Registrovaných uživatelů:
1852


Počet přiznání:
10654

TOPlist TOPlist
Míra   20.11.2016 0:22:58
Zobrazeno: 5975x

homosexuální choutky

Už tak 2 roky mám takový problém. Jednou za čas na mě přijde taková chvíle, že mě hrozně vzrušuje představa jak klukovi kouřim a jak mě to dělá s do prdele. občas si to dělám dildem do díry a vždy to byl ohromnej orgasmus. Koukám na gay porno a strašně mě to vzrušuje. Jsem na holky, protože jsem byl zamilovanej do tolik holek a do žádnýho kluka ne. To bych nedokázal, ani dát klukovi pusu. Nevím čím to je, ale vzrušuje mě to jen když jsem nadrženej, když se pak nad tím udělám tak se mi z toho dělá špatně a proklínam se za to co jsem udělal. Když jsem nadrženej, vykouřil bych kluka, ale jakmile bych se udělal, asi bych se zabil, jaké bych měl svědomí a stud. Takže prosím o radu, co mám dělat a co tyhle choutky znamenají. Každopádně se chci toho zbavit. s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Ktovie  4.7.2020 13:07:55
Aké je honiť mužovi veľký penis, asi preto by som chcel niekto z veľkým prínosom vyhoniť lebo si honim sám svoj 10 cm.penis, je malý hrubý a hlavne tvrdý.Honim si skoro každý deň a vždy mám bohaté veľa semená.Chcem zísť aký je to pocit držať veľký penis.
Jano  4.6.2020 18:49:38
hele dělej to pořád užívej si života skvělejch čuráků které můžeš kouřit a kteří ti stříkaji do pusy. já jsem měl gaye se kterým jsem 20 let souložil a kouřil ho a dnes nemůže a nestojí mju a nestříká. A já vzpomínám jaké to bylo krásné a už to nikdy nevrátím a je mi líto těch okamžiků kdy jsem ho kouřil a nechtěl jsem aby mi stříkal mrdku do pusy nebo jsem nechtěl polykat jak bych já rád dnes kouři až do konce a měl mrdku v puse a k tomu jeho pořádnýho čuráka měl ho 20 cm a pěkně tvrdýho a tlustýho a tak si dnes jen honím a stříkám když vzpomínám jak dobře chutná čurák a jeho semeno.
Gabo  3.6.2020 17:58:14
Vzrušuje ma predstava ako žena súloži zo shemale.pridám sa k ním žene lížem pičku a shemale penis ktorý sa vystriekal do mojej ženy.Ptom všetko semeno z nej vylížem zatiaľ čo shemale ma fajčí.Potom všetko otočene, žena ma fajčí ja fajčím shemale a prehltám s penisu semeno a žena moje.Blbe ale vzrušujúce.
Ľuboš  14.3.2020 16:18:51
Lido za tie uplynulé tri roky sa ti podarilo splniť svoje tajne sny, byť nahá pred inou ženou čo nie je lesba?
Ivík  13.3.2020 16:07:33
taky rád vykouřím a vycucám čuráka. vždyť to je krásné.
Margarita  16.10.2019 23:45:32
Ty vole, tak ty jsi hustý prase! Hovado, zamysli se nad sebou. Internet je veřejná síť a nemusí se s tebe hned každej poblejt, sotva sem napíšeš nějaký uchylárny.
Kapr  21.3.2019 11:38:32
Kdo ma zajem vykourim mu curaka a spolikam semeno.tel.733 170 216
Vojta  13.2.2019 16:33:00
Ahoj a co 69 ?
