosti. Ano, masturbace uvolňuje z těla chlapců spoustu potřebných živin a minerálů. A proto je potřebné toto ejakulované semeno sbírat a následně používat jako pleťovou masku. Já tak pravidelně činím, provádím odběry svého semene a semen svých homosexuálních partnerů. A dnes mám pleť jako 17 letá holčička a proto si mohu dovolit souložit s dívkami okolo 18 let. Protože si ejakulátem masturbujících mládenců pravidelně potírám i svůj úd (svůj 22 cm čurák). Potíráním ejakulátu se mi taky úd prodlužuje.
Paní Zuzano, jsem Vám plně k dispozici svým ejakulátem a svou sexuální dovedností. Pomocí mých výstřiků bude mládnout i Vaše vagína a Vy budete mít stále mladistvý prožitek ze sexuálního styku.
Mládí zdar.
Zuzana Sieger  19.12.2016 19:12:32
Vědecky dokázáno že masturbace škodí ! Všichni víme že Spolu se spermatem odchází z těla mnoho potřebných živin...Zinek, béčko, céčko a jin.
Chlapci, kteří hodně masturbují mají také častější výskyt akné, a mají méně energie..
fera  19.12.2016 18:48:02
Ta JUDr. Julie musí být vypatlaná, ona si asi nikdy sama neudělala dobře. Kčemu asi slouží vybrátory, umělé pochvy.
Jacger  7.12.2016 10:34:42
stará a vykonstruovaná věc, dejte to pryč. Honit si čuráka je správné, ještě lepší je, když na konci čuráka, kterého si honím, je ženská pusa a její jazyk a její cucání a sání... to se pak nádherně stříká. Volové, taková má být onanie!!!
jura  22.10.2016 20:55:25
Jo jo. I takový se najdou. s
pepa  9.9.2016 17:55:17
debilní krávo
Jjjjjj  25.8.2016 12:24:17
Nasad mu pás cudnosti
chce to novinku  22.8.2016 19:49:41
Tykrávo, tenhle fejk je starej 4 roky a 1 měsíc a pořád má někdo potřebu se k tomu vyjadřovat. s
52het  22.8.2016 19:46:06
Já si pamatuji, že se kdysi tvrdilo, že je onanie zdraví škodlivá. Není, vím to podle sebe, onanuji skoro 50 let. Je mi 64 a jsem 40 let ženatý
karel  14.8.2016 2:46:17
mamka mi každý večer honí pindíka dokat nevystříknu abych byl hodný a pak jdem spát. je to pro mne nádherné a mamku miluji.je super.akorát říká že mám hodně spermatu, stydím se za to
Práskač od vedle  25.7.2016 15:03:15
aby ti jednoho dne vymlátil z tý tví držky všechny zuby ty mrdko s
prober se  25.7.2016 13:38:21
urcite by to bylo rozumější než mu zakazovat hodit. zvlast kdyz je mu už 16. pochybuju že by měl ze sexu v 16ti letech nějaky nasledky. a ty 16lety holky jsou vecinou tak mimo, že se nedivím že raději honí než se honit za nějakou se selfii xichtem.
zdenek  19.5.2016 17:15:30
je to váš syn tak mu nastavte a je po problemu
P.  14.5.2016 6:14:06
No jasný, mrdala by se synkem. Už se těší až si ho přestěhuje k sobě do ložnice s ) Co by si ho honil, když má nadrbanou matku co potřebuje protáhnout s Joo matko, udělej mu dobře, jestli bude mít zájem o kundy vlastní matky s
onanuju od února 1994  1.5.2016 12:22:21
sperma musí ven, sperma musí odtékat
bylo mě 11 a 8 měsíců, když jsem si prohlíže aktuání číslo NeiHumoru a jak tam na obálce sedlák pere selce svý masivní péro do kundy, tak u toho jsem si mastil šulínka a najednou mi v něm zacukalo a celej jsem se otřásl..a to byl první orgasmus v mym životě. Další následovaly. O půl roku později první sperma a bohužel za rok, když mě byo třináct, už jsem stříka jak minimax, až mě to nebylo milé. Neustále jsem smrděl spermatem. Nebyl jsem sám.
Otec mi řekl že si musím mít přirození a ruce po onanii. Chudák, neřikao se mu to lehce. Stříkám stříkám a teču pořád dá, už přes dvacet let.
Hanka  12.4.2016 10:14:04
neřika se kurva
nice  8.4.2016 0:14:40
No tto si děláš piču ty běž na lobotomiji ať ti vykastrujou mozek lidské tělo je dar aby člověk prožil slast a pocítil bolest nejsi bůh abys rozhodovala za jiné ??
Jozef  4.4.2016 21:07:59
Ked mu onaniu razne nezarazite hned v zaciatku, tak vas syn bude mat tazky hriech a ohrozena bude aj spasa jeho duse. Prajem vela stastia a ked nebude ina moznost, nevahajte ani so synovou kastraciou! Viacero matiek uz tak spravilo a zachranili tak duse svojich hriesnych synov.
muž  tensmozkem(nové)  21.3.2016 21:27:45
SMAZAT!!!
ste kundy vy rádoby doktorky tady  13.2.2016 0:25:33
to tu tý kurvě už smažte
Doty  11.2.2016 17:51:12
Vždyt ta píča ji má srostlou a má na ní mech s
mako  10.2.2016 22:24:01
tak mu nastav a nebo jej vykuř maminko! s
MB54  7.2.2016 15:00:59
No jste kráva jak má vypadat.
pepe  16.1.2016 21:30:06
Je to tele, já se honim 50 let a jsem normál.
jeryamp  16.1.2016 1:18:41
moje matka měla podobný názor místo pochopení a vysvětlení opovržení onanuju od svých 12 let až do teď a nemyslím si že by to zanechalo nějaké následky spíše jak se říká cvičení dělá mistra
Marie  9.1.2016 10:13:00
Lehký hřích je když vážený pan Exekutor vyhozený od policie chce za 3OOO dluh
3O tisic
Scarr  17.12.2015 19:23:19
Masturbace je těžký hřích !
Tomáš  17.12.2015 13:16:23
Ježiš ty si kráva s chudák kluk..
KAREL  29.11.2015 0:30:22
MASTURBACE JE NAPROSTO NORMÁLNÍ A ZDRAVÁ VĚC PÍČI JEDNY SKURVENÝ PURITÁNSKÝ
Ota  19.11.2015 15:12:02
Docela bych řek že každý večer masturbuješ a kluka špehuješ jak si honí péro není vtom něco jiného sama nemáš chlapa a vedle je mladé pero.
JUDr. Julie  9.11.2015 19:24:59
A to je správně. Boj s tímto nešvarem nesmíme nikdy vzdávat !
k neuvěření  9.11.2015 18:03:36
1204 dní starej topic a stále sem někdo píše. Lidská blbost nezná hranic. s
anonym  9.11.2015 16:55:14
tak si piča? když kluk chce tak at si ho honí. dělá to každej druhej. a ještě si na něho koupíš minikameru? to už jde za hranice normálnosti. tebe mít za matku tak už se radši zastřelím
Kulaka  30.9.2015 20:31:03
Do te trapne situace jsi se dostala sama. Jses uplne vadna.Je to uplne normalni vec co ten kluk dela. Misto abys byla rada, ze je zdravej tak ho akorad ztrapnis.
tata  12.9.2015 9:36:27
ty jsi pica a navíc tahni odtud ty dylino s takovýma pi covinama
Chudák synek  10.9.2015 22:32:36
Ty nejsi normalni mama. Masturbace pripravuje penis na sexualni zivot a má pro něj kladné účinky. Trdí to všichni, včetně odborníků. Jednoho krásného dne se ti na to vysere. Nebo si zajde ven a vynoní si ho jinde.
vlado  8.9.2015 3:01:16
V takom pripade pomoze aj nafukoyaci panna pamelka a ma super 6 prsa ujujuuuuj
vlado   5.9.2015 15:58:06
Treba vylestit trubku a je to v pohode
Starej mazák  24.8.2015 0:55:51
Jitce (15.8.):
Ukaž mu kundu, ať si ho u ní nahoní do výstřiku a Ty se u toho můžeš udělat sama prstěním kundy. zn, : společná masturbace. Čekám odpověď.
