Eltaina   24.4.2013 10:53:56
Zobrazeno: 3391x

nesnáším tátu

Nesnáším svého otce. Problém je v tom, že on byl vlastně bez chyby a vzorný. Vždycky se nám věnoval, bral nás na výlety, vždycky se snažil k nám být spravedlivý. Ale máma si našla nového pána a ten je mnohem mladší, hezčí a je bohatý. Náš táta zůstal sám, ale ani se nepokusil mámu a nás získat spátky. Ani se našemu novému tátovi nijak nemstil. Náš nový táta nám kupuje samé supr věci, co nám starý táta nedal. Lyže, playstation, oblečení, jaké chceme. Taky máma kvůli němu jakoby omládla, víc na sebe dbá a je veselejší. Lituju, že jsme museli strávit tolik let s prvním otcem (máma od něj odešla když mi bylo 10 a ségře 7) a nemohli si užívat s naším novým tátou, který jefakt super. Bere nás jako kamarádky, ne jako nějaké děcka. Je to frajer a je hrozně vtipný a takový akční. Náš starý táta nás už ani nechce vidět a já jsem svým spůsobem ráda. Odstěhoval se na nějakou ubytovnu, přišel o práci, takže teď nemá asi dost peněz ani na sebe. Nedávno jsem ho viděla a vypadal zanedbaně a byl už úplně šedivý!Stydím se, že by ho mohl někdo spojovat s námi. Ale mám uz toho trochu blbý pocit, přece jenom to byl náš otec...