Napiš VojtechKuchar@email.cz
Vojta  20.11.2018 17:49:12
Tak jak na to tady koukám tak je to dnes asi naky trend.Ale mě se děje chlapy uplně to samí.Když jsem nadrženej tak bych si ho nejradši utrhl a narval si ho do pusy, Ale jak pomine vzrušení tak pomine i curák v puse a to vše okolo.Kunda je lepší s
Jan  22.9.2018 22:31:56
hele dělej to pořád užívej si života skvělejch čuráků které můžeš kouřit a kteří ti stříkaji do pusy. já jsem měl gaye se kterým jsem 20 let souložil a kouřil ho a dnes nemůže a nestojí mju a nestříká. A já vzpomínám jaké to bylo krásné a už to nikdy nevrátím a je mi líto těch okamžiků kdy jsem ho kouřil a nechtěl jsem aby mi stříkal mrdku do pusy nebo jsem nechtěl polykat jak bych já rád dnes kouři až do konce a měl mrdku v puse a k tomu jeho pořádnýho čuráka měl ho 20 cm a pěkně tvrdýho a tlustýho a tak si dnes jen honím a stříkám když vzpomínám
Ujgoš  14.7.2018 11:36:04
Míro, nezbavíš se toho. Je mi 60 let a od 18 let to taky tak mám. Najednou mě chytne chuť na sex s chlapem, kouřit čuráka, lízat a cucat varlata a jdu a někoho si najdu a udělám to. A když to dělám, strašně mě to vzrušuje a jsem rád, že to dělám. Pak čuráka vykouřím, sám se vystříkám a najednou je tady pocit, že to už bylo naposledy, pro mě jsou ženský, které rád mrdám a lížu jim kundičky. A po čase znovu chuť na kouření čuráka a zase to jdu udělat a tak se to stále opakuje. Tak to budeš mít i ty. Už se té touhy po kouření čuráka nikdy nezbavíš. Vždy to budeš chtít a pořád to budeš dělat. Ale je to krásný.Je to nádherný. Kouřit stojícího čuráka.
Dominik  22.6.2018 12:13:21
Míro, buď v poho. je normální mít chuť na vykouření čuráka, dělej to, vykuř každého čuráka pokud můžeš a pokud ti dají chlapci čuráka do pusy. je to krásné, i ženské přece kouří čuráky. a má někdo nějaké pochyby že je to špatně? nemá. Já taky kouřím čuráka a mám z toho dobrý pocit. je nádherné mít čuráka v puse a nechat si stříkat semeno do pusy. horkou mrdku, paráda!!! A užij si, ať něco v životě zažiješ. Kuř třeba i dva čuráky nejednou, běž do trojky a těš se s chutného semene.
Filip Janeček  11.2.2018 13:09:05
chudák Filip!!!!
Život mu to už nevrátí, takovej sladkej kluk jak cumel, hned bych s ním vlezl do vany. Nejdřív výlet do přírody na kolech a obdivoval bych jeho nožičky krásné opálené a hubené tělíčko a nááááááherný obličej a pak bysme si vlezli do vany, nebo do bazénu a oddali se krásnému milován do svítání.
A ta jeho dementní pánbíčkářská rodina ho uštvala nervově k smrti. Kokoti.
https://ona.idnes.cz/ester-janeckova-0i9-/spolecnost.aspx?c=A180208_101617_spolecnost_jup
Jirka   4.2.2018 3:25:05
Rád se nechám vykourit klidně ti osukam i prdel 14besta@email.cz
Luboš  2.10.2017 10:57:41
já taky rád kouřím penisy až do jejich vycákání. zájemci napište na leo1974@email.cz
Zbranda  14.6.2017 7:49:38
rád kouřím penisy. úplně. Zbranda@seznam.cz.
Jozef  1.6.2017 13:49:10
A narve mi nekdo svyho dlouhyho curaka do drzky a nacaka mi pak vsechnu tu sladkou vonavou mrdku na ksicht?
Monča  29.5.2017 11:11:11
Mi je je třicet dva a sex mi do určité doby nikdy nic moc neříkal. Měla jsem ráda mazlení, líbání, ale jak došlo na sex, žádné nadšení jsem už nepociťovala. Před rokem jsem se vdala a teď se s partnerem snažím o miminko, jenže… Kamarádky pro mě před svatbou připravily parádní rozlučku se svobodou, vyrazily jsme na víkend do lázní a hezky si užívaly. Během první noci jsem se očekávaně opila a stalo se, že jsem skončila v posteli s jednou z krásných dívek, z "účastnic zájezdu". Tak skvělý sex jsem nikdy dosud nezažila. Sex proběhl i druhou noc. Bylo to přesně ve stylu, po kterém jsem vždycky toužila. Hodně mazlení, líbání, něžné doteky, něžné a vášnivé lízání kundičky, jedna o druhou jsme se během sexu vážně zajímaly, dávaly pozor na to, co nás opravdu vzrušuje. To se mi s mužem nikdy nestalo. Dnes jsem vdaná, manžela podle všeho miluji, ale v sexu jsem byla šťastnější se ženou. je hezké být homosexuální.
