na starší   12.1.2019 7:16:32
Zobrazeno: 1367x

šukal jsem šedesatiletou

Čau lidi jezdil jsem za jednou ženou která měla 60 a mám 45. Ze začátku to bylo super milovali jsme se i hodinu, (myslím pohlavní styk) a jak běžel čas tak si na to tak zvykla že jsem ji musel lízat šukat a abych ji udělal po hodině koupil jsem si pomocníka (robertka) měla krásnou kundu mohl jsem ji lízat šukat a všechno ale nakonec jsem ji neudělal po hodině a pul. Bolel mě čurák jazyk a nakonec i ruce než jsem ji udělal. Jeji lasturka byla krásna velké pysky ještě vetší poětěvaky no nádhera. Posledně když jsem ji šukal tak to trvalo víc než hodinu čurák mně bolel ruce bolely a jazyk ani nemluvim a než jsem ji udělal umělákem tak to trvalo dvě hodiny ale opravdumně bolelo všecho a nakonec když už začla sténat že už bude tak jsem dal do toho vše gumaka jsem ji tam vrážel sotva jsem ho držel v ruce. No a tak když jsem ji udělal tak ani kapka, ale předtím tekla jak vodopád a to bylo super. tak co se pokazilo. Kdo má skušenosti odpoví.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Míra  25.1.2019 6:29:07
no tak dobře, jdu si ten tvaroh umýt.
borec  24.1.2019 15:37:26
ouchylove
Míra  24.1.2019 12:34:11
fergisko tamaro moje, máš pravdu, díval jsem se na penis, stáhl si předkožku a tam samý takový žlutobílý tvaroh. Tak sem ho tam nechal.
g  24.1.2019 8:18:33
Na Amaterech nick Mamina, 24l.pekna bruneta, 3ky kozy, plnostihla, ale zadny spalek, spis pekne stavena Hanacka nabiracka OL-Slavonin u hriste, domluva trochu vazne, ma doma rocni dite, muze jen pokud sezene hlidani, prostory nema.Je to byvala barmanka, ma trochu ostrejsi jazyk jinak je v pohode, nemel jsem zadny problem.Musim konstatovat ze tak jako ona, mi na pištalu uz dlouho zadna nezahrala kouri skvele bez pomoci rukou az po koren, sex prvni pul hodky dobry, pak zacla narikat ze ji to boli, prej byla hodne roztrhana u porodu a neni jeste uplne vcajku, dodelala me pusou, polyka.Domluva byla 1000kc za hodku a dostala je, nechtel jsem smlouvat, byl jsem spokojeny s vykonem a celkovym pristupem.Tel.kontakt poslu jako vzdy prispivatelum do fora.Daniel.
Fergiška Wronkowa Monika Komárková 17.06.1994.  22.1.2019 21:18:31
Míro, nepíš, jsi pitomec, a nepoužívej, mojí, přezdívku, a táhni za Petříčkem Mlčochem, si vifajčit, klobásy, pitomče, tebe, Míro vytíká, tvaroh tavený nýbrž, spermo, které, je zakysané týden, starým, smetanovím jogurtem, fuj budu blinkat, být tebou tak, se učím, ať nemusíš, dělat, zednické práce a nebo, klempířské práce, a nebo, Hornické Horník v dolech, práce, Maminka, ti vytrhli vypere, a ji čuráka, po cucání a chcaní, vyklepe, ale bude ti ho muset, vyprát, v bubnů, pračky abys o mě nepsal sračky!!!!!!!! Míro až těm, kundám, budeš, rozumět, ty tak to já už budu po smrti, každá píča, se vydrhne, ocelovým, kartáčem, a savem, na WC!!!!!!!! To je zde k mání, i v obchodech, to je proti kundoplísní savo na orgasmus!!!!!!!! Mí ro paráda, Já to používám, a ty jako pitomec budeš, cifem, citronem, si dávat, Make úp na tvář nebo-li držku či hubu!!!!!!!!!! Na 100% Já nerada, penisy 15 Já se u toho hrozně ale opravdu, opravdicky, hrozně, dusím, a pak nestačí ani kyslík, ani kýbl, dusíka Já nerada, kouřim, obří roury dělám, to strašně, fakt, nerada ale kouřit, penis štíhlí, 11/5jedenáct a půl to je Míro žužužu, to je malý a krásný, a paráda, až po jizvičky kuličky kouličky, a varlátka, pro mé mužské párádka, a zuby jsou čisté, pasta, spermií, pasta, nestačí, do mé, huby!!!!!!!! Ale ty Míro, že mě urážíš, a špiníš, tak si takoví pitomec krasavec, a mezi nohy tam na tu rouru už nevidím!!!!!!! Já už na jednu čelist, nevidím, mám totiž obrnu!!!!!!!! Hrozně dlouho!!!!!!! s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
Míra  21.1.2019 16:36:01
Fergisko Wronková, až ti bude víc jak 40 tak budeš rozkyslá a hnusná a k tomu budeš mít kundu zalitou v sádle a kozy vyschlý a k tomu tu platýzovou kundu. Bejt tebou tak jdu do kláštera, tam si všechny vzájemně lížou před modlením.