TuTAnchATon  17.8.2015 19:42:56
To je od Vás milé, že se mě snažíte označkovat, jestli ovšem víte, co to znamená. Nemám nic společnýho s úchylkama, ani s úchylkou zoofilií. Takže pokud se vám karmicky vrátí to, co tu píšete, poznáte sami, co je na tom pravda, pokud jste to schopni vnímat. (Nebo asi nechcete vnímat.)
diskuzní masturbátoři  15.8.2015 4:33:57
Za největšího vypatlance v této diskuzi je stejně TuTAnchATon. A co se týká celýho přiznejse, tak začíná dohánět toho vypatlance se zoofilníma inzerátama. Jsou i jiné cesty, jak se stát vypatlancem, ale ty tady doufám nikdo předvádět nechce. s
Ale či ms  15.8.2015 3:39:48
A navíc ty krávo vypatlaná od 15 už může mít sex!!! Vsadim se že už masturbuje minimálně od 13 a ani bych se nedivil kdyby už nebyl panic a ty mu zákazuješ masturbovat!!! Ty asi opravdu nejsi normální píčo jedna!!! Zajdi si k psychiatrovi
Ale či ms  15.8.2015 3:34:58
Jitko, seš normální??? Nepřipadá ti debilní špehovat vlastního syna a zjišťovat jak si honí?????? Tomuhle se říká porušování osobního soukromí ty krávo vypatlaná!!!! Každej kluk už třeba od 10 let si ho honí!!! A ty mu to zákazuješ??? Buď ráda že jen masturbuje krávo labilní. Měla by sis zajít k psychiatrovi protože špehovat vlastního syna néni normální
TuTAnchATon  5.8.2015 13:56:46
ale proti dobré legraci nebo dobrému vtipu nic nemám. s
TuTAnchATon  5.8.2015 13:49:13
To jsem si myslel, že cvik dobrého Kelta někdo bude vnímat jako nesmysl, nicméně co to vyzkoušet a pak zhodnotit? (Dobře, někdo projevil zájem, tady je popis toho, o co se jedná: Cvik dobrého Kelta je v tomto případě Jelen, příp. Medvěd/Zajíc/Kůň Wydy, kde ale všechny představy necháváte na Bytosti, vzbudíte po nich přání.)Jsou i další cesty, který jsou účinný, kdyžtak příště.
Jo a tak jsem to nemyslel, že oba musí honit spolu a tak se harmonizovat.
Přeci syn může cvičit sám, když si přivstane.
Jitko, mrkneš?
Karel  4.8.2015 15:56:27
JItko ty jsi neskonalá píča. Sleduje snad on tebe jak se prstíš nebo uspokojuješ s robertkem? A ještě ti k tomu dá kázání, co že to děláš za odpornosti? Jsi neskonalá kráva a piča nevyjebaná!
Titak  1.8.2015 8:50:00
Ty kravo debilni toje normalni u kliku masturbace kort b 16 dnesni dobje to delaj i 12 mnekdy 10
lepší než cvičení CO  27.7.2015 17:57:31
Jak už bylo řečeno jinde, cvik dobrého Kelta spočívá v tom, že se jeden rozhodne trollit a druhej se rozhodne, že bude trollit toho prvního ještě víc. s
panparaple  27.7.2015 17:19:29
co tu furt píšete o cviku dobréh kelta aniž byste mi řekli co to je a to se trestá s
vrať se do školy  25.7.2015 17:32:25
Cvik dobrého Kelta nefunguje, pokud si syn přivstane a honí dřív než matka. Musí honit spolu a harmonizovat se. s
TutAnchAton  25.7.2015 17:26:42
Nepřeháníš to náhodou Jitko? Přeci každý má právo na soukromí a intimitu, a co tvůj syn dělá, je zdravá masturbace, která patří k vývoji jedince a je nezbytná pro... A doufám, že nechceš ho nějak poškodit, aby si myslel, že to co dělá je špatné. A co když by tě tohle někdo dělal a omezoval tě v životě, to by se ti snad nelíbilo, nebo je to jinak? Jestli máš starost, aby tvůj syn byl i v sexualitě harmonický, tak bych být tebou hned zrušil kameru a cvičil s ním cviky dobrého Kelta pro nalezení odpovědi na otázky a případně posléze na základě uvážení další cvik dobrého Kelta na plné zharmonizování i nevědomých a podvědomých sexuálních tendencí...je ale spousta dalších dobrých cest, uvádím zatím jen tuhle.
pavel  20.7.2015 15:58:36
Ty pico nech ho na pokoji v jeho letech jsem si mastil porad. s s s
adam  17.7.2015 12:53:16
Masturbace hraje v sexuálním životě člověka důležitou roli. Může být praktikována jako automasturbace, nebo formou heterosexuální, či homosexuální. Sexualita člověka je v podstatě založena na masturbaci a souložení, přičemž lidská ruka je všestranným nástrojem. Z doby, kterou člověk věnuje sexu, připadá pouze desetina na souložení a devět desetin na masturbaci. Většina mužů i žen (80-90 s bez ohledu na stáří, rasu, náboženství atd. praktikuje nebo praktikovala autoerotismus neboli automasturbaci, která už dávno není považována za zdraví škodlivou.
adam  17.7.2015 12:51:05
https://cs.wikipedia.org/wiki/Masturbace#Masturbace
VIZ. TABULKY
adam  10.7.2015 0:54:49
98% Muzu masturbuje od 11
Zbyle 2% jsou bud knezove nebo maj matku taky takovou nehoraznou picu jako jsi ty
JUDr. Julie  24.6.2015 7:22:54
Masturbace je stejně škodlivá jako braní drog a pití lihových nápojů. Pisatelka se zachovala správně.
kopyto platíto  24.6.2015 2:35:12
Tyvole. s Kdo vždycky vytáhne tuhle zpověď na světlo boží. Ta zpověď tu bude přesně za měsíc tři roky a ne a ne zdechnout. A přitom taková bomba to není. s
Jelito  23.6.2015 22:26:45
Jako, to vážně? Děláte si srandu že? Jak by vám bylo kdyby jste měla manžela nebo někoho třeba otce a zakázal by vám vařit a dívat se na televizi? Když by bral drogy nebo pil alkohol a nebo kouřil cigarety, tak neřeknu že by jste mu chtěla zakázat třeba pít nebo brát drogy. Ale tím že je mu no bylo(3 roky zpět)16 tak vy mu chcete zakázat masturbovat? Panebože, masturbace je normální věc. A pokud vám normální masturbovat nepřipadá tak s vámi asi není něco v pořádku.
muž  prokluky  5.6.2015 15:20:35
Ty ubohá debilní kundo, zažila jsi vůbec někdy orgasmus? Asi ne, to je ale dobře, protože takoví kreténi jako ty si ho vůbec nezaslouží. Škoda, že tvého syna neznám, zamrdal bych si s ním, tak krásně, že by se možná zamiloval. A tobě bych za trest poslal nahrávku, aby to s tebou při jejím shlédnutí seklo a už tě nikdo nevzkřísil!!!
si děláš kozy né?  19.5.2015 19:53:05
tož to si ****, tak ho nech jestli si to po sobě utře tak je to OK prozkoumávat se, zkoušet... je PŘIROZENÉ esi tě to sere tak si nepřivstávávej to že sleduješ svýho syna při masturbaci ti nevadí ale to že se odrelaxuje je smrtelnej hřích co? si asi padlá na hlavu s (obsah některého porna je totožný) s
dan  19.5.2015 17:26:22
seš normální ty krávo vylízaná!! šmírovat vlastního syna v 16 a stát mu za prdelí jako batoleti. chudák kluk ten má teda povedenou maminku. tohle už je diskriminace práv člověka!! ukamenovat tě ty mrchu!!
honil  17.5.2015 12:15:20
píčo co ho kontroluješ v šestnácti kdyt od 15 může mít sex s
nevím  2.5.2015 15:45:17
seš píča a nejradši bych ti rozprstil píču
na jménu nezáleží  21.4.2015 18:40:55
ty jedna mrcho!!! Co si to vůbec dovoluješ!!! Ukamenovat a voš*kat tě
black hole  18.4.2015 22:19:28
Ty vole mně je 15 a jestli tvýmu synovy je 16 tak to je fakt ubožák že má matku která ho sleduje a vyčkává až si ho vyhoní(kdby 7 nebo 10 tak ještě možná jo) ale ja si už od 12 bez toho nedokážu představit život...... A navíc kdyby tohle četl tak seš fakt v prdeli a nedivyl bych se kdyby to četl tak by ti naschvál vlezl do bordelu. s s
jiná julie  16.4.2015 10:31:16
Milá Jitko a vám podobné, jste totální kráva.Sama mám syna 10ti letého a Nikdy bych ho takhle neponížila.Narodil se s ním on, né já, tak ať si s ním dělá co chce, kdy chce, jen ať zavře dveře, já je také zavírám.Všem pánům v této diskuzi gratuluji k normálním názorům. s
jihocech  16.4.2015 6:50:29
Rad bych popsal s divkou o masturbaci. Tesim se. Muzu dat mail po tel 721058051
irena  8.4.2015 21:01:55
vy jste uplně blbá já ho vašemu synovy vyhonila s s s s s s s s s
Lia  25.3.2015 0:48:47
No tak ty si slušně vypatlaná ženská mě je 14 a asi bych nevydržela tejden bez prstů... s s s Zvykej si protože tvůj syn je alespoň normální když né ty -.-
SSS  20.3.2015 22:38:12
Jako Fakt je mu 16 let tak proč ne?
