Slávek M.   10.12.2018 19:26:21
Zobrazeno: 1192x

Vdaná a nadržená

Mám v práci kamarádku, je moc krásná, milá a hodná. Jen si pořád stěžuje, že manžel po ní chce sex a ona mu nedá, protože je unavená a utahaná z práce a od dětí. Tak jsem ji původně chtěl omrdat, ale řekl jsem si, že když nechce dát manželovi, nedá ani mě. Na firemním večírku jsem jí malinko opil, a světe div se, zmrdal jsem jí jako čubku. Ta samice byla tak nadržená, že rozkoší uchcávala, měla jeden orgáč za druhým a já jí musel držet pusu, aby neřvala. Vycákal jsem se do ní, protože to byla taková rozkoš, že jsem ji nechtěl přerušit.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Hrd  5.1.2019 6:58:42
je zajímavý, že tady jeden píše na různých přiznáních a je poznatelný tím, že používá výraz žížalka pro penis. Ano, je to zakomplexovaný skrytý bi a s malým čurákem. A to jsme tady se Smrdem i dalšími již psali. Chlapče, přiznej se.
Slávek M  4.1.2019 15:22:04
Mou ženu mrdám já. A ty taky možná budeš mít jednou ženu. Do té doby ale musíš lízat koule a zapařený prdele HIV pozitivním teploušům a honit si tu tvojí žížalku. s
Hrd  4.1.2019 10:22:08
já vím, nějakej buzik na obojí, mrdá ženský a jednou za měsíc si tak jako vedlejšák zabuzíkuje. Ale má super čuráka, už jsem mu ho kouřil.
Smrd  29.12.2018 7:34:39
Slávku, a víš, kdo mrdá tvou ženu?
Slávek M.  28.12.2018 21:56:29
A jak jsi na to přišel, ty buzerante, to vypadlo z tvé vyleštěné prdele? Proč napadáš diskutující bez jakéhokoliv důvodu? Uvědom si, že jsi nemocný (teploušství je nemoc)
Smrd  28.12.2018 10:06:07
pro smrda píšu, ano, Hrd i já Smrd jsme buzny a máme to rádi. Ale ty jsi nevyhraněný kokot, co leze na toto přiznání a myslí si sám o sobě, že je hetero a přitom jsi skrytá buzna, která si neumí přiznat, že je buznou.
pro smrd  28.12.2018 8:17:30
zloděj nicků "hrd" je buzna, stejně jako ty. To víme. To dole ale psal pravej hrd - to se totiž pozná snadno.
Smrd  27.12.2018 9:19:43
ten Hrd dole je fejk, kluci, nepiště mi tady fejky, protože Hrd mrdá kluky a kouří kluky. A není ženatej. A aby překecával na mrdání do kundy, to ani náhodou. Ale análek má s hezkýma klukama rád, a jak při análku dokáže prstama vzrušovat koule, no to je paráda. A mít jeho čuráka v hubě to je hustý. Pápápá kluci moji.
Hrd  27.12.2018 7:45:09
Moje žena nikdy nechtěla anál. Ale z těch vdaných které šukám okolo, KAŽDÁ mi sama nabízela prdelku k vystříkání. To samé s kouřením: Manželku musím překecávat (už na to seru), ale z těch vdaných paniček KAŽDÁ si hned rve můj čurák do huby a cucaj a hulej jako o život. Taky každá z nich mě do sebe nechá vystříkat. Vdaný paničky jsou prostě na šukání nejlepší.
Mirek  16.12.2018 9:37:14
souhlasím, mrdal jsem a mrdám stále hodně vdaných paniček, co jim chybí, to je vášeň a experimentování v sexu. Jsou báječné jak si dokáži sex užít. Doporučuji, mrdejte jen vdané ženy bez jakéhokoli věkového omezení. Mrdání s nimi je kouzelné.
Hrd  15.12.2018 20:09:17
Jo, to je stará věc, že nejvíc nadržený jsou vdaný paničky. Sice můžou mít sex denně, ale nemají. Protože starej je nalitej pivem a nestojí mu, a protože panička je unuděná stále stejným chlapem. Ženský jsou úplně stejný prasata jako chlapi, takže moc rády zahnou a spustí se.
Mirek  11.12.2018 9:52:19
I já měl podobnou zkušenost, ještě před sranda revolucí na podnikovém 3 denním zájezdě na jižní Moravu, vdaná třicítka, která si držela v podniku od sebe všechny chlapy, po návštěvě sklípku s vynikajícím vínečkem, jsem ji musel podpírat cestou do hotelu až k pokoji, ale ona chtěla do mého, využil jsem toho, že je pěkně naměko a tak jak jsem za sebou zavřel dveře, začala líbačka a svlíkačka, poté jsme jsme vlítli do postele, kde se mi vrhla na stopořenýho čuráka a zažil jsem nejkrásnější kuřbu v mém životě, doslova mě vysála do poslední kapičky, vše spolykala a ten můj blbec nebyl nějakou chvíli schopen, tak jsme si dali na chviličku pohov a lehli si na bok, s její prdelkou v mém klíně, nacež scvrklouš dost rychle zareagoval a našel si ihned mokrou jeskyňku, která začala krásně přirážet, po asi dvou minutách ona zažila silný orgasmus s hlasitým projevem, taky jsem ji musel utlumit rukou, pak další hodinu zažila podobné orgasmy, jen já stále čekal na ten svůj, ten přišel snad po půldruhé hodině a pak jsme usnuli.Lepší sex jsem před tím, a i potom už nezažil, dokonce jsme spolu spali ještě několikrát, ale už to nebylo tak živočišné a výbušné, i když to bylo taky výborné.PS:jako vedoucí zájezdu jsem měl pokoj sám pro sebe.M.