Domi  29.5.2017 10:41:59
Míro, buď v poho. je normální mít chuť na vykouření čuráka, dělej to, vykuř každého čuráka pokud můžeš a pokud ti dají chlapci čuráka do pusy. je to krásné, i ženské přece kouří čuráky. a má někdo nějaké pochyby že je to špatně? nemá. Já taky kouřím čuráka a mám z toho dobrý pocit. je nádherné mít čuráka v puse a nechat si stříkat semeno do pusy. horkou mrdku, paráda!!! A užij si, ať něco v životě zažiješ. Kuř třeba i dva čuráky nejednou, běž do trojky a těš se s chutného semene.
Mira  26.5.2017 10:51:15
A narve mi nekdo svyho dlouhyho curaka do drzky a nacaka mi pak vsechnu tu sladkou vonavou mrdku na ksicht? s
Vladimír  24.5.2017 19:22:29
vykuř čuráka, pak se zamysli nad s sebou, opět vykuř čuráka, pak se opět zamysli nad s sebou, a pak už čuráka a budeš osvobozený od kokotích myšlenek. Jen kuř a kuř a kuř. A semeno polykej. Je super!!!
Marek z Kladna  24.5.2017 9:14:54
Míro, nezbavíš se toho. Je mi 60 let a od 18 let to taky tak mám. Najednou mě chytne chuť na sex s chlapem, kouřit čuráka, lízat a cucat varlata a jdu a někoho si najdu a udělám to. A když to dělám, strašně mě to vzrušuje a jsem rád, že to dělám. Pak čuráka vykouřím, sám se vystříkám a najednou je tady pocit, že to už bylo naposledy, pro mě jsou ženský, které rád mrdám a lížu jim kundičky. A po čase znovu chuť na kouření čuráka a zase to jdu udělat a tak se to stále opakuje. Tak to budeš mít i ty.
Exhibicionista  15.4.2017 10:17:21
Včera ma navštívil neočakávane kamarát, bol som v sprche, mal som chuť si vyhoniť keď zazvonil.Hodil som na seba župan a otvoril som dvere, župan odhaľoval moje genitálie.Aby som kamoša hneď nevystrašil svojou nahotou župan som pritiahol na telo ale tak aby mi bolo vidieť penis, pri sadaní na gauč som si daval pozor aby mi bolo vidieť penis, nekomentoval moje počínanie.ale do stehna som dostal kŕč, to mi nahralo do karát.Už som vedel že ak si začnem masírovať stehno musí vidieť moje genitálie.Odhalil som župan položil nohu na stôl, jednou rukou masírujem stehno, druhou vajíčka.Kŕč prešla tak som si sadol, župan som už nezapol.Kamoš mi poradil nech nohu niečim podložím, dal som ju na stôl a tak mohol pozerať na môj penis s ktorým som sa pred ním hral, dlaňou som prechádzal po žaludi, nebol som vzrušený ale robilo mi dobre že vidí ako sa hrám.asi tak po pol hodine hrania penis začal tvrdnúť cítil som že ejakulujem, vzal som zo stola servítku a šiel sa vystriekať aby ma nevidel.Vrátil som sa do izby a pokračovali sme v debate a ja som sa neprestal hrať z vajíčkami a žaluďom, robilo mi to dobre.Keď kamoš odišiel, predstava že ma videl ma vzrušila natoľko že penis stvrdol musel som si teraz už kvalitne vyhoniť.Najbližšie keď príde poviem mu otvorene či by nechcel byť pri tom ako si vyhoním, lebo predstava že bude pozerať ako si honím ma vzrušuje uvedomil som si to po jeho odchode.Nie že by ma vzrušoval on ako sexuálný objekt ale že ma vidí nahého ako si honím to ma vzrušuje.Či je to homosexualita alebo exhibicionizmus neviem, ale asi to bude skôr ten exhibicionizmus.
Míra  27.3.2017 11:49:52
našel by se nějaký muž, kterému bych dělal živé WC? Vykouřil mu čuráka a pak by močil na mou tvář a do mých úst? Jsem z Rychnova nad Kněžnou a mám 18 cm čuráka.
Janka  23.3.2017 12:19:50
ráda bych si z tebe udělala živé WC, klasika, budeš ležet na zádech na zemi, přes obličej budeš mít krátkou WC mísu s prkénkem, já přijdu, dám si dole kalhotky, sednu si na mísu a udělám malou potřebu do tvé pusy nebo na tvůj obličej. Je to vzrušující. Zájemci, napište, jsem z Prahy, 32 let, blondýnka, dole vyholená.
Irín  23.3.2017 10:38:50
2 minuty kouření čuráka a je mi dobře na celý den.
