zženštilý a pasivní panic   10.6.2018 18:35:52
Zobrazeno: 1031x

vzrušila mě vysoká kobyla

je mi už přes třicet a ještě jsem nezasunul, jsem totiž strašně pasivní.
Dost se líbím, ale ženy vždycky čekají, až já začnu a já ale nezačnu..
Takže pak jsou naštvané.Nebo smutné.
-------------------------------------------
A takhle jedu včera vlakem, odněkud jsem se vracel a jela taková skupina žen a mužů a dětí a mě se hrozně líbila jedna vysoká paní.
Kolem 185 cm určitě měla, krásné dlouhé, opálené nohy. Vášnivé nosní dírky a veliké, hysterické oči. V obličeji dost podobná Táně Vilhelmový, jež mi vždycky přišla jako sprostá, uječená, panovačná, nesnesitelná generálka.
A tahle navíc byla ještě k tomu vysoká, já sám mám 175 cm. Stála zády ke mě, když jsem seděl a ty její dlouhé, opálené nohy mě vzrušovaly. Ty opálený stehna, co mi drze koukaly do očí. Měla jakousi minisukýnku, černou a pod ní ještě...já právě nevim, co to bylo.Bylo to černé a ze silonu, možná spodní prádlo, možná šortky. Nicméně to právě bylo rajcovní, jak ty panovačný, silný, opálený nohy byly ukončeny tímto-jakoby žensky poddajná sukýnkou s krajkou a pod tím vším přísné spodky ze silonu.
Furt jsemsi musel představovat, jak je na mě přísná.
Jak na mě ječí, musim poslouchat. Musim ji olíat nohy, když e vrátí z výletu, zpocené nohy. Klidně se mi vychcčije do obličeje a pak to musím vylízat.
Střídavě na mě ječí a střídavě přiražením pochcané kundy na obličej se dělá.
Pak mi bosou nohoušlápne na obličej!
Ty vášnivý, uječený nozdry.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
zženštilý panic  27.7.2018 10:51:01
Bandeletky, ahá. Díky.
Doktor Jošido  27.7.2018 8:41:26
Ty "spodky" mohly být tzv. bandeletky, takové návleky, co nosí řeny s tlustšími stehny pod sukni, aby se jim stehna o sebe nešoupala a nevznikaly odřeniny a opruzeniny.
chápavý nepanic  11.6.2018 23:32:20
A to si uvědom, že eště neměla podpatky. Očividně jen náhodou. Takovýhle uječený vysoký Vilhelmky co chodí v černým, nosí podle mý zkušenosti kramfleky nejmíň 10cm, aby ti eště výraznějc ukázaly, jaká jsi 0. A ty pak nechodí pro ránu daleko, kámo. Eštěže sis na ní nic nezkusil. Ta by tě profackovala buď proto, že se jí nelíbíš, nebo proto, že se jí líbíš s