muž  Bender  20.1.2015 21:29:45
Jen ho nechte maminko s
muž  naronovec  11.1.2015 21:20:24
tyvole mě je 15 a jedinej kdo má problém stím že mám porno v mobilu je moje sestra, ví to muj táta a ví to moje máma
a ty až ti syn začne zdrhat z domu
a začne brát drogy tak první kdo za to bude moct budeš ty, a přál bych ti aby ses to dozvěděla ty skurvená jeptiško přez tu tvojí kameru
já bych se tak smál kdyby ses jednou probudila a na internetu bylo video tebe jak si užíváš v posteli, natočený tou tvou ptačí kamerou

naron
kára  11.1.2015 20:04:03
Muj táta viděl jak hulim syna.
klara  11.1.2015 19:58:31
Muj syn videl jak hulim tatu. Je hrozne ze deti vedi co to je sex! Např.:kluk prisel ze skolky a honil siho zeptam se ho a on mami co se to deje
neřeknu  1.1.2015 23:05:19
No to snad nemyslíš vážně ty píčo každej si ho honí a jestli v 16 ho takhle sleduješ tak je chudák ale hlavně má na to právo!!! A navíc už má občanku tak může mít i sex zamysli se nad tím. asi seš nadržená a závidíš mu že má ptáka.
Jitko,  30.12.2014 23:20:37
ty si píču nehoníš? Jsi bez chlapa, já myslím, že si ji sjíždíš jak sjezdovku. A představuješ si, jak tě klát tvůj synek, že? A on místo aby tě mrdal, tak si honí. A to tě sere....
Mámomrd  29.12.2014 20:19:01
Jo, ráda bys s ním mrdala, ty čubko nadržená, zvrhlá, ale nevíš, jak to navlíknout. Bojíš se, že ti natáhne pěstí? Neboj, nezbije tě. Naopak, když ho poníženě požádáš, přiznáš se, že jsi nadržená jak hárající fena, a že bys mrdala, až bys plakala, tak on ti tu píču vyleští. Je to zdravej normální kluk a vymrdá ti ten tvůj blbej mozek z hlavy.
antivir  23.12.2014 22:07:56
By mne zajímalo s kým nebo kdo a nebo taky jak jsi otěhotněla. Honit si čuráka je naprosto normální, když se nevypustí ventil tak se vypustí sám a budeš mít peřiny samej škrob krom toho taková jako jsi ty nemá daleko k tomu aby měla sex se svým synem asi tě to vzrušuje ho sledovat ty filcko
morphium  22.12.2014 6:16:05
Ste chora na hlavu..totalne...je to zdravy muz a robi to co kazdy normalny zdravy chalan..sledovat kamerou svojho syna je zvratene ci ste za matku??? A este ho karhat za to? Ste sa uplne zblaznila...je to normalny sexualny vyvoj teenagera...mvy ste frustrovana ze nemate chlapa..chodte do poradne so sebou...!
unknow  22.12.2014 4:09:28
paní julie a paní jana by se měli jit lečit doporucuji silne antidepresiva !!! meli byste se stydet !!!!!!!
Sdorfina  18.12.2014 8:54:15
Julie nezlobte se na mně jestli jste Judr., tak jak může vyokoškolsky vzdělaný člověk srovnávat onanii se znásilňováním a vykrádáním aut???Máte děti? Jestli jo tak Vy i tazatelka jste vlastně nechutné a odporné krminálnice (Podle vaší NElogiky) protože jste souložili a to je teda ještě daleko horší než onanie... Myslela jsem si že si tu někdo udělal srandu, ale ono to tazatelka myslela vážně...a to co jsem se dočetla dole, o tom, že ženská střískala syna přes penis plácačkou na mouchy a nechala ho chodit nahatého protože onanoval nebo webová kamera na špiclování syna...no proboha to už je menší zlo a míň odporný to vykradení auta!!! A takové nány by měly sedět v kriminále nebo zabalený do černýho hábitu jako jeptišky a děti by si vůbec neměly řídit!.. vůbec bych se nedivila kdyby právě jejich synové na konec byli úchylní a znásilňovali ženy...protože do života budou mít sakra velkej blok ohledně sexuality!
JUDr. Julie  18.12.2014 7:29:07
Takže kdyby Váš syn bral drogy, vykrádal auta nebo znásilňoval ženy, přišlo by Vám to taky normální ?
Sdorfina  17.12.2014 23:58:13
Holka tak Ty seš dobře vymaštěná kráva!!! To co dělá Tvůj syn je naprosto normální, ale to co Ty děláš synovi je vrchol demence...stydět by ses měla ale sama za sebe !!!
Šašek  6.12.2014 22:11:42
Tak takhle jsem se v životě nezasmál jako při čtení těchto komentářů. Opravdu lituju toho kluka že má takovou matku. A ty žensky co tu pišou to je vážně k popukání většinu času co jsem četl jsem byl na podlaze a valel se smichy. Je mi patnáct fotr se rozhodl že zmlati moji matku a pak nas opusti kvuli mějaky děvky tak je moje matka vše co mi k zbylo ale i tak bych v baráku nezůstal. Ale i tak díky za pobaveni. s
ja taky  2.12.2014 14:45:15
samá provokace všichni honili honí a honit budou co je kunda kundou a penis penisem
Přemýšlej u toho  21.11.2014 19:27:49
Necromancer: YHBT YHL HAND. Asi tak. s
Necromancer  21.11.2014 16:16:37
Tak toto je opravdu drsný dámy.
Větší snůšku hovadin, níboženských vypatlanin a feministickejch keců jsem nikdy neviděl.
Pičenky Jano, Jitko, Julie, Musilová, Pana jana a zbylé mrdlé individua - jste normální? Slyšíte se? Uvědomujete si, že vaše konání hraničí či dokonce překračuje hranici trestného činu? Mám 100 chutí podat trestní oznámení na neznámého pachatele na všecky z vás...
Jen doufám, že si fakt děláte legraci, protože pokud ne... tak to je hrozné a nepochopitelné.
Prosím uvědomte se a otevřete si oči. Díky.
PS: Salvatore to vystihl naprosto přesně, díky za to s
System message  21.11.2014 4:15:41
Congratulations Pavel.
You achieved Internet Heroism level 99.
There is only one level between you and the title "Bravo Idiot."
Good luck!
Pavel  21.11.2014 4:09:22
Co to je za debilitu?? Tebe Jitko bych seřezal jako psa a ostatní krávy zde taktéž...Tohle mi dělat moje matka, tak letí k zemi raz, dva..Jitko potřebovala by si asi nějakýho araba, aby tě naučil chovat..Fakt by si to nerozchodila ty svině..
Mirek  6.11.2014 14:55:41
Jitko to máš samozřejmě pravdu, ale bude to umět?Myslím, že musí nejdřív tvrdě trénovat, víš jak se říká, tvrdě na cvičišti lehko na bojišti.Musí začít pěkně od píky, nejdřív růčo, potom mu Ježíšek přinese umělou vagínu a když to zvládne tak můžeš pustit na živou ženskou.Nejdřív starší zkušenou a potom samičku na připuštění.Tak hodně zábavy.
Jitka  2.11.2014 20:22:49
Až bude chtít zplodit potomka, tak samozřejmě bude muset mít sex. Jinak je to ale zbytečný. A místo tahání si ferdíka by se měl věnovat něčemu užitečnějšímu.
marus  1.11.2014 13:23:58
trosku prehnany ne je mu 16 si myslite ze bude panic do 50 nebo co s s
Jaro  24.10.2014 14:08:10
JSi ješte větší kráva než jsme čekali. Chudák tvůj syn, každý chlap si ho honí
Tak si zvykej
Karel  15.10.2014 0:15:50
Jitko, jsi neuvěřitelná kráva a chudák Tvůj syn.
Fanda  9.10.2014 19:42:45
reaxione nikomu nenadavej do honibrku protoze si ho taky rad pohonis co maj chlapy delat kdyz baby delaj drahoty.Ja se za to nestydim protoze kdyz jsem s babou tak sukam ctyrykrat petkrat dene a kdyz sem pres tejden v Praze za praci tak si musim honit abych to prezil a nechci bejt ty moji nevernej tak sedim u internetu a honim.Takovej je zivot takovy to bylo je a bude amen.Honibrkove.
