Panna   13.6.2018 22:28:31
Zobrazeno: 799x

Anal

Dobrý večer, je mi 15 a mému příteli 18 a nedávno mi nabídl anální sex, ale moje kámoška říkala, že když jsem panna, tak je lepší začít normálně zepředu, jenže kvůli mamce nemůžu (chce jít se mnou na gyndu a nevím kdy) a nevím, jestli to je dobrý nebo špatný nápad začínat hned zezadu. Poradíte mi někdo?

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Priateľka  22.7.2018 7:55:30
Prvý análny sex tiež som použili decky olej, zo začiatku som nevedel zasunúť penis natrel som prst šlo to ľahšie keď som mal v zadku štyri prsty dierka roztiahnutá zasunul som penis a začal jazdiť nebolo to zle.
Tims  15.6.2018 12:01:54
análek není vždy těsný, já mrdám se svou holkou už asi 6 let anál, a cítím, jak je už uvolněný. Předtím jsem musel požít lubrikant a různé oleje, a dnes ho tam v pohodě zasunu nasucho. A to ho mám 17 cm. Jak je vybavenej tvůj přítel? Dáš si ho při kouření úplně do krku?
Toník  15.6.2018 11:58:17
je to dobrý nápad začínat zezadu. Já jsem to taky tak se svým přítelem měl a mamince jsem nic neříkal.
Pan Smith  15.6.2018 11:01:04
Jo a gynekolog by neměl tvojí mámě říkat, jestli jsi nebo nejsi panna. Pokud se nepletu, je to součást lékařského tajemství. Takže si myslím, že si můžeš i dopřát normální první sex.
Pan Smith  15.6.2018 10:58:17
Je to naprosto jedno. Tu zadní dírku budeš mít pořád stejně těsnou a nejspíš to bude úplně stejně nepříjemné i kdybys to prvně dělala do pipinky. Anál není příjemný pro všechny, někdo ho i vyloženě nesnáší. Hlavní je nezanedbat přípravu, pořádně se vypláchnout, prohřát se, promazat lubrikantem, opatrně se roztáhnout např. prsty, pak se ti to možná bude i líbit. A drž se zásady "Pokud to bolí, zpomal anebo přestaň." Když to bolí, je to špatně.
Turek  13.6.2018 23:28:57
Ak oze hov orim ja hovorim to ako ze tak ze ja som mal raz ako ze jedna priatelka ako ze hov orim velmi pekna Ayse. Hovor im ako ze sedime sedime ja hovor im akoze co ideme tak. Ona hivori ze a taak co mozeme. Bratranec ideme ideme prideme. Kamarat hovo rim ideme sex. Hov ori dobre. Hovo rim ruka. Ako ze idem tam idem do Ayse. Ona ho vori ze ne a tak co.to nece. Hov orim preco. Ona hov ori ze a tak ja len anal robime lebo ak oze to aby otec nevedel ked ja ne pana. Priklad ak oze tak ze aby nevedel. Hovorum dobre to ne problem. Takze ideme anal. Bratranec raz tam robime a potom len stale anal. Hovorum ona nekedy zavilala len akize sex. Priklad vola zvoni zvoni vidim ja zdvihne. Hov orim halo co. Ona hoviri ze a tak cem sex. Hov orim ruka. Idem pridem a stale anal potom ak oze ide prec. Hovo rim toto normalne takato Ayese? Dakujem