Ujgoš  23.3.2017 9:55:45
Míro, nezbavíš se toho. Je mi 60 let a od 18 let to taky tak mám. Najednou mě chytne chuť na sex s chlapem, kouřit čuráka, lízat a cucat varlata a jdu a někoho si najdu a udělám to. A když to dělám, strašně mě to vzrušuje a jsem rád, že to dělám. Pak čuráka vykouřím, sám se vystříkám a najednou je tady pocit, že to už bylo naposledy, pro mě jsou ženský, které rád mrdám a lížu jim kundičky. A po čase znovu chuť na kouření čuráka a zase to jdu udělat a tak se to stále opakuje. Tak to budeš mít i ty.
Jaruš  13.3.2017 13:20:25
četla jsem na přiznání takový dotaz, zda si ženy taky chodí na veřejném WC vyhonit kundičku a to třeba i vibrátorem. Muži si tak honí penisy, to je známo. A co ženy?
Dominik  13.3.2017 13:03:44
obdivuji Romana i tebe. Tebe, že si to děláš dildem a máš při tom orgasmus jako hrom. Taky to tak chci. Rád bych při tom, když si to děláš dildem a rád bych abys mě přitom kouřil čuráka. až budeš mít orgasmus budu stříkat do tvé pusy mé horké sladké voňavé semeno a ty budeš polykat. bude to krásný. je normální mít chu´t na vykouření čuráka, dělej to, vykuř každého čuráka pokud můžeš a pokud ti dají chlapci čuráka do pusy. je to krásné, i ženské přece kouří čuráky. a má někdo nějaké pochyby že je to špatně? nemá. Já taky kouřím čuráka a mám z toho dobrý pocit. je nádherné mít čuráka v puse a nechat si stříkat semeno do pusy. horkou mrdku, paráda!!! Chci vykouřit Romana i Tebe.
František  9.3.2017 9:34:18
Míro, asi se toho nezbavíš, budeš odsouzen běhat mezi pohlavími. Je mi 70 let a od 20 let to taky tak mám. Najednou mě chytne chuť na sex s chlapem, kouřit čuráka, lízat a cucat varlata a jdu a někoho si najdu a udělám to. A když to dělám, strašně mě to vzrušuje a jsem rád, že to dělám. Pak čuráka vykouřím, sám se vystříkám a najednou je tady pocit, že to už bylo naposledy, pro mě jsou ženský, které rád mrdám a lížu jim kundičky. A po čase znovu chuť na kouření čuráka a zase to jdu udělat a tak se to stále opakuje. Myslím si, že to budeš mít tak i ty. nezbavíš se toho, nauč se s tím žít. Najdi si ženu, ožeň se a žij rodinným životem a přitom si najdi gaye a s tím to dělej. A budeš spokojený člověk.
ľuboš  8.3.2017 20:34:35
Lído, a predstava urobiť sa sama pred inou ženou ťa nevzrušuje.Lebo ja by som si r=ad vyhonil pred iným mužom.Nič len aby ma pozoroval pri masturbovan=i a odbaven=i.
Šimon  17.2.2017 9:34:53
já to mám taky tak Lído, vzrušuje mě představa, že jsem v bytě s mužem, jsem nahý, chodím okolo něho nahý a on se na mě dívá. Když sleduje televizi, tak si stoupnu, aby viděl mého čuráka i s koulema, nebo se předkloním, aby viděl můj anál s koulema, nebo si schválně jen malinko čuráka pohoním, aby viděl můj žalud... to mě silně vzrušuje. Ale nechci mu čuráka kouřit nebo aby mě ojel zezadu. I když po tom, aby přišel, dal si mého čuráka na svého čuráka a pak mě malinko ocucal, to se mi začíná jako představa líbit. A mám jen jednoho kámoše, před kterým to dělám, ale už mi dal najevo, že mě chce vykouřit. Tak nevím.
Lída   17.2.2017 5:41:41
Je to zajímavé, protože já to mám jako Luboš, ale obráceně - vzrušuje mě být nahá před ženou. Fyzický kontakt by mi byl nepříjemný, ale být před ní jenom nahá... Také jsem se na těchto stránkách k tomu "přiznala", ale žádná stejného "ražení" se mi neozvala. Jen čistokrevné lesbičky, ale to já nechci.