Michal  27.9.2014 16:59:55
Pisatelka asi žije v době před 200 lety, nebo je totálně zaosotalá
pornoheec  28.8.2014 21:20:36
s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
ToJeJedno  17.8.2014 12:25:42
San Salvtore Jezus naprosto souhlasím
ToJeJedno  17.8.2014 12:23:12
JE TO PŘIROZENÉ OD NAROZENÍ KKTI s s
nikdo  31.7.2014 12:10:56
je to uplně přirozený jestli mu je vic než 15
reaxxion  28.7.2014 8:10:17
Internet hrdinovia viac niet co dodat no k tomuto prispevku ta zena potrebuje vidno ze je sama chyba jej romantika, milovanie, dovera, vztah, laska cize chlap pretoze ten by sa s nim porozpraval ako otec zo synom lepsie.Vy zeny co tu komentujete blbosti (nie vsetky)tiez nemate vsetkych pohromade a vy honibrkovia co mate len keci cez internet ale normalne by z vas nevykuklo ani makke F tiez budte tisko sa tu ohanate nadavate si robite zo seba sexi cool swag yolov ale v skutocnosti 12 rocne deti co nahodne natrafili na tuto stranku pocas honenia na pornostranke
Monika  23.7.2014 12:36:03
heleďte frajeři, nechte Katku na pokoji, děláte si prdel z holky co se neumí moc bránit a tím se degradujete na obyčejný honipírka, co se před normální ženskou zajíkaj trémou a dovolej si jen slabší.
Tak dupy dup nebo vám nakopu prdel!!!
kdokoliv  22.7.2014 20:46:33
To je roztomilý
jak se ta faministka rozčiluje s
Hele kote, co takhle se uklidnit a skočit Jezusovi na cara s
Katka  20.7.2014 10:37:27
Jezusi, nepište už nic o mne, urážky a nesmysly nic jiného nedovedete.
Jesus  18.7.2014 13:09:54
Hej, Kačeno... Uz jsem Ti jednou říkal, jak si cením Tvé lítosti...jsou to jen hloupé plky, na které Ti sere pes. Ve skutečnosto totiž lituješ jen sama sebe, svojí ubohost, kterou se snažíš maskovat pseudointelektuálními žvásty a feministickými postoji. Bez ohledu na to kolik Vás tu takových je, mám pro vás jediný vzkaz: hovna jste a hovny i s zůstanete... takže vy všechny feministický káči poslouchejte radu, jak jedine si u chlapů můžete zjednat respekt... KLEKNOUT A NEKOUSAT
Katka  17.7.2014 17:43:55
Jesusi pro vás nejsem žadná Kačena, protože jste obyčejný hulvát bez slušného vychování.A opravdu vás lituju, že jste tak hloupý a ubohý.
Sant Salvatore Jesus  16.7.2014 16:26:10
Kačeno, Ty kundo hloupá, pusť si Anetku Langerovic, sni si své lesbické představy a o mojí živou vodu se začni starat až v okamžiku, kdy Ti s ní vystříkám držku... Hey? Co jsi to za nevychovaného dacana, že si dovoluješ bez vyzvání odpovídat muži a ješte být drzá, urážet a co víc-snažit se radit... Na Tvoji lítost Ti sere pes! A teď se koukej honem rychle vrátit do kuchyne kam patříš, kaj se a modli se Ty flundro! Pche... s s
Dominik  16.7.2014 16:05:01
Jako maly jsem vyrustal jen s matkou a babickou, ktere ode velmi dbaly na moji cistotu a neposkvrnenost. Od utleho detstvi mne nutily spat s rukama nad perinou, coz chodily nekolikrat za noc kontrolovat. Veskera intimni temata u nas byla prisnym tabu a kdyz jsem to nekdyporusil, tak jsem byl prisne potrestan. Ve skole jsem zadne kamarady nemel a mimo skolu jsem je mel zakazane, protoze pro mne pry nebyli vhodni. Trochu se mi ulevilo az po nastupu do Arcibiskupskeho seminare v Praze, tam jsem poznal, ze i zbozni lide mohou vest normalni zivot a snad poprve v zivote jsem se prohresil proti desateru, kdyz jsem si uvedomil, ze svoji matku i babu z duse nenavidim. Vzdycky se mi vybavi, jak jsem brecel a jak strasne jsem se stydel kdyz jsem mel poluci, jak jsem se to snazilzrusit a kdyz to neslo, tak jsem si alespon tajne vykladal na noc pyzamo starymi hadry... Skoda slov. Rozhodl jsem se proto stat jahnem, ci diakonem chcete-li, abych mohl pomahat podobnym chlapcum, jako jsem byval ja, od tohoto tlaku. Vim, ze to mnozi odsoudi, protoze to media nazyvaji zneuzivanim, ale nepochopi, kdo nezazil. Zaverem jen chci rici, ze zeny jsou, vice dilem dablovym, nezli bozim a jako takove je jiz ze same podstaty veci neni mozno pokladat za rovnocenne muzum, jak se nekteri posetilci snazi tvrdit.
Marie  16.7.2014 15:50:39
Jaka bludička? Julie? A s kde?
Pavel  16.7.2014 15:48:59
Jediná droga je mléko od naší krávy
žena  Dáša   16.7.2014 12:53:08
At si kazdy se svim tělem zachází jak uzná sam, je to kazdeho vec co a jak dela
Katka  15.7.2014 13:00:50
pane Jezusi jste normální sexista a honič, který plýtvá svou živou "vodou" nadarmo.Lituji vás.
San Salvtore Jezus  14.7.2014 17:20:18
Masturbuji asi od třinácti, ale zrak a zažívání se mi zhoršilo až po vyhonení retardovanou Jitkou, dementní Janou, rozkurvenou Julií, megazmrdskou Mgr. Alžbetou Musilovou, polodementní Vendulou, vymaštenou Evou a zkurvysynskou Panou Janou, do jejíž smrduté nemyté kundey jsem strčil nohu až po koleno... Xichty jsem jim ale vystříkal mrdkou všem, aby pochopily, jak si jejich dobrých mravů cením...Nezáleží na tom, co byl fake, co legrace a co demence. Na svete nenávidím jen tři veci-lidská hovada, nesvobodu a pokryteckou katolickou morálku... Feministky mi nevadí-mám pochopení s každým ženským hnutím...pokud se odehrává nna mém klacku. Neznam zdejší pravidla, ale snad je svou upřímnou otevřeností neporušuji. s
Lidičky mejte se a takovýmhle vymašteným kravám jen škodolibe smejte se...
Katka  14.7.2014 9:29:38
onanii u chlapců chápu, z hygienického hlediska je to vhodnější, než aby jim ejakulát v noci samovolně unikal do postele.Není ani možnost jej jakkoliv zachytit.Přece nebudou kvůli tomu nosit plenu.Taky budou méně sexuálně agresívní.
muž  Luky  12.7.2014 13:54:37
Jen jestli tady ta mamka nezávidí ze on si ho honi a ona ne s ))
muž  Luky  12.7.2014 13:53:48
Mě je 14 ale teda máme bych asi neřekl ze si ho horním s to je přece každého věc co snim dela ne?
muž  Asirias tray  10.7.2014 21:09:28
me je patnact a taky sem to nerekl mame ze si ho honim protoze priznat se je pro kluki hrozne trapny kdyze se maji priznat vlastni mame ja bit vama tak kameru odpojim a necham ho napokoji.
JUDr.Julie  5.7.2014 18:38:08
Brát drogy je podle vás také normální ?
Hrůza  5.7.2014 11:38:37
Co jste to tu za ujetý lidi.Web jsem našla náhodou, ale šmírovat 14 letýho kluka kamerou??? Máte mu zajistit diskrétnost a ne ho šmírovat. Onanují už i menší děti. Žijeme v 21. století, onanie i u žen i mužů je naprosto normální a nenormální je ten kdo to nedělá. Teda články níže uvedené opravdu mazec. Myslela jsem si lidi, že si děláte srandu.
Tonda  27.6.2014 10:32:46
Paní Jůlie
vaše názory mi přidou jako z minulýho století.Odjakživa se onanovalo a souložilo jak k tomu človek dozrál, vzpomnte na války jak se znasilnovalo a jak se odjakživa dělaly svatby na poslední chvíly aby se zakrylo tehotenstvý nevesty.
Marie  20.6.2014 12:40:25
To snad ne, ja sem otěhotnela po jedne noci v 17 rokách na chmelu a další děcko už nechci to bych už nemohla spat s nikym, jo aha jako že chcete dalši děcko a mužete souložit porad.Vy mate rady pani Doktorko.Děkuju.
