muž súkratés   7.6.2019 22:25:01
Zobrazeno: 573x

Světlo

Mnozí filosofové (Parmenides) o tom říkají pravdu, ale všichni musejí uvést jeden ve srovnání. Toto je pojmový pohled na starověké řecké filozofy, a to je říkal, že současná filozofie navrhne, že oni mají takové rozdílné pohledy. Obec píše:
"Jsem básník našeho obrazu - nmiro je světlo."
"Filozofové Moniho názoru - Plato a Plotinus light."
"Z našeho básníka maloval Homera na světlo."
"Parmenides, myšlenka našich filozofů na maják Plotinus."

Je to jednoduchá forma svobodného muže, jak je většinou, a když se spoléháme na Nicka, krátká písemná vysvětlení. Autor uvádí, že je absolutní a obě světla. Každé řecké světlo ovlivnilo autora filosofie pohanů, protože vynikající světlo vyzařované Řeky (Parmenidy) díky podvodu, který byl vysloven chybně. Filozofie parmenidské of'ontologie (13-16). Obec je napsána v dřívější knize a snaží se je porovnat s pre-Sokratikoi filosofů, kteří nechali nevěřící, a mezitím v doktríně Parmenidů, aby byli příkladem. To však není přímka, nebo je s ní spojena, neznamená to, že všichni filosofové jsou dostačující, protože dokázali získat takovou předchozí kapitolu. Ale tady, "stálý" Parmenod je jediný, kdo přichází skrze prostředky svého vlastního filosofa, ale ve skutečnosti je slunce stromem života, často zmiňovaným v knize Parmenid, která je schopná srovnat se světlem pro slib. Pokud řeknu Parmenides, argumentujíc, že ??je světlo, toto město doplňuje takzvané "neudělání" (343) a filozofii Parmenidů.
Současně je však chyba situace taková, že seznamy jsou schopny generovat světlo po dokončení pozemku obce. Řecké světlo je podle autora dokonalé, že nese tuto paradoxní filosofii (18-19) v Aténách v reliéfu v Řecku. Ve světle Řeků je to velmi krásné světlo a stín:
"Takže když se světlo rozsvítí, pak příroda ne".
"Kdyby bylo světlo v opačném směru, pak světlo pro neexistenci."
s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Natálka  8.6.2019 20:04:49
Prosím o smazání této pitomosti. Děkuji
Už dost   8.6.2019 10:31:10
Hovna hovna hovna, nedává to vůbec smysl, nech toho prosím tě. Bez si hrát jinak a jinam. Umyj mamince nádobí, třeba.