FergiškaWronkowa 17.06.1994. MonikaKomárková  20.1.2019 20:00:51
Míra, dělá, sračky, sám, Já chlapa, mám, a nezájem, Já nepotřebuji, Míru, a jeho, sračky, tam, si hleď, svých, povinností, a je, Já mám, svojí, lásku, není to o tom, kdo, krásný, a hnusný, Já nepotřebuji, svini, jako je Míra, nebo, jiný fetak, byť, si debil, nebo kreten, Já miluji, jenom, první lásku, a to je V P, s kterým, jsem, přišla, o panenství, nic víc na Míru, psát, nebudu, Já popravdě, budu, kolovat milovat, někoho, Milovat, vždycky, osobu, kterou, Milují A to je první láska, Míra, neví, co je to cit, a láska!!!!!!!!!!!!!!
Libuše S.  20.1.2019 19:53:07
On Fergišku nechce mrdat ani teď.
Míra  20.1.2019 18:45:01
tebe fergisko nebude nikdo v 60 chtít mrdat protože budeš hnusná a nechutná pro sex. leda tak nějakej bezdomáč a to mu budeš muset koupit nejméně dvě krabicový vína. A stejně se stý tvý smradlavý kundy pozvrací.
Fergiška Wronkowa 17.06.1994. Monika Komárková  16.1.2019 20:52:51
Ještě, musím, staršímu, mladíkovi, něco, říct, Ale, za to abych, byla, Upřímná, tak, si Výborný, na lízání, Ale, to musíš, udělat, tak, když, ta žena 65, léta, přinde, z práce, unavená, tak, ji musíš, nechat, vydechnout, vyslechnout, a vyspat, aby, nebyla, unavená, přece, a pak, až, bude, připřipravená, na sex, tak, snad, musí, mít, náladu, Já, z práce, chodím, spát, a až, se vyspím, tak, pak, když, je chuť, tak si vrznu, akorát, že opravdu, v 60letech, si to nedokáží, představit, Já když, přindu, z práce, tak, jdu, si odpočívat, do lůžka, a Popelnice, mě, chodí, kontrolovat, protože, blázinec, je daleko, tak Popelnice, by chtěl, dovíst, prášky, mě, ale nemůže, protože, Já už sním, nekamarádim, no, Stará, žena, potřebuje, po práci, spát, a pak, možná, sex, i když, mě, v 60, letech, to bude, stačit, asi jednou, za měsíc, protože, Já už dělám, běhnu, v práci, tak jsem, vyčerpaná, a v 60???letech??? to se vsadím, že budu, ráda, že přilezu, z práce, po čtyřech, Akorát, tak, domů!!!!! Nevěřím, tomu, že, 60letech, stihnu, dělat, ve fabrice, a pak, z partnerem, šukat, sex, to abych, se stropem, propadla, do neznáma, možná, že tátovi, pak, na hřbitově, na záda, vyčerpaná, bych, byla, po sexu, žena, v 60 šedesáti, to co zvládla, 25, letech, pochybuji, že to zvládne, třeba, třikrát, za den, jako, v pětadvaceti, v šedesáti, budu, ráda, jednou, za měsíc, budu, ráda, že, v práci, stojím, ráno, na nohách, ve fabrice, tak bohatá, nejsem, A to jsem to piči chtěla, bejt kurva fixs do prčic, Madonnou, no a co jsem, žádná, zpěvAčka, leda, tak, běhna, s podvozkem, sakra, V, mě, piča teče, ale, když, toho má každý dost, tak, každýmu, bolí, píča, a čurák, při sexu, ráj, a po sexu, máj, No ty Popelnice, a jak, to vydiš, ty!!!!!!!! Blahomete!!!!!! yeti, !!!!!!! yes, Woman!!!
