Bizon   23.11.2018 12:46:04
Zobrazeno: 528x

Naše parta

Máme takovou partu, která se sešla primárně za účelem sexu. Asi nejvýraznější osobností je v ní Renata. Tu jedinou znám už dlouho, byli jsme spolužáci na gymplu. Nikdy nebyla moc hezká, je trochu při těle a zároveň má malá prsa ne moc hezkého tvaru (vypuštěné balonky). Ale to nevadí, protože má ráda sex a nedělá drahoty. Už před lety jsme se scházeli čistě proto, abychom si vzájemně pomohli od tenze. Jinak je Renata moc chytrá ženská, vědkyně, mikrobioložka. S ničím se moc nepáře a fakt se nestydí. Partnera si už po několika nepovedených vztazích nehledá.
Dalším členem je Michal. Je to nesmělý, drobný a hubený chlapík, subík, kterého kdysi poprvé ošukala Renata. Michal je ajťák a je s ním sranda.
Pak je to Pavel, bisexuál - a jeho manželka Jitka. Pavel to má rád s klukama i holkama a zároveň ho vzrušuje, když před ním někdo další šoustá jeho manželku (většinou jsem to já). Pavla a Jitku jsme našli přes internet. Pavel je dlouhán, finanční poradce a sportovec. Jitka drobná blondýnka s větším zadkem a menšími prsy (ale hezkého tvaru), učitelka.
No a já? Jsem hetero, ajťák, taky trochu při těle, nehledám žádný trvalý vztah. Nehledám vlastně ani žádná sexuální dobrodružství, donedávna mi stačila masturbace - a Renata. Ani se mi moc nelíbí, ale v sexu mi to nepřekáží. A za ta léta si výborně rozumíme. Michalovi se líbí, když má nad ním žena navrch, když ho znásilňuje mohutná Renata, když ho před námi ponižuje, drezíruje. Má taky rád, když musí z Renaty vylízat sperma, které do ní nastříkal Pavel nebo já. Jednou se takhle Pavel a Jitka pokoušeli o potomka - Pavel to nastříkal do Renaty, z ní to vylízal Michal a pak to plival do pochvy Jitce (nepovedlo se. nikdo z nás nemá děti).
Pavel mezi námi nemá homosexuálního parťáka, ale my mu třeba klidně pohoníme péro nebo se od něj necháme kouřit. Já například nemám problém nechat si od něj vylízat řiť. Jitka to dělá ráda se mnou a s Michalem, Pavel s ní spí jenom když jsou spolu sami, doma. V našem společenství se jen dívá, jak jí to dělají ostatní (i Renata někdy, i když není na holky). Sám se tak rozhodl, má to tak rád. Nejčastěji šukám s Renatou, někdy i s Jitkou, s Renatou se schází i Pavel a Michal, ale hlavně se scházíme všichni čtyři na společné akce celé party. Buď u někoho v bytě, nebo na chatě Jitčiných rodičů. Postupem času se z nás stala skvělá parta, dá se říct, že žijeme v takovém čtyř-manželství.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Ale jo  23.11.2018 17:44:47
Je to sice vyucaný z prstu, ale v podstatě nemám námitek. Mnohem lepší než turkospamy, fergospamy, neomarxispamy, psospamy a půjčkospamy.
s
Turkátor  23.11.2018 15:47:27
Úchylné, ale roztomilé. Konečně něco, co tu stojí za přečtení (kromě Turka).
Fluktuace   23.11.2018 14:34:55
Pojdme udekat skuoinku z přiznejse lidiček a budem soustat mdzi sebou
Honič  23.11.2018 13:21:36
Ukaž video
Bizon  23.11.2018 13:15:37
Pandon, pěti-manželství, sebe jsem zapomněl s