Roman  15.2.2017 9:38:12
Míro, obdivuji tě, že si to děláš dildem a máš při tom orgasmus jako hrom. Taky to tak chci. Rád bych při tom, když si to děláš dildem a rád bych abys mě přitom kouřil čuráka. až budeš mít orgasmus budu stříkat do tvé pusy mé horké sladké voňavé semeno a ty budeš polykat. bude to krásný. je normální mít chu´t na vykouření čuráka, dělej to, vykuř každého čuráka pokud můžeš a pokud ti dají chlapci čuráka do pusy. je to krásné, i ženské přece kouří čuráky. a má někdo nějaké pochyby že je to špatně? nemá. Já taky kouřím čuráka a mám z toho dobrý pocit. je nádherné mít čuráka v puse a nechat si stříkat semeno do pusy. horkou mrdku, paráda!!!
Vláďa  2.2.2017 16:39:50
Luboši, pokud máš zájem, napiš, já přijedu a báječně Tě vykouřím, a budeš si moci hrát s mými koulemi a penisem jak dlouho budeš chtít, můžeš je cucat a sát a honit bez omezení. Můžeš si přede mnou i čuráka vyhonit. radimkoz@email.cz
Ľuboš  25.1.2017 11:04:32
Peter aj mne je zo seba zle a to nemám z chlapom nič, žiadne fajčenie ani dotyky len to že sa cítim dobre nahý pred mužom a rád by som si pred ním vyhonil, potom cítim výčitky.
Ľuboš  25.1.2017 10:59:36
Corny ako som písal ešte som druhému nemal v ruke penis ani som cudzí penis nehonil okrem svojho, možno by som skúsil niekomu vyhonit, ale do úst, tak to nie. Zatiaľ som sa nevystriekal ani pred kamarátom len som pred ním nahý a nenápadne sa hrám z penisom a vajíčkami, dá sa povedať že ani si nehonim len dlaňou si dráždim žaluď, nevidí striekanie lebo sa vystriekam do vreckovky, možno vie že sa odbavim ale výstrek ešte nevidel.
Peter  24.1.2017 8:09:25
Míro, nezbavíš se toho. Je mi 60 let a od 18 let to taky tak mám. Najednou mě chytne chuť na sex s chlapem, kouřit čuráka, lízat a cucat varlata a jdu a někoho si najdu a udělám to. A když to dělám, strašně mě to vzrušuje a jsem rád, že to dělám. Pak čuráka vykouřím, sám se vystříkám a najednou je tady pocit, že to už bylo naposledy, pro mě jsou ženský, které rád mrdám a lížu jim kundičky. A po čase znovu chuť na kouření čuráka a zase to jdu udělat a tak se to stále opakuje. Tak to budeš mít i ty.
Corny  23.1.2017 13:45:32
Luboši, pokud máš zájem, napiš, já přijedu a báječně Tě vykouřím, a budeš si moci hrát s mými koulemi a penisem jak dlouho budeš chtít, můžeš je cucat a sát a honit bez omezení. Můžeš i maličko kousat.
Holíš  23.1.2017 12:45:58
Luboši, dej tomu grády, když kámoš přijde, svlékni se, přistup k němu, , kouření s polykáním, cucání varlat atd. atd. sundej mu kalhoty, klekni si a vezmi jeho čuráka do pusy a kuř. Pokud nebude protestovat, vykuř mu ho a pak uvidíš. Z největší pravděpodobností tě taky vykouří. A pak už pojedete.
Ľuboš  20.1.2017 11:18:12
Kim, ešte som sa pred kamarátom ani nevystriekal.Videl má nahého ako sa hrám z vajíčkami a penisom.Ani neviem či sa mu to páči keď ma vidí nahého. Zdá sa mi že sa mu to páči, lebo sám sa pozve na návštevu.Ak by mu vadila nahota aj ako sa hrám, nepozeral by a už by neprišiel.Chodi vždy keď mu vyjde čas, , do nedávna to bolo dosť často.V poslednéj dobe som zaneprázdnený, už sa pýta kedy môže prísť.Teraz keď príde už si pred ním vyhonim nech má vidí striekať. Chcel by som aby si tiež vyhoni. Kto ho vie možno bude chuť vziať cudzí penis do ruky.
Kim  19.1.2017 19:33:40
Luboši, přitiskni si kamarádovo čuráka zezadu na zadek a jeď si s ním dole až na varlata a pak na čuráka. Nádhera, budeš chtít kouřit a kuř, kuř a polykej.
