Jana   6.7.2017 23:29:26
Zobrazeno: 1180x

Bod B

Ahoj, jmenuji se Jana a je mi 20 let. Před nedávnem jsem začala se svým přítelem, kterého velmi miluji, sexuálně žít. A mám takovýto problém:

Můj přítel, který už má zkušenosti, mi vysvětlil, že ženy mají v krku za mandlemi B-bod, který po speciální stimulaci vyvolává bouřlivý, vícenásobný, neskutečně dlouhý a silný orgasmus. A tato speciální technika dráždění vzpomínaného bodu se jmenuje deepthroat (z překladu hluboké hrdlo). Jde o to, že žena si zasune partnerův penis hluboko (až po kořen)do krku a takovýmto způsobem se dráždí. Můj problém je v tom, že i když jsem se velmi, opravdu velmi snažila, z nějakého důvodu si ho nemůžu celý zasunout protože se mi začíná zvedat žaludek. Očividně se nemůžu k tomu správnému bodu dopracovat. Umíte mi poradit, jak na to ? Děkuji.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Hrd  15.6.2018 21:19:56
Já se nabízím jako ta hlava na wc na párty.
Smrd  13.7.2017 11:58:37
Jano, věřte mi, jde o hluboký kouření. Pokud budete chtít, naučím Vás to. Mám zkušenosti z pěknejma čurákama. A váš kluk bude nadšený. Udělám to pro vás zadara, pokud mi dovolíte vykouřit vašeho přítele.
Jan  13.7.2017 11:25:25
byl jsem v Holandsku a tam jsem viděl super živý wc, tam byla mušle na pánských záchodech, kde byl otvor pro hlavu, byla tam dívčí hlava a každý mohl buď močit do úst té holky, nebyo se vymočit do mušle a nechat si čuráka olízat a očistit. Já jsem udělal obojí, vychcal jsem se holce do pusy a pak se nechal olízat a na závěr když mě tak jazýčkem lízala jsem se do její pusinky vystříkal. A takové živé wc chci i tady v česku. Kdo se nabídne?
xmen  13.7.2017 10:51:55
Moje řeč to je tady pravda. Tvůj přítel jen chce aby jsi mu pořádně kouřila čuráka. Kopni ho do koulí nebo prdele ať si najde nějakou kurvu.
Smrd  7.7.2017 9:44:27
jmenuje se to hluboký kouření, musí se to naučit, je nutné potlačit dávicí efekt. A pak je to super. Pro zájemce, hluboké kouření ovládám a ovládá ho také hrd. Čao kluci a holky.
hrd  7.7.2017 6:56:03
Buď si děláš prdel ty z nás, nebo tvůj přítel si dělá prdel z tebe. Prej B Bod s s s
Jo, leda Blicí bod s s s Příště ho pořádně poblej, vola, a řekni mu, že jste právě našli ten B bod s Lidská blbost je neomezená. Jestli má potřebu strkat svého čuráka někomu až do krku, tak ať si zajde do bordelu. Ale na to asi nemá, tak dělá krávu z tebe. s