FERGIŠKA WRONKOWÁ MONIKA KOMÁRKOVÁ   21.2.2018 20:48:47
Zobrazeno: 560x

SEXÍČEK A PRDY VAGÍNÁLNÍ

A TO JE BÁJEČNÝ A NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SVĚTĚ VZDUCHO PRDY TOJSOU PRDY Z MÉ VAGÍNY TO JSTE JEŠTĚ DĚTSKA TO BYSTE MĚLI NĚKDY VĚDĚT TO JE BOMBIČKA POZVU NA SVOU AKCI SAMI EXTRA SATANY A DÁBLI JAKO JSEM JÁ JEDOVATÝ SATAN VONÍCÍ HŘÍB Z LESA ŽÁDNÝ ANDĚL A KLIDNĚ I MOJI MINONKU TO JSOU VONAVÍ LESY TO JE MŮJ RÁJ MOCHOMŮRKA ČERVENÁ CO BYCHOM DĚLALY KDYBY JSME TYTO OKRASNÉ HŘÍBY V LESE NEMĚLI NO JÁ BYCH ZBLÁZNILA VŽDYCKY KDYŽ JDU KOLEM LESA TAK SI ASPON KOLEM JEDOVATÝ HO PŘIČUCHNU TO JE MŮJ DEJCHÁNEK NAKONEC SATAN VEDE A EXZISTUJE ANDĚLÉ DĚLAJÍ LIDI POKUD DĚLAJÍ ČERTA S MIKULÁŠEM JÁ TO BERU TAK CO VYROSTE A TO JSOU HOUBY ZVÍŘÁTKA DĚTI A KVĚTINY A STROMY VŠAK SI KOUPIM RED BULLA A KŘÍDLA SI NAMALUJI NEBO KOUPÍM KDO VĚŘÍ V SATANA JE VÍTĚZ A TVRDÁ STRÁNKA JE VZRŮŠÍCÍ EROTICKÝ DÁBEL 1000 000% TOHO BERU ZA PŘÍTELE I KDYŽ SE MODLÍM TAK NE NĚHO MYSLÍM S TĚMA PRDAMA POČÍTEJTE PO TÝM SE DÁ OSVĚŽIT ŠLEHAČKOU ROZTÍRAJÍCÍ NA PIČCE A JAK TO ZTÍKÁ TAK MŮJ SATAN TO KRÁSNĚ OOOOOOOLÍÍÍÍŽE HMMMMM ZACHVILKU NA TO SKOČÍME NO DĚTSKA BAVTE SE A UŽIVEJTE SI TO PĚKNĚ ZE PŘEDKA DO ZADKA JSEM Z TOHO NARUŠENÁ A NÁRŮŽIVÁ DĚTSKA CO TU CHODÍTE JÁ SE JDU POBAVIT ČEKÁM DNESKA MEZI NOŽKY NÁVŠTĚVNÍKA CO SI DÁVÁTE JÁ PĚKNĚ PINDU A ŠLIHOVICI DO TĚLA NAPIŠTE MI KRÁSNEJ DOPIS 69.DEVÍTKA LÍZÁČKA PRO DRÁŽDIVÍ HO JAZÝČKA KTERÝ MĚ VYLEŽE http://www.priznejse.cz/Smilies/bl.gif VYLÍZANÁ JE VŽDY PŘIPRAVENÁ ŽÁDNÁ ZÁDRHÁVAČKA CO KLOUŽE JE ŠTVÁVÍČKA SUCHY STOJÍ ZA HOVNO SUCHOU PINDU NEBERU VZÁJEMNÁ LÍBAČKA LÍZÁČKA MILOVÁNÍČKO KOUŘENÍČKO JEMNĚ A ABY TO DĚLALO ČVACHTY ČVACHTY ČVACHTY TAK AHOJÍK TY MŮJ BOŽE SATANSKÝ MODLIDBA A POLKANA SATANOVI NA DOBROU NOC AHOJÍK DĚTI MOJI!!!!!!