Holiš  19.1.2017 13:49:20
jednou jsem dostal výprask kopřivou na čuráka, protože mě maminka chytila, jak jsem si ho honil. Nejprve bolest, pak neskutečné teplo a slast a když jsem si ho honil, neskutečný a krásný pocit při stříkání. Občas to opakuji a čuráka si vyšlehám kopřivou. Mám už cvik, ale začátečníkům doporučuji vyzkoušet nejprve na předkožkou zakrytý penis, až pak na obnažený žalud a po 2 minutách si čuráka vyhonit k vystříkání semene.
Ľuboš  19.1.2017 12:41:27
Holiš, ešte som nemal v ruke cudzí penis, môže to byť vzrušujúce keď môj penis sa mi páči rád sa snim hrám aj sa pozorujem tiež mi to robí dobre.Neviem aký je to pocit ak by mi niekto honil alebo ja by som mu tiež honil, tak nemôžem povedať či by som v takom vzrušení nevzal do úst, ak je to naozaj také vzrušujúce.Ako sa vraví nikdy nehovor nikdy.Zatial som sa pred ním ani nevystriekal hoc by som veľmi rád, stačí mi zatiaľ že ma vidí nahého a pozerá ako sa hrám.
Kuba  19.1.2017 12:36:20
my s přítelem si porovnáváme čuráky tak, že máme se sebou navzájem anální sex a kdo ho cítí hlouběji, tak má, samozřejmě, přítel většího. I když se postupně věci mění, protože se roztahuje anál a čuráka můžeme tak strčit hlouběji.
Holiš  19.1.2017 11:35:29
Luboši, mám osobně zkušenost, že jakmile začneš honit jinému čuráka, vede tě to ke kouření čuráka, je otázkou času, kdy ho vezmeš a začneš kouřit. a jakmile to poprvé vyzkoušíš, už nepřestaneš. a pochopíš, proč náruživé a rozumné ženy rýda a vášnivě kouří čuráky.
Ľuboš  19.1.2017 10:58:09
Holiš, nie som na vzájomné fajčenie. Vzrušuje má byť nahý pred mužom aby videl ako si honim, ak by sa pridal a tiež si vyhonil, bolo by viac vzrušujúce. Možno ak by chcel tak navzájom si vyhonit to by som ešte bral, ale nič viac.
žilnatej kokot  13.1.2017 18:05:00
http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=ano_je_to_curak.jpg
u uznejte- - není to nádhera?
Hned bych si to vrazl do huby.
smek - potáč napředené příze  13.1.2017 18:00:08
Prcání s chlapam snad ještě nezakázali, i kdyz chudáčci homofoboé se z toho můžou poprdět. Vzrušujou mě pánský kokoti pořádný a myslím žeje to tak v pořádku.
Holiš  13.1.2017 10:12:28
Luboši, dělej to jako já. Vždy si najdi nějakého muže a jděte na to. Můžete si ho před sebou honit a pak je jen krůček k tomu, že si ho začnete vzájemně kouřit. Ale někdo tomu musí dát první impuls. Je hezké klečet a kouřit kamarádovi stojícího čuráka, hrát si s jeho koulema, lízat a sát jeho koule a pak si nechat stříkat teplé semeno do pusy. Pokud chceš mít zajímavý život a zajímavé vzpomínky na "stáří", udělej to.
Ľuboš  11.1.2017 10:50:32
Predstava ako pred kamošom honim do vyvrcholenia mi nedá spať.Som rozhodnuty, najbližšie si už pred nim vyhonim.Osamote to nie je ono.
Ľuboš  8.1.2017 9:49:54
Ide to asi vekom.Do 55 som také chutné nemal.Je to zanedbany manželský sex alebo všednost, prišlo to samé.Vzrusovala má predstava byť nahý pred mužom. Skúsil som to pred kamarátom, bolo to také vzrušujúce, zo začiatku som sa hral iba z vajíčkami potom už aj zo žaluďom.Netrebalo veľa cítil som vyvrcholenie vzal servítky a vystriedal dom sa vedľa hoc som chcel aby má videl striekať namal som na prvý ráz guráž.Nekomentoval to asi sa mu to páči lebo na návštevu teraz chodí častejšie už to mám lepšie keď príde otvorím mu nahý pohram sa v jeho prítomnosti z vajíčkami aj s penisom nenašiel som však odvahu vystriedať sa pred ním.Myslel som že budeme masturbovať spolu, nechcem žiadne dotyky len nech sa urobíme pred sebou časom to možno príde.