JUDr.Julie  20.6.2014 7:41:04
Marie, sex se má provozovat pouze pokud chcete zplodit potomka.
Marie  19.6.2014 12:37:27
Paní doktorko kolik si muže nárokovat manžel sexu, mě stačí 3x za tyden on chce rano, odpoledna a večer, není to sexualní obtežováni?
JUDr.Julie  18.6.2014 20:58:54
Pokud si váš manžel nárokuje častý sex tak to není v pořádku. Doporučuji vám rozvést se.
Marie  18.6.2014 17:21:50
Pane doktore měl by vás slyšet můj muž ten jenom vysedává u pocítače a normalně onanuje i přede mnou, kolikrát mam strach že se zapomene když u nas budou vnoučata.a každej večer ješte otravuje a když mam měsíčky tak ani nechtejte vědet co po mě ten prasák chce, pro klid v rodině to nakonec nějak udelam.Muže si to vubec dovolit není to trestný?
MUDr Chazbarka  17.6.2014 10:28:23
Paní doktorko Jůlie,
plně s Vámi souhlasím, nejeden mladý onanista vysílením zkolaboval, ale pochopitelně lékaři nepřizná pravý důvod a tak statistiky v různých zemích jsou značně zkreslené ve prospěch masturbace, přesto, že je tomu ve skutečnosti naopak.Měly by se konečně začít srovnávat prodeje různých masturbátorů a honítek, a brzy by bylo jasné jak je onanie rozšířená nejen mezi mládeží, ale mnoho jedinců se ukájí i manželství.
O kolik spermatu takto ochudí pochvy svých žen se můžeme jen domnívat, ale nebude to malé množství.Potom má stoupat porodnost.Neškodila by masívní osvětová celostátní kampaň proti onanování v manželství.
JUDr.Julie  12.6.2014 23:20:12
Jakožto odbornice na mezidlidské vztahy a sexualitu souhlasím s názorem, že (a je to vědecky dokázáno)masturbace (ipsace neboli sebeprznění) škodí ! Všichni víme že Spolu se spermatem odchází z těla mnoho potřebných živin...Zinek, béčko, céčko a jin.
Chlapci, kteří hodně masturbují mají také častější výskyt akné, a mají méně energie..
Lenka  12.6.2014 10:54:25
zastávám názor prof. Withworta, že pokud mladý chlapec nepodlehne onanii, jeho pozdější pohlavní život se ženou bude plnohodnotný, pro něho i partnerku.Trochu odříkání za to stojí.Chlapci, kteří začnou masturbovat od počátku puberty, většinou reagují na sexuální podněty okamžitým hledáním soukromí, kde mohou uvolnit sexuální tenzi, a to je velmi špatně, stejně jako je špatně strašit mládež škodlivostí onanie.Teď si určitě myslíte, že je to v rozporu.Není.
Jde o to, že předpubertální mladíky a dívky dobře seznámíme s problematikou sebeukájení s poukazem, že zdrženlivost přinese svoje ovoce v budoucnu v normálním partnerském vztahu.
Někdo podlehne nebo občas selže, to se stane, ale když jedinec ví co je cílem odříkání a v dnešní době díky HA se začíná se sexem poměrně brzy, nemusí to být až tak velké strádání.
Chyba je, tvrdit mladým lidem, že ipsace je zcela normální a neškodná, protože dlouhodobé výzkumy prokázaly, že erotické stimulace mají jedince směrovat k dobývání opačného pohlaví zakončené kopulací, a né aby první záchvat vzrušení zahnal mladíka do kabinky na WC, kde to vezme jak se říká do vlastních rukou.
Právě toužení, dobývání, představy a vnímání, vůně, opačného pohlaví, snění a letmé dotyky, konverzace s cílem zaujmout, tudy vede cesta do ráje.
Opak naopak bývá tristní, mladík ranní erekci vyřeší masturbací, pokud né, tak k ní dojde později když nedokáže potlačit vzrušení ze spolužaček nebo kolegyň, bohužel tím se vytratí většinou motivace někoho dobývat, je to velmi pohodlné a úlevné.Když si v 22-25 letech uvědomí, že ještě nemá holku, seznámí se na inzerát a bezhlavě zamiluje, v sexu to chvíli funguje hlavně díky novosti erotických podnětů, ale bohužel nemá
vypěstované chování k ženě mezi souložemi, a žena potřebuje určitou přípravu, občas lichotku, musí dostat najevo k čemu muž směřuje, ten to ale neumí protože mládí proonanoval, většinou ani v manželství tuto praktiku neopustí a vztah bývá nekvalitní a při prvních vážnějších konfliktech se rozpadá.
Závěrem: onanie není škodlivá, (nouzově po delším odříkání snad?), ale přírozený proces jsou poluce.
Onanie jako okamžitá odpověď na erotický podnět, vede většinou potížím v budoucím partnerském životě, nedostatečná vzrušivost ze skutečné nahoty, předčasná ejakulace.
Lukáš  10.6.2014 23:33:31
Nevim co tu ta matka řeší masturbace je naprosto normální a naky takovy řeči že do 18 ma času dost jsou docela trapné a to že ho ještě k tomu šmirovala za to bych s moji matkou do konce života nepromluvil
Maty  10.5.2014 17:06:34
je to lidsky a neni to vzdycky, nema se za co stydet ja si ho honim od sedmi let a dnes mi je 40
Julie  9.5.2014 21:23:42
Já Jitku chápu. Ona o svého syna pečuje se vší láskou, pere mu prochcaný spodky, propocený peřiny apod. a on se jí za to odvděčí tím, že si do peřiny utírá hnis ze svého pyje.
Taky matka  9.5.2014 17:06:23
Ty jsi asi poradna pica. Kazdej kluk od 14 nahoru si honi pero. A byt jim tak za to smirovani bych te udal nebo bych ti poradne nakopal do drzky. Ze se nestydis smirovat skoro dospelyho kluka
roman  5.5.2014 11:22:48
Pepos máš recht. je mi přez čtyřicet a taky honim kdy chci a kde chci
Pepos  18.2.2014 21:45:22
Takže začnu od začátku. Četl jsem vše co tady je a některé komentáře jsou legrační a některé uplně vymatlané !!! Tohle je nenormalita. Je mi 14 let a honit si mužu kdy chci a kde chci a nikdo mi to nebude zakazovat né ? A jen pro informaci na netu brouzdám od 8 let a vim toho moc a na 100% vim že onanování není nezdravé !!! Takže si to že onanování není zdravé strčte někam. A sex je od 15 let !!! Dokonce znám lidi kterým je 17 a mají holčičku. Takže si všechno uvědomte a potom piště !!!! s
romin  7.2.2014 23:22:34
Panna Jana- Trochu pleteš věci do sebe.Umřít jako pana je vzácné po tebe, ale nemá to žádný smysl.Vzácnost panny je pro toho prvního který ji oto připraví. Být hrdá když příjde ten pravý a ty ho pannestvím můžeš obdarovat to ano. Pokud ale umřeš poctivá tak se domnívám a to těnechci urazit že tvůj život zustane nenaplněn. Nic tím nepřineseš ani sobě ani společnosti a to současné ani budoucí. Jednou odejdeš a nebude se o tobě říkat že odešla vzácná panna ale protivná stará panna.
Panna Jana  6.2.2014 22:50:49
Být pannou je ctnost. Mě už je skoro 37 a stále jsem panna. A chystám se být pannou i nadále. Těším se až mi bude 70 a budu stále panna a budu vážená protože to už v tomhle věku jen tak někdo není. Ono i v mém věku je jen málo žen které jsou panny. Proto jsou tak vzácné.
blanka  4.2.2014 18:54:10
autorko dopisu, ja ťa moc dobre chapem, aj ja som našla syna ako pohybuje tým oným, ale ja nesom sprosta!
Viem ako hovorit tremi jazykami naraz, tak preco si neporadit s mladym fraj***m, vždykedy slyšim jakesy
mlaskánie pleskanie a funěnie z pokojičku meho syna, vlitnu tam a křiknu: UKAŽ! JÁ SAMA! by ses divila, ako
rychlo toho nechal...
vlasta  3.2.2014 22:30:56
panna jana-já jsem zase 8 let hrdá na své děti a nikoho neodsuzuju že žádné nemá ty jsi hrdá na frigiditu a také neodsuzuj ty kteří si vzrušení užívají. to jsi se mohla za 24 let demokracie naučit.
