Kristýna   4.11.2018 20:57:15
Zobrazeno: 903x

dlouhý penis

Přítel, kterého mám velmi ráda, má dlouhý penis a má vagína ho nepojme, překáží tam nejspíš děložní čípek.On by rád zasunul až na doraz, i mě by to potěšilo, tak prosím, máte-li někdo přehled o plastických operacích, lze odebrat děložní čípek, nebo jinak prodloužit prostor ve vagíně?Ctěla bych o tom aspoň trochu vědět, než s tím půjdu na gyndu, děti nechci ani v budoucnu, ale na sexu jsem silně závislá a chci příteli udělat radost!K: s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Fergiska18Wronkowa@seznam.cz  18.11.2018 19:17:41
Kristýnko, rady, máš, tolik, rád, že si můžeš, vybírat, no nevím, co bych si vybrala, asi, ti svoje, hovinko, a čuráním!!! to mám, radši, sex, asie normální, bez, prodloužení, vagíny, to nevím, je ram, plno, orgánů, vaječníky, děloha, děložního hrdlo, a bříško, žaludek, střeva, ledviny, Pokud, dá, rozum, tak si celou, operaci, rozmyslet, co nejdřív, než, bys udělala, životní chybu, chlapci, mají, rádi, sex!!! heterosexuální, ženy, ale, prodloužené, přirození, to slyším, po prvé!!!!!!!!! Křesťanko, Kristýnko!!!!!!!!!!! s s s Hovinko moje, a urologický, čaj, urina, moč, s s s , Dezert k tomu, zákusek, a vůbec, už, mít, nic, nemusím, tím, nikoho, nebudu, otravovat!!!!!!!! ani sexuálně!!!!!!!
Vilémek  13.11.2018 8:45:02
Kristí, netrénuj kouření s dildem, to se moc nenaučíš, trénuj kouření z živejma čurákama, dildo použivej na trenink do análu. To ti doporučuju. Já kouření čuráků miluju, a nejraději mám stříkání horkého semena do pusy.
Kristýna  12.11.2018 15:47:38
Tak já nevím, co bych na to odpověděla, jen některé jsou rozumné, ten můj by byl pro anál, ale musíme s tím pomalu, orál už taky dokáži dost daleko, ale stále mi to trochu zvedá, tak doma sama trénuji s dlouhým dildem, ráda bych šla i do trojky, můj přítel by moc rád ještě jednu dívku, ale stydím se, jsem ještě takové sexuální telátko, ale snažím se!K.
Nacíček  12.11.2018 7:18:03
a kyž ho kouříš máš problém si ho dat celýho do pusy? Mě trošičku natahuje když mám čuráka v puse až po koule. Kluci říkají že se musím prý ještě hodně učit a tak skoro každý den kouřím parádní čuráky.
Fergiska18Wronkowa@seznam.cz  11.11.2018 23:37:33
Tady, nende, o to, kdo má malou, vagínu!!! Tady de o to aby, to do sebe pasovalo, jako, lego, nebo, puzzle, pucle, skládačka, houpačka, když, máš, malou, Úzkou, vagínku, tak, malý ho, kroužkovany ho, ptáčka, a je to!!! s malým, penisem, je jasný, že, do vagíny, se nedá, strčit, dvaceti kulová kláda, klára!!!!! 20cm, dá se tam, strčit, jen, průměr, celkové vagíny!!!!!! Operace, to by musela, kvůli takové, kravine, podstupovat, každá!!!!!!! to jak, kdybych, řekla, no on, ho má rozměr jako miminko, 50 cm, a nevleze se, to tam, no protože, miminko, je v bříšku, zamotané, vydělí jste, že by, tam, stálo, taky, asi ne, to by lítalo, asi už, i krční dírkou, ven, a pak, pusou, a jazykem, a potom, leda už, by byl, amen!!!!!! z te ženy!!!!!! normální je být, ženou, a mužem, když, je to pravý vztah, já bych, pindu, nikdy, neprodluzovala!!!!!! musí, to prostě, patřit, k sobě, jako skládačka, nebo, mimino, hned, taky, neumí, chodit, a učí se to!!!!! papat, kakat, mluvit!!!!! a spinkat!!!!! a blinkat!!!!!! a vagína, je citlivé ústrojí, každá, ji má nějakou!!!!!!! a všechno, se tam, narvat, nedá!!!!!!! Kristýnko, vůbec, Velká pera, neměj, zničí ti to, život, a hodnoty ženy!!!!!!! Vagínu, si ráčí, nech, takovou, jakou, ji máš, přírodní, jako růže květ!!!!!!! s s s ........
Alda  11.11.2018 22:50:48
Anál není řešení jsou s toho jen nemoci
Alda  11.11.2018 22:48:56
Zajdi na Hondu a oni ti poradí. Moja měla taky malou a zašla tam a bylo po problémech.
Jenda  7.11.2018 21:45:04
Taky bych byl pro anální styk, na který se dá rychle zvyknout, pokud nemáš žádný problém s análem, zkuste si takto vyhovět, hlavně používejte lubrikant a bude to do zadečku klouzat jak po másle a hlouběji.O té operaci vůbec nepřemýšlej, to není vůbec dobrý nápad.J.
Vostíček  7.11.2018 10:47:09
jsem Vostárek ale kluci mi říkají Vostíčku nebo Nácíčku. Ale k věci, je škoda odmítat velký penis, radím ti nauč se ho do sebe přijímat, kláda 19 cm je super, já ho mám občas v análu, ze začátku to bolí ale pak je to supr, hustý, užívám si to.
Naty  6.11.2018 19:42:37
Nebo se nech mrdat do prdele
Fergiska18Wronkowa@seznam.cz  6.11.2018 13:31:07
Děvče, já bych, na plastickou, operaci, být, tebou, nešla, můžeš, mít, pak, zdravotní, problémy, Děvče, máš, své hodnoty, ženské, tak, se partnera, vyprdni, a vem, si takový ho co, te bude, brát, jako, přirozenou ženu!!!!!!! plastická, operace, vagíny, prodloužené, to jsem, neslyšela, ještě, dyť, za dělohou, jsou ORGÁNY, A VAJEČNÍKY!!!! snad, Velký penis, má smůlu, má ho mít, v rozměrů, tvé, vagíny, a musí to, Kristýnko, pasovat, do sebe, ta vagínka, s pindourkem!!!!!!! Udělej radost, mě, a nikam, na operaci, nechoď!!!!!!!! s s s s s s s
Vostárek  5.11.2018 15:17:54
dej si flašku becherovky a pak tam půjde až po koule sám. Mám to z vlastní zkušenosti, dal jsem flašku rumu a bez problému šel do mýho análu až po koule. A to měl 19 cm.