Petr  4.1.2017 19:11:53
Míro, nezbavíš se toho. Je mi 60 let a od 18 let to taky tak mám. Najednou mě chytne chuť na sex s chlapem, kouřit čuráka, lízat a cucat varlata a jdu a někoho si najdu a udělám to. A když to dělám, strašně mě to vzrušuje a jsem rád, že to dělám. Pak čuráka vykouřím, sám se vystříkám a najednou je tady pocit, že to už bylo naposledy, pro mě jsou ženský, které rád mrdám a lížu jim kundičky. A po čase znovu chuť na kouření čuráka a zase to jdu udělat a tak se to stále opakuje. Tak to budeš mít i ty.
Holiš  4.1.2017 13:07:50
Mám taky tyto stavy, po nějaké době mě chytne touha se nechat vykouřit a být s buzikem, když mě při 69 kouří, já jen ležím a nechám se kouřit, ale pak se ve mě zvedne nějaký chtíč a vezmu si jeho čuráka do pusy a už ho kouřím a saju, jazyk mu dávám do dírky a honím mu ho a pak mu řeknu, že může a on stříká své teplé semeno do mé pusy. Nádherný pocit, chvíli mám jeho semeno v puse, krásný pocit a pak ho jdu vyplivnout. No a potom toho lituji a říkám si, to není pro tebe, pro tebe jsou ženský. A po čase se chuť na čuráka opakuje a jdu to zase dělat.
slanina s chlebem  2.1.2017 16:54:05
Vidite tu reklamu na zvětšení penisu o 7 cm za 30 vteřin?
Furt mi na ty dvě božský klobásy sklouzávaj oči a představuju si je mít tady, každou z jedný stray hlavy a olizovat je... s
Hans  2.1.2017 15:56:13
Míro, nevzdávej se toho. Buď rád, že máš touhu kouřit čuráky, je to to nejnádhernější, co můžeš mít. Kluky nemusíš líbat, jen kouřit a sát jejich penisy.
Darkan  26.12.2016 0:27:44
Mam to stejne s
Martínek  19.12.2016 10:04:16
ahoj, souhlasím, byl jsem v trojce, dva kluci a holka, a musel jsem kouřit čuráka, který pak stříkal. Do toho okamžiku jsem to nezažil, ale bylo to krásný, chuť mrdky byla fantastická. Takže teď nevím, komu v lízání dám přednost. Asi půjdu zase do trojky, kde je vše tak nějak pohromadě a mohu mít jak lízání kundy tak i kouření čuráka. A nemusím mít výčitky.
Bořivoj  19.12.2016 8:53:40
ahoj, taky mám takovou zkušenost, byli jsem ve 4, tři kluci a jedna holka, byla mrdačka do kundy, kouření ze strany holky, ale to kouření od té holky stálo za nic!! Pak mě začal kouřit ten kluk, to bylo nádherné a pak jsem najednou měl v puse čuráka toho druhého a v tom vzrušení jsem ho kouřil jak blázen a najednou bylo plno semene, stříkal jsem a zároveň měl střiky semene v puse.... báječné, super, skvělé... od té doby jedině kouření čuráka a společný sex!!! A proto nemám žádné výčitky. Udělej to taky tak.
Holiš  19.12.2016 1:58:26
Táhni, somráku. Cigára nerozdávám. Vydělej si na svoje.
Míra  19.12.2016 0:33:36
Holiš. Nechces se na necem domluvit. Nemam komu bych kouril. s
Holiš  12.12.2016 9:21:20
Mám taky tyto stavy, po nějaké době mě chytne touha se nechat vykouřit a být s buzikem, když mě při 69 kouří, já jen ležím a nechám se kouřit, ale pak se ve mě zvedne nějaký chtíč a vezmu si jeho čuráka do pusy a už ho kouřím a saju, jazyk mu dávám do dírky a honím mu ho a pak mu řeknu, že může a on stříká své teplé semeno do mé pusy. Nádherný pocit, chvíli mám jeho semeno v puse, krásný pocit a pak ho jdu vyplivnout. No a potom toho lituji a říkám si, to není pro tebe, pro tebe jsou ženský. A po čase se chuť na čuráka opakuje a jdu to zase dělat.
Nico  9.12.2016 14:45:30
nedělej nic, jen se nech unášet svým homosexuálním chtíčem a užívej si to. Jsi naprosto normální, když si to v duši plně přiznáš, budeš o.k. A kdybys chtěl, poskytnu ti u sebe v pelíšku radu a útěchu, budeme ležet v postýlce, ty mi budeš hladit a kouřit čuráka a já ti budu vysvětlovat, že je to, Luďo, normální.