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Saša  8.6.2015 15:46:44
Stará kurva (tvoje máma) vychovává mladou kurvu (tebe). Nic víc, nic míň. Tak se mějte, kurvy.
ta uprimna;)  8.6.2015 15:20:42
jo je to o penězích protože kdyz lítat a ste u moře vždycky někde jinde tak musíš mít na to prachy s tvoje máma šla za prachama a na starého tátu se vysrala....šla za mladším bohatším a on si vás koupil s de o peníze s
muž  mrdchrchel  29.12.2014 16:00:53
s krávo krávo s
Ivana  29.12.2014 15:10:27
Ty jsi jenom blbá malá kráva, která se nechá koupit za pozlátko, za čínský sračky. Tvoje máma je vlastně kurva, protože šla za bohatým a lépe situovaným. Toť vše. Odešla bych od mámy k původnímu tátovi. On by měl zase důvod žít a snažit se. A pamatuj, že ten "krasavec" brzo stejně kopne mámu do prdele, protože si najde mladou barbínu.
tom  18.7.2013 23:47:55
u nás to bylo podobný ale já mám štěstí na mnohem lepší dcery které mě májí pořád rády a peníze to nenahradí.
Je mi Tě trochu líto Tvůj táta Tě má asi moc rád a Ty to nevidíš.
...  18.5.2013 21:00:07
Takže tvoje matka je zlatokopka, a kvůli tomu, že vám kupuje každé věci ho máte rádi... Chudák třeba tvoji mámu miloval a ona ho opustila aby měla prachy, a ty ho ještě nesnašíš. Vyměnit otce za playstation... Chudák, a ty se ještě divíš že je nešťastný.
Jinak tak jak vidím komentář, tak že nejen prachy, ale i velikost? -_- Štětky.
Hroch  4.5.2013 14:40:52
takže matka ucejtila prachy a zkurvila život chlapovi, který pro rodinu dejchal.
Děti vyměnily tátu za zkurvenej playstation. Normálně jste toho chlapa zabily, zničily a ty z toho máš divnej pocit?
Dáváte otci ty nejhorší rány a ty se divíš, že vypadá zanedbaně? Stydíš se za něj a měla by ses stydět za sebe a za matku, to jak ten člověk vypadá je jen vaše dílo, copak to nechápeš?
žena  Andy  28.4.2013 17:56:26
Važ si svého tátu. Mým dětem se táta vůbec nevěnuje a je na něj jen přísný a pro se ho bojí.
venca  26.4.2013 12:39:22
tyvole...tak to se mu nedivim že vás nechce vidět, on je na vás spravedlivej, věnuje se vám, bere vás na čundr....mama si pak najde mladýho frajera co nejspíš přišel k penězum jak slepej k houslim, ten vám koupí pár hraček a hned je nej "táta"...zamysli se nad sebou
Eltain  26.4.2013 9:38:04
A taky ho má prej většího a umí s ním lépe zacházet.
Tom  25.4.2013 21:15:44
Koupit si náklonnost malých děti je úplná sranda
Kvůli přepychu zapomenou na dulezite a citové hodnoty toho co jim budou za čas chybět.
Ze si tvoje matka našla jiného neodsuzuji ale ze jste nevědomky alespoň doufám ztratily citový fix na vašeho tatu je smutné. Ted to asi nepochopis proč tohle tady všichni pisi ale dozajista přijde den kdy si na tatu vzpomenete a budete chtít aby bylo VŠE jako dříve. Každy člověk je jiný Takhle to máme všichni a ty odlišnosti tvoří jedinečný charakter ktery nikým ani ničím nenahradíš.
Pevne doufám ze vám to dojde dřív nez vyhyne to jedine co přetrvává v lidech miliony let a je to láska.
mireček  25.4.2013 13:11:07
Eltaina: Teď si se ukázala v pravém světle. Píšeš že nejde o peníze. Skutečnost je ale jiná že? Vyměnila si přírodu v ČR za moře a válení se na pláži. Nediv se že tě tady všichni zatracují. Sama sis o to řekla. Časem poznáš. Nepřeji ti nic špatného, ale uvažuješ o tom, co by se stalo, kdyby náhodou peníze došly.
Eltaina  25.4.2013 10:35:37
Nebvím proč nadáváte mojí mámě!! Každý má právo si zvolit lásku svého srdce a jí okouzlil náš nový táta a já se vůbec nedivím. Nejde jenom o peníze, on je chytrý a šarmantní, je to moderní muž a né jak náš stzarý táta, který nás stavěl modely lodí a chtěl pěstovat holuby a takový blbosti. A tahal nás do lesa spát pod širák, zatímco teď už jsme byli každé prázniny u moře pokaždý v jiný zemi!
žena  Sally  25.4.2013 8:52:46
Hádám na fake nebo spíše na flame. Sice možné je všechno, ale přece jenom - že by byl někdo až tak primitivní jako autorka této údajnéé zpovědi? s s
Kači  24.4.2013 21:52:48
Tak tohle mohl napsat jen člověk, který nemá mozek. Neuvědomuješ si, kdo tu rodinu rozbil? Kdo je ta svině? I váš vlastní táta pro vás určitě chtěl udělat první a poslední. Nechápu, jak můžeš bejt tak hnusná. Kvůli čemu ho nesnášíš? Že si nemohl dovolit ti koupit PlayStation? Oblečení? Nebo lyže? A nesnášíš ho kvůli tomu, že teď "nový táta" je lepší? Akčnější? Určitě to pochopíš, až budeš starší. Teď jsi ale ostuda celý tvý rodiny, když tohle tak bezcitně dokážeš napsat. Děcko prostě. Tak silný slova kvůli tomu, že je tvoje máma povrchní materialistická flundra. Jak bylo už řečeno, je mi z tebe a tvojí "rodiny" špatně. Zamysli se nad sebou a zkus třeba přemýšlet o tom, jak tvému tátovi je teď. To, že jsi ráda, že tě nechce vidět... No já bejt jím, taky bych tě vidět nechtěla. Prober se proboha, nebo jinak skončíš jednou špatně, když si budeš myslet, že ti každý dá to, co chceš, jako tvůj "nový táta". Hodně štěstí do budoucnosti. Snad někdy sesbíráš dost rozumu, abys to pochopila.
ovarson  24.4.2013 18:54:44
Tvoje matka je stará kurva!Chudák tvuj starý taťka je mi ho líto a vy dva parchanti se styďte když si vás ten new chlápek koupil věcma!Je mi z vás zle!
mireček  24.4.2013 13:44:15
Nikdy tě nenapadlo podbným způsobem zhodnotit i tvoji mámu? Ta rozbila rodinu. A jednou poznáš že peníze nejsou všechno.
petr  24.4.2013 11:53:59
az budes starsi tak ti to dojde jen je mi tvyho otce lito