Paleolibertarián   6.5.2018 19:52:04
Zobrazeno: 525x

Výlety, nepochopení ze strany matky

Zdravím, chtěl bych všechny pozdravit a poradit s problémy.

Prvním problémem je: Mám dva kamarády a jednu kamarádku, se kterými jsme plánovali střetnutí v bydlišti jednoho z nás (shodli jsme se na jejím, protože je více méně nejblíž středu, pokud bychom naše rodná města dali na úsečku). Mám to nejdál, přibližně 260km, 2 a třičtvrtě hodiny vlakem a autobusem. Všem to vyšlo. Moje matka mi slíbila, že budu moct, pokud se budu snažit ve škole a budu mít dobré známky (nejspíše prospěji s vyznamenáním). Pro "vžití" se do příběhu, tak je docela podstatná informace, že jsem na vozíku, v době našeho setkání bych měl být schopný se tam dostat o berlích a přespat tam na čtyři dny o prázdninách. Ačkoliv jsem všechny body "smlouvy" splnil, matka mě nepustí, pouze na jeden den a to v jejím doprovodu, jinak si prý musím potkat ještě necelé 4 roky (zkrátka do osmnáctin). Velmi mě to zklamalo a docela dost naštvalo.

Druhým problémem je: Na pozvání Urzy (nejznámější český libertarián, pedagog z gymnázia a otec tří dětí, resp. jejich "vychovatel") se mám dostavit na "anarchovečer", zábavný večer v centru, vhodný i pro děti, kde bude například Roman K. (další český libertarián, jeden z vysokoškolských vůdců sametové revoluce) a Nikola B. [jedna z českých aktivistek za práva l, g, b, t, q,... komunity (nikoliv LGBT, protože není ultra-levicová, dokonce je dost pravicová)] a několik dalších českých libertariánů. Podmínkou, aby mi matka dovolila se stavit byla to, že tam bude alespoň jeden člověk mého věku, což tak mělo být, jenže ona nakonec nepřijede, takže mi to nevyjde, ačkoliv tam budou inteligentní a zodpovědní lidé.

Třetím problémem je: Co bych mohl koupit holce k 15. narozeninám, když mi na ní zaleží (opravdu pouze přátelsky) a je vysoce inteligentní?

Děkuji všem za rady. Přeji pěkný večer.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Joska  9.2.2019 7:32:21
Tý holce kup k narozkám vrtačku, potěšíš ji a zároveň budeš mít počinek do svého kutilství. Čus, páčko a ahojky.
Zběsilost za volantem  8.2.2019 20:31:26
Jo, vono toho bohužel bylo víc. Malinký děti pobihaj a řvou a velinky.dospělácký borci litaj velkejma silnejma autama sem tam hezky rychle a všechny oslnujou xenonama.
Také máte rádi ženský, co si nechaly nastříkán dítě, o který se. OC nestarám a spis celé dny kroutej volantem?
Většina řidičů jsou ženy, všimli jste si?
Smržovka střed   8.2.2019 18:38:04
Já jsem to taky nepochopil. Nepochopil jsem, proč na vernisáži uměleckých předmětů musí lítat malí haranti kolem dokola a z plna hrdla vřeštět.
Nevíte ti někdo? Achjo. Přijdu jindy, až tam nebude takový hluk.
ale podívejme  6.5.2018 20:05:05
A žerty stranou, magore. Ukaž mi zákon, který homosexuálovi nebo bisexuálovi zakazuje adoptovat dítě.
ale podívejme  6.5.2018 20:03:14
Proč by nemohli adpotovat? s
Paleolibertarián  6.5.2018 20:01:04
Nemohou adoptovat? Nemohou.
ale podívejme  6.5.2018 19:58:03
Homosexuálové a bisexuálové nemají v ČR stejná práva jako heterosexuálové? To je novinka. Jestli ona ta Nikola přece jen nebude skrytá ultralevičačka. s