Pro ne:  24.11.2016 17:25:18
Tato stránka je pro ty, kterým připadá odporné lízání kundy a jejich mazlavých pysků. My chceme kouřit čuráky, sát žaludy a nechat si stříkat semeno do pusy!!! Pokud se ti to nelíbí, zmizni a jdi na jiné stránky, kde si kluci libují v lízání kundy a v rybím smradu kundy. Čao.
Radim   24.11.2016 16:57:33
Pro ne: proč chodíš a píšeš na homosexuální stránky, když je ti to odporné a chceš vidle do břicha.? Víš proč? protože jsi gay a nechceš si to otevřeně přiznat!! Podívej se do zrcadla a přiznej si, že toužíš po vykouření čuráka klukem, že chceš klukovi vykouřit a v puse ochutnat chuť čuráka!! Pokud to tak není a já se mýlím, o čemž nejsem přesvědčen protože jsi gay, tak si běž jinam a nás neotravuj s .S. pokud Tě někdo vůbec chce, o čemž pochybuji. Doporučuji Ti, napiš na adresu radimkoz@email.cz, dohodneme si sex o kterém se ti bude na 20 let zdát.
ne,  24.11.2016 3:10:03
vidle do břicha - to je řešení!
Uzin  23.11.2016 22:09:28
té touhy po kouření čuráků se nezbavíš. Měl jsem to taky a po vykouření a vystříkání jsem měl uvnitř hlavy myšlenky, že to není pro mě, že pro mě jsou holky. Za určitou dobu jsem měl opět choutky na čuráka, na jeho vykouření a udělal jsem to. A zase pocit viny. Až jsem si přiznal, že jsem bi, že mě vlastně baví sex s ženou a mužem a že vlastně mám být šťastný, protože to mám pro obě pohlaví. Jsem tak vlastně vyvolený!!!
A to je to řešení.
alan  23.11.2016 17:28:03
mám upkně stejný problém a také přemýšlim jak se toho zbavit
jhr  22.11.2016 16:27:39
Ano, jsou tady ti, co tady nepatří. Tady je to pro nás, pro kluky co mají rádi kluky. Zmizněte, pokud nemáte tuto orientaci. Pouze pro ty, co mají rádi čuráky v puse, kouří je, cucají a sají až do výstřiku semene. Kouření čuráka je nádherné. ne lízání mazlavé a smrdící kundy.
pravej jhr  21.11.2016 22:15:58
Á, tady zas nějakj idiot krade nicky...
no fuj  21.11.2016 21:39:23
to je teda hnus, málem jsem se poblil. Ty jsi ale hnusný úchylný prase, to už není ani estetický ty vole zvratky bych ti nalil do krku a zašpuntoval ti hubu hovnem. Ty nechutný hovado
jhr  21.11.2016 20:15:18
Míro, chtěl bych právě teď být vedle tebe, lehce tě škrábat po zádech, chci se dotýkat tvého těla. Chci aby ses stal mou hračkou, chci aby jsi se položil na záda zavřel oči a vychutnával si mé polibky po celém těle, sedl bych si na tebe pomalinku se pohyboval a zároveň tě líbal na krku a stále níž, níž chvilku bych si hrál jazýčkem na tvém podbříšku, poté bych nenapadne otrel pusinku o tveho tvrdeho ptaka v trenkách, líbal bych tě na vnitřní stráně stehen a jemně ti ručkou masíroval koule, podíval bych se na tebe usmál se a osvobodil tvou chloubu, chytl bych ho do ruky a špičkou jazyka olízl žalud, začal si tě pomalinku vkladát do pusinky chytl bys me za hlavu a řídil mě, koukal bych na tebe, začal bych ti ho honit a vyplazl jazyk tak aby jses při každém pohybu mé ruky dotkl mé pusinky, lehl bych si ty by sis mi klekl nad hlavu a začal si dělat dobře zatím co já bych otevřel pusinku a čekal na tvou sladkou mrdku.
jhr  21.11.2016 19:59:52
Mám stejné pocity jako ty Míro.
Bourbon  21.11.2016 9:08:07
Nauč se s tím žít. Pokud si tedy nechceš rovnou přiznat, žes homosexuál. Pokud jsi schopen žít se ženou, nech tyhle choutky jednou za čas vybouřit ve fantaziích a jdi dál... protože - se jich nezbavíš....