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Helena  3.12.2018 17:00:25
Fergisko, takový hnus jsi vzala do pusy? Kurva, zmýlila jsem se v Tobě. Učila jsem Tě lízat mou kundu a můj anální věneček, který Ti tak chutnal. Ala vzít si hovna a ještě teplá do pusy? Kurva, to jsem Tě neučila. To ani já nedělám. Jen Jeníkovi Dvořákovi z vedlejšího bytu vždy ve středu večer, když jeho máma se jde kurvit k Novákům z 1. patra.
Fergiska Komárková Monika Wronkowa 17.06.1994“  3.12.2018 10:05:01
A Kdyby, z přišli, menstruace, tak, můžeme, mít, i dřeň, spermií, k tomu, chladící box, a nebo, mrazák, v ledničce!!!!! Tam, to zmrzne, a je??????? Ještě, se do toho dají, jahody, spermie, maliny, stuhne to, můžeme, na stůl, podávat, zmrzlina, Jako, malovaná!!!!!!! Takovou, nedělá, ani Maminka, s Tatínkem!!!!!! přidáme, sušeny, kaštany, oškrabeme, s řitky, suchý čokoládový, bobbky, a máme, Jídelníček, Paní, Adelgunda krásná, Paní, Kunda, si dá snámi, protože, je to Fejk, Paní, Adelgunda, je na Přiznej se, zpovědnice!!!!!!! Přihlášená, Takže, někdy si na ní, hraje!!!!!!! Ale jestli, chce, můžeme, si dát, hovinko, na talířek, já sním, tvoje a ty moje, souhlasíš???????? Dobrou chuť!!!!!! Nám, přeji, u společný ho, stolečku!!!!!! Takovou, Kuchařku, neznáte, Já jsem, Nechutná, že??????? a Ten, smrad, z toho kolem, mě, Jako Orchidej!!!!!!! s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
Fergiska Komárková Monika Wronkowa 17.06.1994“  3.12.2018 8:10:20
No hovinka, to bych, zapomněla, taková, mňamka, mňamíky, pěkně, teplé, z prdelky, do pusinky!!!!!!! » Já bych, hovinka, svoje, nedala, jaká, pochoutka, pro, mlsné, Jazýčky« Je to jak, boby od kávi, kafíčko, a zákusek, k tomu, tónů, a píseň, k tomu!!!!!! Já bych se tím, hovínkem, i udusila, malém, A ještě, když, je to 30cm, trubička, a ji s náplní, vanilky, maliny, jahody, a borůvky, kokosky, med, šlehačka, smetana, a Čokoládová, sračka, a spermo, majonéza, tatarka, a bílí jogurt, s čili čokoládovím, hovinkem, to je teď, v obchodech, novinka, a ta chuť, božská, nejlepší, na světě!!!!!!!! To je pochutnáníčko, takoví zákusek, jen tak, v Glóbuse, neuvidíte!!!!!!!! s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
Adelgunda  2.12.2018 23:39:34
A hovínka si nedáš?
Zdraví
Pěkná kunda, paní Adelgunda
Fergiska Komárková Monika Wronkowa  2.12.2018 23:28:50
Těším, se na houbičky, příští, rok, 2019, 2020. Hnojník, na, trávě!!!!! To je pěkná, houbička, a dám, si hřibky, hnojníky, na, jídlo, si je a ji uvařím!!!!!! A sním!!!!!! s s s !!!!!!!
muž  taťka!  2.12.2018 16:01:37

Fergiska18Wronkowa@seznam.cz  2.12.2018 13:18:18
Já, ráda, Vaginální prdy, natlakovane, jako, šlehačka, ve spreji, na, Čokoládový, Dortík, aspoň, za 1000kč, a hovinko, zákusek, k Tomu!!!!! s s s , To byla, bašta!!!!!!!
muž  kokotko  28.11.2018 14:06:49
.
muž  adelgunda  28.11.2018 11:31:39