Popelnice  16.1.2019 20:26:21
Fergino, nevyjadřuj se k věcem, kterejm nerozumíš. Ještě na to nemáš rozum. s
FergiškaWronkowa 17.06. MonikyKomárková  16.1.2019 19:27:18
Míra, a ty máš, Velký, penis, s Velkou, rourou, a to je fuj, a není, pravda, že, on, sám, tu zhatí zhazuje, tu svou, ženu, Jediny, štěstí, je že, tu pomlouvá, zde, kamarádku, kterou, šuka, Je jediný, to že, jeho kamarádka, ani, neví, že, se svěřuje, na Internetových, stránkách, je pravda, jen, ta kdyby, to, nezveřejňoval, tu, náhražky, nepoužíval, a říkal, ji to do očí jako, své, partnerce, protože, Míra, to asi nečte, že, si chodí, stěžovat, mladý, že, ta jeho, už, třeba, ani, sex, třeba, nechce, Milý, muž, by asi na tyto stránky, nechodil, a Jako, Nána, říkám, že 100%, procentní, muž, nevykládá, sračky, o manželce, nebo, partnerce, na, stránkách, mě, by nenapadlo, psát, o manželovi, třeba, že mu nestojí, No a to samý, on, vykládá, tu, Míra, ho má velký ho, tak, 18“ nenajde, a stará, mu beztak, už, ani, nedá, protože, já mám, prsa, 35“ třicet pětky, až po, zem, podle, kulatý ho obvodního, kanálu, no Já Nána, a Míra, S hnusným, Velikánským penisem, a Já, mám, prsa, podle, číselný ho řadu, Jak, říkám, já, mám, prsa, až, po zem, Nána, je, moc, fajn, však, Míra, s Velkým, penisem, je rizik fuuuuuj Míra, je u mě debil, a zde, debilem, zůstAne!!! Jako A Co co co co Míra nemá, míry, ten, má plno síli, ale, jeto, kreten, tak, jak Já Nána, jsem, ráda, že jeho, žena, neví, o tom, jak, píše, o je jím, ústrojí, ta by odjela, na dovolenou, a Míra, by platil, cestu, tam, a ji zpátky, mě prsa, padají, furt, až, po kanál, a ten, kanál, je pak, ucpaný, a rybičky, pak, plavou, za mnou, a cucají, a lechtají, mi bradavky, a dvorce, jaká, paráda, to neumíš, zase ty Míro, samej, Svatej, v kostele, přitom, samý, úchylák, no on své, staré, ženě, dává, zabrat, a Míra, to stejný, žádný, Míra, a křesťan, z kostela, kreten, moje, prsa, podle, obvodního kanálů, , 35, vždycky, svého, partnera, objímám, a seru, na tebe Míro, ještě, abych, přítele, pomlouvala, nebo co, když, sním, jsem, řeknu, mu to na 100%procent, do očí, a Táhni, za Mlčochem, Petrem, a neotravuj, Já moc dobře, vím, kdo si ze Mladeč!!!!! Venku, čisto krevní pes, a na Internetů, Míra, mele, celý, se to rýmuje, Já taky, nepotřebuji, Petra, Mlčocha, Míra, není, na holky, dyť, je gay, to ví kde kdo, ha na mě si ne přijdeš, a já jsem, kráva, já dávám, píču, jenom, pejskum!!!!!!!!! s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
Míra  16.1.2019 10:44:42
starší ženy jsou bezva, taky šukám 62 letou a co tá umí v sexu, to je boží!! A má pořád skvělé tělo, pevné kozy a velmi hezkou kundu. A kouření od ní je BALADA, ani má žena to tak neumí a ani můj přítel na sex (jen mě pravidelně kouří). fergiska je hloupá mladá nána, myslím si, že ani neumí šukat. A kozy má určitě povislý a plné strií.
na starší  14.1.2019 21:45:01
Fergiško jseš ještě malá holka narozumíš starším!
Fergiška Wronkowa 17.06.1994. Monika Komárková  14.1.2019 19:42:13
Je jasný, že 60, leté, ženě, už, klesají hormonální sexualita, a příjemné, chvilky, Žena, která má sex, bez, šťávi, teče, z vagínky, mazivo, na orgasmus, ke před, sexem, nutný, jinak, to drhne, a ne že, bolí, muži, penis, ale, prakticky, logicky, když, mu je 45, let, tak by měl, vědět, že i ženu, musí bolet, ve vnitř, vagínky, pochvička!!!!!!!! a v 60 letech, 1000, tisící násobně, spíž by měl, dávat, ohled, na svojí, 60, letou, starší ženu, než, na nějaký robertek, který je prs, platný samo, osobě je jasný, že, žena, má být, v této, situací, rozdělaná, a ne suchá, To pak asi těžko, půjde, Chudák ženská, bože bože bože, vem, si tři, nože!!! A ukroj si tím chléb, ráčí s pomazánkou, místo, robertka, který, není, pro takové, ženy, a ještě, v 60 letech, ti ať si počká, pět lež dá si důchod, a odjede, na dovolenou, na odpočinek, někam, do Chorvatska, abys nebyl, takoví že si tu ještě stěžuje, na svou milou, no nechápu, a proč, dolů, teda, máte poměr, když, to Muži nevyhovuje!!!!!!!! Ta musí mít teda, pekelníka, žena, odjede, v důchodě, na moře, a ho za trest, nechá, doma, a budeto, hotova, No co co co co co!!!!!!! s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
Ivan  14.1.2019 8:23:16
konec, zásoby se vyčerpaly. Je to normální v tom věku. I tebe čeká konec mrdky, už nebudeš stříkat, nebude nic. Jen malinká kapička. Takže si to teď užij na plný pecky než přijde sahara.
Blbkaa  13.1.2019 21:51:23
Tetě je 50 let a jejímu novému příteli je 34. Všichni si myslí, že spíš potřebuje někoho, kdo se o něho bude starat. Chodil i se starší ženou. Teta všem říkala, že mu je 36, pak 38 a on řekl, že mu je 34.