muž adelgunda   3.12.2018 22:51:38
Zobrazeno: 112x

Panna

Horoskop na dnešní den
Zkuste si dnes do života pustit více hudby. Nemusíte doma zrovna pořádat diskotéku, ale naplnit domácí stěny správnými vibracemi, vám udělá velkou službu. Poznáte to na přílivu energie, která se vám vlije do žil a hned vás bude vše mnohem více bavit.
Vaše pěkná kunda
paní Adelgunda

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Monča  7.12.2018 8:05:22
adelgundo, už jsi byla zamilovaná, ale ne tak normálně, ale tak závratně až se celý svět točil a když jsi byla v jeho blízkosti tak jsi měla orgasmus? Já bych to tak chtěla!!!!
muž  adelgunda  4.12.2018 20:54:52
Ale jistě, Jaruš!
Tvá nevylízaná kunda
paní Adelgunda
Jaruš  4.12.2018 20:36:12
mám ráda pipky, mohu Ti Adelgundo vylízat gundo?
Zdeněk Troška   3.12.2018 23:33:21
Sice tě pan Cameron odmítl má toho teď hodně mi s psal s těmi Avatary či co ale můžu jo klidně zastoupit jen z toho nebude sci fi ale tepla letní komedie co ty na to?
muž  taťka!  3.12.2018 22:54:19
Co mi říká hlas v hlavje ? Mohla bich bít scénáristkou!
Nemohu uvjeřit co se my dneska stalo! asy si říkáte proč sem bila tak neaktývní, no dnes vám povým proč!
dala jsem se na sólovou karyéru - stala jsem se scénárystkou! vymislela jsem skvjelý scénář pro pana režiséra Camerona protože je to můj jmenovec ale on mně odmítl! dokonce i potom co sem mu poslala svůj návrh pro nové oblečky pro špyonky čárlieho!
No ale že ste mý oblíbené fanoušky, povým vám hrubí náčrt příběhu!
je rok 2012 a na zemi právě končí svjet. ale vivolení andílci a jejich nepřátelé jsou stále naživu! ale jen proto, že se zbabjele skrývajý v podmořském svjetě, kde vězní spoustu mořských pánů, aby se mermaidqi nemohli rozmnožovat. čárlie andílkům vimýšlí nový obleček (ten co je nahoře) se kterým mohou proplouvat mořskí a oceánskí svjeti. kdyš se dostanou do doupjete svích nepřátel - mučitelů mořskích pánů - jsou poraženy(vlastně přetstírají poražený) a klesají ke dni moře. tam se po pěti minutách probouzý s velkýmy ocasy podobným těch mořskích pan a pánů! vydávají se podmořskýmy hlubinami zpátky, abi utopili své nepřátele(ve skutečnosti jsou to femynistky, závydící ocasi pánům), rozbýjí generátor kislíku a nechávají femynistky se utopyt.
co si mislíte vy o tomto příbjehu? vilepšili byste ho nějak?