xy   7.9.2017 14:13:12
Zobrazeno: 1308x

60

Je mi 46 s jsem 26 let zenaty, doma nam sex funguje dobre nestezuji si a ani ma pani.Jednoho dne takhle navecer jsem mel s kamaradem domluvenou schuzku, asi 30 minut pred tim kamarad volal ze nemuze prijit.Protoze bylo plno v kavarne, tak si ke me sedla pani cca 60 let, pokecal jsem sni, takrka o vsem, s pribyvajici hladinou vina v jrvi byly zabrany pryc, radsi jsem sel domu, pani sla tez, bydlela stejnym smerem.Pred jejim domem se me zeptala, zda prijmu pozvani na kafe.Pozvani jsem prijal, posadila me do obyvaku a sla uvarit kavu, ke kave prinesla i pohosteni.Trosku jsem si klibnul a naproti me sedi dama z kavarny jen v zupanu.Nechala jsem vas zdrimnout a vzapeti se neamele zeptala, nechcete si semnou zasoustat?Stydlive jsem odpovedel ano.To co jsem s ni zazil, jsem doma nikdy nezazil.Stravil jsem sni ctyri hodiny, plne koureni, lizani a sukani s nevidanym pocten vzajemnych orgasmu, pro ni nic nebyl problem, chtela a delala vse bez reci, , ,

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Jarda  11.9.2017 16:58:01
mám 61, mám čuráka 22 cm, ale umí být tvrdý, že ho ani neohneš. Jen už malinko stříká. Ale každý den. Která to chce vyzkoušet?
Petr  11.9.2017 8:19:11
joo, baby nad 60 jsou extra chtivé, já jsem měl sex s 65 letou sousedkou, vedle z baráku. Pozvala mě domů, že prý ji kape voda. Sotva jsem vešel, hned mi sáhla do rozkroku a zároveň si vytáhla kozu. Kozu měla hezkou, velké dvorce a bradavky, a už jsem se přisál. Když mi vytáhla čuráka z kalhot, klekla si a začala mě kouřit. Pak mě položila na koberec na podlahu obejváku a začala parádní kuřba. Takovou jsem dosud nezažil, neskutečně uměla kouřit. A pak si na mě nasedla, kunda byla horká, byla slast jak se na mě pohupovala. A pak jsem už jen stříkal. Bylo to boží. Od té doby spolu občas šukáme. Co ta dělá""" Jen s ní jsem lízal její zadeček a neskutečně mě to vzrušovalo, byli jsme na 69, tá nádhera lízat kundu a zadeček a ona mě parádně kouřila až jsem se jí vystříkal do pusy. Čučel jsem, jak si na semenu pochutnávala. Boží.
muž  hulič  7.9.2017 20:31:14
6étky jsou dobré na šoustání, chtějí toho ještě stihnou více, taky bych si jednu dal
drs  7.9.2017 20:26:24
to znám taky, co tam máš dál?