Tomášvip   2.4.2018 10:23:34
Zobrazeno: 1782x

Máma

Chtěl bych se přiznat rád bych měl pohlavní styk se svojí matkou je hezká mám dokonce její fotky jen v kalhotkách které jsem náhodou našel na jejím disku občas nad nimi honím a představuj si jak si to s ní rozdávam občas jí stříkám do kafe a pak jen koukám jak poliká moje sperma tváří se že jí to pak chutná víc ale neví proč ale já jo s poraďte jak bych jí mohl svést??

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
anonym  12.5.2019 12:00:56
Já to znám s matkou jsem souložil asi týden před nástupem na vojnu a asi dva roky po vojně. Potom jsem si našel holku, ale šukal jsem ji i po tom. Škoda, už je po smrti, zústali jen vzpomínky.
eskymimo  8.8.2018 19:01:52
jak přemluvit mamku k eskimo polibku ? s
Karel  2.7.2018 15:53:18
Ranních pohledů se neobávej. Ručím ti za to, že než se pořádně probudí, budeš jí už zase nandávat pořádnou dávku protože ty se probudíš s tvrdým a ona bude mokrá. Znám to. Napíchneš ji na kládu dřív, než se stihne úplně probudit a pak už tě bude jenom objímat, tisknout a přirážet se k tobě.
No hezký  1.7.2018 20:30:20
Mates - Prej to musí mít v sobě
Mates  23.6.2018 5:47:20
Já sem otom taky premyslel, podle mě nechat se chytit u honení s jejima kalhotkama na obliceji je nejlepsi napad, mě se mati taky líbí udrzovana 50 leta paninka hodne atraktivní ženská. Zajímalo by mě jestli matky si nekdy predstavují sex se svými syny, jenze jak to zjistit ?? Mě by se osobně libilo prijit v noci k mamče do pelisku a nadherne se s ní pomilovat asi to neni pro kazdeho a hodne lidi to nepochopí ale kdyz me mamka vzrusuje jako ženská tak proc ne s Jen se na to nesmí nikdy prijit to by byl maler s takze spolecny dovolený spolu je asi blbej napad praktikovat proto moc neverim tem povidkam na internetu jak jedou mama se synem spolu na hory... kazdymu by to doslo.. jediný z ceho bych mel ztrach tak z tech pohledu rano kdyz se vedle sebe probudime a ty pohledy na sebe ze by si to treba vycitala ze ji vlastní syn celou noc dával s ale kdyz se oba navzajem vzrusují a chteji to tak proc si nevyhovet s Zajímali by mě zkusenosti s tímto pohledem matky ktera neco podobneho zazila..
luky  9.6.2018 8:09:34
nech se chytit jak čucháš její kalhotky a honíš u koše s prádlem, buď tě ošuká nebo sprdne, ale šance tam je