Panna Jana  3.2.2014 19:27:25
Jsem panna už 38 let a jsem na to hrdá, že mě žádný pyjatec nedostal a že se jich o to pokoušelo. A tam dolu si taky zbytečně nesahám, jen když se meju.
vlasta  3.2.2014 16:05:45
Pana Jana- Už tvé jméno a vyjadřování svědčí o tom že jsi sem spadla asi z jinýho století. Mezi chlapama se říká že kdo tvrdí že to nedělá tak to dělá dodnes. Nechci si ani představit tvoje orgie v tom případě. Tydle zamrzli lidi fakt nechápu.
Pana Jana  29.1.2014 22:05:54
Bohužel to asi bude pravda. Masturbace se bohužel rozmohla, takže je těch případů asi ještě dost.
Naštěstí spoustu webů proti tomu nesmislnému šahání si tam bojuje a snad je to na dobré cestě. Například
já si tam dolů nesahám vůbec a doporučuju to i všem v mém okolí.
ježiši  13.1.2014 20:29:52
Tvůj syn je vě věku kdy toto může dělat a ty mz to nezakazuj...když už se v ČR může od 15 pohlavní styk, tak proč by nemohl masturbovat??!!! Nějak se vzrušit musí....
vydrouš  9.1.2014 8:32:09
no dobrý!!!
roman  8.1.2014 23:44:39
Od chvíle kdy jsem přečetl příspěvek Zdeny.Jeli skutečný a ne smyšlený, musím nad tím stále přemýšlet.O mnohé z nás se matky starali.Od malička mne převlíkala, přebalovala, mila, utírala zadek, v horečkách jsem probděl noci v jejím obětí, ráno lezl k ní do postele, učila mne cvičit s předkoškou(mněl jsem s ní problémy dlouho)prožívala se mnou první lásky a pády.Dokažu si tedy představit že vycítí ten okamžik a přivede svého syna k prvnímu výstřiku.podmínkou je pěkný vztah mezi nima a né v pubertácké válce.Před nekolika lety lidi stejným zpusobem odsuzovali jen debatu o masturbaci a v rodinách to bylo tabu.U nás doma se o tom také nemluvilo a přesto to dokážu pochopit.
muž  PEPA  8.1.2014 17:21:28
Jednoducha vec, mensi rucnik frote, prehnes napul, rozdelas sprcku, das ji na kraj rucniku a rucnik smotas, kraj sprcky pretahnes pres okraj rucniku aby drzel smotany do sprcky trochu gelu pomalu zasunes pero a honis...
romin  8.1.2014 16:30:44
PEPO- finta frote ručník co to je? to neznám, tak prosím napiš. Jinak máš bezva mámu.
muž  PEPA  8.1.2014 13:57:20
Mama me taky chytla, mela pochopeni, sem ve veku kdy to kluci delaji.Tata sehnal knizku, tady je vse co potrebujes vedet.Jeste mi ukazal fintu s frote rucnikem...Mamka vzdy kdyz povlilala dala mi pod polstar cisty rucnik...je to o vychove a duvere k rodicum.
Vydrouš  8.1.2014 8:05:25
Zdeno- nemyslím že jsi pedopiča. Ale napiš něco víc jak chtěla danča. But te budou nenávidět víc nebo tě pochopí.Někdy pár řádků nestačí.To co jsi napsala se dá rozvinout na mnoho zpusobu.
kvet  7.1.2014 22:56:55
Zdeno si normalni pedopiča! s
Safír  7.1.2014 22:53:55
Ty pičo zdechni. Vymrdat do prdele negr s pulmetrovym pérem by tě měl!!!
Donstair  3.1.2014 22:50:15
Si pica bylo mu 16 a masturboval u kluku v jeho veku je to normalni
xxx  20.12.2013 10:21:18
Přečetl jsem příspěvky k tomuto tematu. Možná to je zkopírované za učelem někoho poškodit. Ale ty komentáře mne děsí víc.Julie a Jana to je něco nepopsatelného a v 21 století???? Uklidnuje mne jen to že zde je převládající počet normalnich lidi.
roman  20.12.2013 8:30:30
Jednou v rádiu četli od jedné matky smsku.Ta po radě uroložky nechala synovi provést obřízku. Prý pak přehrnovat nebude. Tvrdila že opravdu přestal. Ale myslím si že jen do doby než sehnal vhodný krém.
muž  xntwa1  18.12.2013 13:44:32
seš kráva, nech ho at si honí, je to zdraví a jestli tě vzrusuje ho u toho spehovat, tak ho spehuj dal, to taky nikomu neublíží
denča  17.12.2013 7:26:25
ZDENO PROSIMTE. Napiš o tom něco víc. jak se kočkujete jeho reakce a jak to on bere. jak daleko chcete zajít. Nejsem uchyl ale zaujalo mne to. přece jen je to dospělák tak nevím. dík
romin  11.12.2013 13:52:37
s tímto článkem hrubě nesouhlasím a doufám že tato dama a článek je pouze výplod fantazie. ale zdeno před tebou smekám. neumím si to představit. doufám že se ti zto nevimkne kontrole.
vlad  11.12.2013 12:06:34
Jitko, ruku na srdce, jak by ses cítila, kdyby ti dal syn kameru do ložnice a šmíroval tě, tak jako ty jeho? Třeba, kdyby jsi měla doma nějakého přítele a syn si pustil ze záznamu, váš sex?????
Radek  9.11.2013 20:17:14
Milá Jitko,
dle toho, co píšeš jsi pěkně pitomá. Rozhodně nikdy nebyla prokázaná škodlivost onanie a nech svého syna na pokoji. Je to naprosto přirozené a vrať do doby, kdy Tobě bylo náct.
Zdena  25.10.2013 6:58:42
Já to řešila jednoduše. Když jsem se koupala, tak jsem ho požádala, aby mě umyl záda. Po měsíci jsme se už koupali spolu a pak se spolu kočkujeme až mu vystříkne. Připadá vám to odvážné, ale jsou země, kde je to běžné a kdyby jste v roce 1900 se šla koupat v bikinách, tak by vás ukamenovali...
KRAVINA  10.10.2013 0:23:49
je mi 16 a jetli by mi neco takoveho udelala tak bych ji seřval opil se a naschval bych chodil po věžáku nahý. Co je tohle za debilitu ty si retardovaná, jdi se léčit
bad  18.8.2013 7:36:56
tento istý článok od, , Jitky" je aj na feministky.cz kde má viac podporovateliek ako tu.Ženám čo tu píšu asi chýba niečo medzi nohami, aspoň raz za čas poriadne vymrdať!!
krávy!  7.8.2013 16:12:55
pro všechny postižené matky, zřejmě nepoznamenané dnešní dobou. Vašemu synovi bych takovou matku nepřál ani kdyby někoho zabil. Je mu doprdele 16, to je v jeho věku úplně normální !! Pro Evu: pokud vasemu synovi neni 10 tak se laskavě běžte zabít. Bráníte mu v osobní svobodě a jestli to někdomu řekne máte na krku sociálku. A pro jitku : nedivte se až váš syn uteče z b domu, s člověkem co špehuje vlastního syna bych nechtěl být ani v jednom státu, tyhle matky jsou horší než cikani protože kurví náš národ. Přeji aby jste zhebli, nikdo po vás ani nevzdechne, ani váš syn, po tom co mu děláte!
Eva  7.8.2013 7:25:08
Já sem pristihla syna akurat bol v tom nejlepsim, malem sem odpadla.Je mu 15let a tohle si dovoluje delat.Samozrejme sem ho pak sledovala a kdyz jsem prisla jednou necekane domu tak to delal zas.Potichu jsem
vzala placacku na mouchy a vlitla jsem do pokoje ten darebak hned vyskocil a ja spustila parkrat se mi podarilo mu pres nej placnout. Pak musel zustat nahej do vecera zamkla sem mu pokoj a veci na obleceni. Ten se ale stydel pobehoval po byte celej rudej a porad si na nem drzel ruky. A hlavne vedel ze ma prijit moje kamoska. prosil ale nepolavila jsem.
Gándí  27.7.2013 16:11:02
pro Vendula...
Hele matko, a co kdybys si ho vzala k sobě do pokoje??? s
Alespon se něčemu přiučíš, a možná i syna něčemu naučíš.. s
Nwm, si myslím, že pokud není mužský, i mamka to potřebuje a má synáčka poblíž, ho jednak využije a jednak i naučí... s s
Há-há-há-há.... je to na smích, takhle přemejšlet, a házet to na sklo...
Mě učili, co se odehraje doma, nepatří na veřejnost, nicméně otázka zní, jestli je normální incest v rodině, a ne honění brčka...
Škoda že se nejmenuji Honimír... s
Killer  11.7.2013 0:14:08
Jitka zdochni!!!!!!!!!!!!!
