Mirka   3.5.2018 15:31:18
Zobrazeno: 1494x

Jak vydržet sex?

Milé dámy,
jistě mnohé z vás řeší stejný problém jako já. Jde o to, že po narození dětí se pro mě sex stal nutným zlem, které snáším jen proto, aby děti měly úplnou rodinu a nějaký životní standard. V naší muže preferující společnosti bohužel vysokoškolsky vzdělaný muž vydělává mnohem víc peněz než žena se základním vzděláním. Ale zpět k problému. Abych alespoň občas vyhověla chlípným choutkám mého muže, nalhala jsem mu, že mě nejvíce uspokojuje styk zezadu.

Toto řešení má několik výhod. Například se nemusím dívat do jeho chtíčem znetvořené tváře. A když se mi podaří pod polštářem ukrýt některou z mých zamilovaných knížek, nenápadně stihnu během tohoto nechutného aktu alespoň přečíst několik stránek, což vše činí snesitelnějším. Bohužel, čím déle muži odmítám styk, tím méně stránek pak stihnu přečíst. Ideální by samozřejmě bylo sex zcela škrtnout, jenže muž by

pak byl nucen onanovat a to je tak nechutné, že bych se ho ani nemohla dotknout. Nebo by hledal úlevu jinde, u nešťastnic, které jsou přinuceny (vždy muži!) poskytovat sex za peníze, čímž by vlastně okrádal mě i děti. Pokud máte nějaké jiné rady, jak s co nejmenší duševní újmou vyhovět mužským zvířecím pudům, podělte se o ně.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Šňupulajnuaspirinu  24.5.2018 19:47:50
Zasraný feministky vždycky vidíte útlak někde kde vůbec není, řekni mi kdo ti brání v tom jít na vysokou školu? Je pravda že muž s vysokoškolským vzděláním vydělává více nežli žena se základním vzděláním, ale přesně tak to má být ty hlavo vydlabaná. Nebo myslíš že žena s vysokoškolským vzděláním nemá vyšší finanční přínos než muž se základním vzděláním? A nebohé nevěstky mrdahící za prachy měly také možnost dosáhnout nějaké formy vzdělání, ale asi našly pohodlnější způsob vydělávání pěněz, takže kde je ten útlak z chlapské strany. Husy jako ty se vůbec nemají reprodukovat.
Petra  24.5.2018 8:39:35
taky nemám zájem o sex s manželem, protože mám milenku. A poznala jsem, že líbání a vylízaní kundičky je nejkrásnější od ženy. A protože jsem vdaná, tak praktikuji orální sex, vykouřím manželovi péro a je klid. Pak mu už nestojí. No a já mám zítra schůzku se svou milenkou, budeme řádit v postýlce. Těším se, až ji budu líbat a lízat na kundičce.
Miluška  16.5.2018 13:40:55
Mirko, ráda bych si z tvého manžela udělala živé WC, klasika, bude ležet na zádech na zemi, přes obličej bude mít krátkou WC mísu s prkénkem, já přijdu, dám si dole kalhotky, sednu si na mísu a udělám malou potřebu do jeho pusy nebo na obličej. Je to vzrušující. Jsem z Prahy, 32 let, blondýnka, dole vyholená. Vyholuji si také análek.
Jiří  15.5.2018 19:43:55
já taky, bohužel, musím protrpět sex. Mám velmi náruživou manželku, požaduje sex každý den a musím ji udělat několikrát. A vylízání ji nestačí. Chce mít můj penis v kundičce a pokaždé se musím do ní vystříkat. Už to nezvládám. Co mám dělat? Je mi 34 let, manželce 28, kozy 4.
jitka  14.5.2018 11:01:17
mě sex s manželem taky neuspokojuje, ale proto, že už nic nevydrží a po 3 minutách se vystříká. A zdůvodňuje to tak, že ho moc vzrušuji. A já pak musím masturbovat ve sprše. Ráda bych si našla nějakého milence, docela by mě bavil nějakej perverzní sex. Ale nevím, kde hledat. Poradíte mi?
Alena  11.5.2018 14:03:02
já se začínám zajímat o lesbickou lásku. Nějak mě to láká. Tá něha, vůně a mazlení. Těším se, až se konečně odvážím a půjdu do postele s nějakou lesbou. Ale manželovi to neřeknu, to nevím, co by dělal.
Lenka  11.5.2018 11:50:11
taky mě po narození mého syna sex nebaví. Můj manžel má větší přirození (21 cm) a když to chce, tak jedině rychle a mě to ukrutně bolí. Takže jsme se dohodli, abych mu vyšla vstříc, že mě pořádně vylíže a když bubu mít vrchol, tak do mě vstoupí a udělá se do mě. A užívám si to, jsem mokrá, když mi strčí svůj úd 21 cm a když stříká, tak mám druhý orgasmus. A jen tak mě to baví. Jinak ne. Ani nemám chuť na mazlení nebo cucání bradavek nebo vykouření jeho penisu.
Jana  11.5.2018 8:12:21
vykuř mu ho, muži to mají rádi, tobě to bude chutnat, nasnídáš se a trvá to pár minut, na rozdíl od delšího styku zezadu. Taky to tak po ránu dělám.
meh  3.5.2018 15:59:00
To docela jde s , ale zkus nekopírovat z Feministek a vymyslet něco vlastního. s