Killer  11.7.2013 0:13:35
Jitka ty blbá sprostá piča.............zdochni............suka sprostá retardovaná.....
Jitka  9.7.2013 20:42:16
Nahlašte si co chcete. Nahrávání prostoru, který je ve vlastnictví rodičů a potomci jsou tam pouze v bezplatném nájmu není trestné. To potomek rozhoduje o tom, co bude nahráno.
Tomáš T.  9.7.2013 19:44:30
Ahojte. Keď som si toto PRECITAL NEDALO MI NEDAT KOMENTAR !!! JITKA TI SI CO ZA PICU JEBNUTU ??? SPEHOVAT SYNA SI TI NORMALNA ??? ZA TO ZE SI TI JEBNUTA A PSYCHICKY NARUSENA ZENA MATKA TAK NEKAZ ZDRAVIE PSYCHIKU SVOJMU SYNOVI. A TO SPEHOVANIE KEBY SOM VEDEL KTO SI MOMENTALNE BY SOM TA NAHLASIL URADOM A POLICII ZA OBMEDZOVANIE OSOBNEJ SLOBODY. NEZE BY SI MU DALA SEBAVEDOMIE A PODPORU ALE HO UPLNE DEPRIMUJES A STRESUJES. SOM OTEC A MAM 14 ROCNEHO SYNA KTOREHO SOM NAHODNE VYMAKOL AKO SI MASTURBUJE NA POSTELY A SOM HO PODPORIL A VYSVETLIL ZE TO JE V PORIADKU A NECH SI TO ROBI KEDY POTREBUJE ZA ZAVRETIMI DVERMI ALE NIE TO ZE HO ESTE BUDEM DEPTAT KRAVA JEBNUTA A KOMETARE KTORE DALA(Y) Mgr.Alžběta Musilová, JUDr. et Bc.Julie VYHLADAJTE RADSEJ PSYCHIATRA LEBO TO PODLA MNA MATE NASRATE V MOZGU s s
Johny  22.1.2013 20:01:39
Jo a Vendulo, s tebou asi udělám to samý co s Katkou, seš PÍČA SVĚTOVÁ, chudák kluk z tebe bude mít psychické problémy, prostě seš incestní pedofilní píča kderou vzrušuje vlastní syn! tohle je fakt moc... takhle obtěžovat rodinu s
Johny  22.1.2013 19:51:01
Katko, jsi ÚPLNÁ KRÁVA ! masturbace je zdravá, beztak ty si ji prstíš nejvíc a nažíš se to zakrýt... no a taky nevím proč by se měly ve škole učit lži ! masturbace nemá žádný vliv na učení, a konec konců proč se vůbec sereš co sizích touh ?! mám sto chutí si tě najít, postavit si tě vedle zdi a dát ti takovou ranu do obličeje, ze by si hned druhou schytala o tu zeď ! Opakuji jsi KRÁVA VYLÍZANÁ !!! s
Katka  22.1.2013 8:03:49
Velice zřídka se může stát, že svodům masturbace podlehne i dívka. Čtěte prosím dále a osvojte si zaručené postupy pomáhající předejít této činnosti. Často se k tomuto odhodlávají dívky z neúplných rodin, drogově závislé dívky nebo ty, které se ve škole špatně učí. Stále častěji však dívky často hledají samy sebe a dokážou podlehnout i muži, který je k takovému konání přímo vybízí. Dívka pod tlakem amerických propagandistických filmů chlapci skočí na špek a rázem se vám z poslušné jedničkářky stane chvějící se osoba nemajíc v hlavě nic jiného než touhu ohmatat si vulvu.

Není jednoduché tomuto chování odnaučit, ale je mnohem snažší mu předcházet. Z preventivních důvodu dívka nesmí, opakuji nesmí, mít vlastní pokojíček. Musí spát s matkou v pokoji tak, aby na ni matka viděla. Některé nám blízké rodiny praktikují matraci potaženou lupavým sáčkem známým z obalů elektronických zařízení. Tento obal upozorní matčin sluch na jakýkoli náznak rytmického pohybu.
Dalším účiným strašákem může být příběh o americké modelce, kterou masturbovat donutil její agent. Chtěl to prostě vidět a dívka se na oplátku chtěla strašně stát modelkou, aby mohla létat po cizích zemích a sklízet ovoce své krásy. K její škodě tedy začala masturbovat, po jisté době si při jedné masturbaci všimla, že se jí na vulvě utvořil mozol. Tenká kůžička ženského lůna nevydržela rytmický tlak a podleha. Dívka o tomto věděla, nebyla však schopna přestat a dále hladila svoji vulvu a její mozol či otlak chcete-li. Další na sebe nenechalo dlouhou čekat a hebký prstík preminatky se změnil v ohyzdný útvar jehož kdysi půvabný polštářek postrádal sebemenší náznak otisku prstu.
Tímto kariéra dívky skončila, protože nebyla schopna na letišti prokázat svoji identitu pomocí otisků prstů. Strávila nejednu noc vysvětlování na letištní policejní stanici a následně musela odvracet neutuchající vtípky ze strany zasahujících policistů. Po čase útrap se rozhodla s modelováním skoncovat. Poslední zprávy hovoří, že masturbovat nikdy nepřestala a dnes osamocena dožívá mezi kartony krabic. Tento příběh by měl být povinně zařazen do osnov všech gymnázií a učilišť, aby působil, jako memento před zákeřnou hrozbou zvanou masturbace.
Jsou známé i případy, že žena ze studu před sebe samou šálí svoji vulvu proudem vody ze sprchového hubice. Zde je nutné sprchu odmontovat, chce-li se koupat, ať si napustí vanu. Zručný montér může snížit tlak vody na nutné minimum.
Na závěr pár doporučení:
Pokrývku vyměnit za šustící mikrotenový sáček
Demontáž sprchové hubice
Snížení tlaku vody
Připomínat příběh neúspěšné modelky
paja  21.1.2013 18:43:51
víš čemu se říká omezování lidksý práv? § 231 Omezování osobní svobody tak bacha to anrozdíl od honení pytle je nezakoný... a pro tvojí informaci dělá to každej kluk každe chlap.a ne jen muži.. jesli ti todle příjde odporný? tak jak si potom počala díte? pane bože to sou lidi tady.. chcípám
Pavel.  21.1.2013 14:19:51
Máš úplnou pravdu. Tohle nepodceňoj.
Obrať se na vymítače ďábla dřív, než bude pozdě. s
23  6.1.2013 21:39:52
Máš to v hlavě v pořádku? Tohle je kdyžtak normální věc a dělá to každý, ale takhle šmírovat svého syna... Já bych to asi i někam nahlásil. Divím se, že po tomhle má s tebou tvůj syn ještě trpělivost žít.
mireček  6.1.2013 20:08:28
Milá Jituš. Připadá mě, že žiješ tak asi na konci 19. století. Jedou běž mezi mládež a chvíli poslouchej. Zjistíš že dnešní mládež je vyspělejší a chytřejší než jsme byli my. Vrať se mezi feministky, kam patříš. Tam si pište o čem chcete. A není tak zhýralá jak ty si myslíš. Je mi hodně let. A stále vidím dobře. s
kuky  6.1.2013 18:34:54
ahoj OMG je to normal masturbovat me je 12 a taky masturbuju jednou jsem to strčil kočce do píči a mama když spala tak jsem jí vojel dal jsem jí prášky na spaní s s s
Vendula  5.10.2012 23:39:54
Řeknu Vám že za to jednou poděkuje, můj syn si poprvé honil žížalku v 15 letech ale já byla vybavena kamerou jako vy, a když začal s tou jeho žížalkou hejbat tak jsem na něj zavolala ať jde ihned do obýváku, stihl si navléknout jen slypy a na nich bylo vydět co dělal, přiznal se mi a od té doby vždy když si potřebuje ulevit v žížalce tak příjde za mnou, poprosí mne hezky zda může onanovat a já mu většinou dovolím si předemnou ulevit do kapesníku, co mi z toho vyplívá dámi, synek je vycukaný klidný milí a hodný a já ho mám pod dohledem a nemusím mít strach že něco někde s nějakou nebo nějaké něco provede a hlavně nepotřebuje kamarády
ten  23.8.2012 6:55:54
Když jsem byl kluk, tak jsme si je honili s kámošema navzájem, zda už vystříkneme s
Později jsme dělali takové soutěže, kdo první vystříkne, kdo dál dostříkne, komu se to podaří nejvíce krát a podobně s
V pubertě jsem si ho honil i několikrát denně, dokud se mu dařilo stříkat neb nás ve škole učili, že orgán, co se nepoužívá, zakrní s
Pak přišly na řadu holky, ale v dobách, kdy žádná nebyla, jsem si ho honil zase sám s
Nyní mi ho občas mezi šukáním pohoní přítelkyně s a je fakt, že už se mi ten zrak tak nějak pomalu zhoršuje, ale k tomu množství honění to zas až tak žádná katastrofa není, takže doporučuji si ho honit či nechat honit, je to nádhera s
kluk  22.8.2012 15:13:52
Mgr. Alžběta Musilová: a jak je to, když mi ho honí kamarádka ? Též mohu oslepnout ?
mireček  20.8.2012 15:47:22
Pro Mgr. Alžběta Musilová. Je zajímavé že jsem doposud neoslepl. Je mi 64. Vaše teorie asi nebude úplně správná. s
Catt  20.8.2012 13:14:47
Jaj, prý do ložnice abyste nad ním měla dohled OMG s
Vidím, že vaše generace je čím dál tim víc vypatlanější.. .
Lituju Vaše dítě s já být jím tak tanec zažije někdo jiný s
JE MU 16 PROBOHA také krávy fakt. . miluju' s
Omg  10.8.2012 23:39:39
Vás bych teda chtěla mít doma.. . Tohle kdyby mi udělala máma, tak se stěhuju k babičce a v životě vás nechci vidět! Chudák dítě.. . s s
onen  10.8.2012 14:47:02
Jen ho nechte, co se v mládí naučí, vždy se mu hodí.
Ještě zajímavější, kdyby měl sestru či sestřenici a ty by mu ho honily, je to o poznání krásnější s
Též se mi to líbí více, když mi ho honí přítelkyně a ona je při tom v sedmém nebi s
Mgr.Alžběta Musilová  4.8.2012 11:35:59
Jakožto pracovnici v lékárenství a milující matce
se mi její názory velice zamlouvají.
Škodlivost onanie byla prokázána již před půl tisíciletím. Způsobuje slepotu, schizofrenii a různé psychické poruchy. Žádná normální matka nemůže nechat své dítě, aby si takto ubližovalo. Skláním se před vaší odvahou. Jen tak dál!
(Pro vaši informaci, sex není problém, pokud slouží pouze k plození dětí. )
kxxxxx777  4.8.2012 1:15:35
Jitko vy jste velka krava a ostatni taky nebo hovada. uz za doby kralu, cisaru si kazdej kluk urzite honil proc se take vdavaly princezny od 15 let ne hovada, a navic jak rikaji sexuologove uz deti v rnem veku zjistuji svou vlastni sexualitu jeto vec za co se nesmi stydet, ale kazdy vi co je moc. to je moc, vy jitko jste velka krava by me zajimalo cojste delala vy v takovem veku, kdybych byl vasim synem tak bych sem vam nejradsi rano kdy byste jeste spala do obliceje vycakal nebo do raniho kafe aby vam bylo dobre s a kdybych vedle vas lezel tak bych vas jeste vylizal tak si o nechte kazdej honi, a nemeni seto, kazdej kluk vy kdybyste byla muzem taky byste honila takze se vkuste zit do te situace nemyslim si ze je to fake jen dana osoba to zde neumela popsat takto z kopirovala z nejakych stranek, jen jestli jste mela ruku na ovladaci a ne nekde jinde. vy najivni kravo
Falus  3.8.2012 1:25:04
Je to fake a navic stary pribeh zkopirovany ze zpovednice
dajslj  30.7.2012 0:16:27
Ty si jebnuta s s 16 rocneho syna pozorovat s s to je uplne normalne ze si honi aj keby ma 12
jarda v  29.7.2012 9:30:15
vi o jednom klasteru,zrovna tam maji volna mista a ze syna budes mět s tvoji vychovou akorat úchyla s
LOOOLak  29.7.2012 1:50:10
JUDr. et Bc.Julie tak ty ses dobra pic* sex je povolen od 15-ti let a to ze ten chlapec masturbuje je jeho vec... Vzdyt tim nikoho neohrozuje..
JUDr. et Bc. Julie  28.7.2012 19:36:29
To vážně má ten syn zahodit celý svůj život studiem a ochmatáváním pyje? Je mi stydno za tuto současnou generaci jejíž myšlenky se točí jen a jen kolem toho sexu. Kdy byli naposledy v přírodě se projít? Situaci vzniklou v tomto státě popisuje jedno slovo: HAMBA!
Václav  28.7.2012 18:26:30
Ovšem vy jste Jano, opravdu dobře vIvYnutá. To mě opravdu pobavilo, co jste schopná napsat s a paní Julie s ? Tak to nebudeme komentovat... To nestojí ani za řeč s
Jana  28.7.2012 17:59:44
Jitka dělá dobře. Je to pro jeho dobro aby se správně vivýjel. Masturbace je škodlivá a ty lidi pak dřív umřou a taky nejsou tak vážený, jako že to jsou třeba nějaký bezdomovci nebo tak.
tomiš  28.7.2012 17:41:57
jj je to fake a kdyby ne tak co jako ze honi kazdej honi kazdej honil a bude honit, honeni zdar
JUDr. et Bc.Julie  28.7.2012 17:41:42
Dobře děláte. Dnešní mládež a zejména chlapci se domnívají, že zákony jsou tu jen tak pro legraci. Pokud je mi známo a já se nemýlím, tak sex je povolen až od 18-ti let života. Dnes vám bude onanovat v 16-ti letech a za rok bude vykrádat auta? Co bude dělat v za 2 roky? Znásilňovat? Jste rozumná a život vedete v pevných kolejích. Jednou vám bude vděčen. I když vděk u mužů směrem k ženám je poněkud zavádějící pojem.
exid  28.7.2012 17:40:17
fake jako prase
Karla  28.7.2012 15:00:00
A ještě něco, sama jsi trapná tím, že jsi se snížila k tomu, že syna špehuješ,co dělá v posteli. Klidně v 16 mohl mít i děvče. Je to prostě život a s tím nic nenaděláš. Takže nebuď trapka a přestaň syna špehovat.
karla  28.7.2012 14:55:19
Od určitého věku je to normální , proto se nemáš za syna proč stydět.Je to normální sexuální vývoj a i masturbace patří k životu. A nejen dospělých.
Me  23.7.2012 15:01:08
Ale i přesto, že je to zkopírované, stejně je to strašná realita, jestli prvotní autor psal pravdu....
lajk  23.7.2012 10:58:03
samo, kopírováno z recesní stránky feministky.com. celá ta stránka je na to, aby zdiskreditovala feministky. než budete příště důvěřivě soptit, projedte tato svěření googlem, jasný?
mireček  23.7.2012 10:45:47
Nevím kolik je tvému synovi let, ale masturbace je celkem běžná a určitě zdravotně něškodná. Masturbují jak kluci tak i děvčata a nejen v mladém věku. Určitě ho takhle netýrej. Bude to pro něho dalekohorší naž občasná masturbace. Přemýšlej o tom. Ty si nikdy nemasturbovala? Odpověz prosím, ale pravdivě.
Zuz  23.7.2012 10:43:28
Píčovina na entou.. Krávo. Nikomu nemůžeš zakazovat tohle. A naprosto souhlasím se všemi ostatními komentáři. Taktéž nechápu, jak jsi tedy mohla mít dítě- leda, že by bylo adoptované, což by nešlo, když píšeš, že nemá otce. Takže se nad sebou zamysli. A v 16 je to normální. Nebuď debil, ženská..A pak, to špehování.. Omezuješ jeho osobní svobodu, jestli jsi jím posedlá, jdi se léčit.
Tomis  23.7.2012 10:38:41
Sis proc nas neusetrite takovejch picovin jdete stim nekam na diskuzi 12-15 let tam vam tu mozna sererou
Nick  23.7.2012 9:04:31
Kecy.kecy ,kecy no comment
lajk  23.7.2012 7:48:49
kopírováno z recesních stránek feministky.com
Václav  23.7.2012 7:46:23
Předpokládám, že to je snůžka keců zkopírovaná z nějaké feministické stránky. Obdobně jako tady někdo psal, že musí psát deníček o tom, kolikrát si ho honí a ukazovat to mamce.

Jinak bych Tě akorát označil jako blbou krávu, která zničí synovu přirozenou sexualitu. On si s ním stejně bude hrát. To bys mu ho musela utrhnout, aby to nedělal. A když Ti to je tak hnusný, tak to teda nechápu, jak jsi přetrpěla, když ho do Tebe ten "pachatel neznámý" strkal a udělal se do Tebe. Víš, kdyby to neudělal, neměla bys syna...

Pokud to někdo myslel vážně, co jsem si přečetl, tak není normální!