muž sukrates   19.6.2019 3:10:28
Zobrazeno: 319x

Obec bere v úvahu i ostatní náboženské příběh

Obec bere v úvahu i ostatní náboženské příběh, příběh Nového zákona, autor dětských Pludek (208) byly sní o ukřižování smrti, a to ze dvou zločincoch. Všimněte si, že v jednom (toho kajúceho) Christ do nebe, ale ten druhý, který je Kristovo božství položil otázku: „jestli jsi Kristus Zachraň sebe i nás nezobral do nebe (208) Obec příklad. milost, zde jsou některé z nich, které ukázaly, že to zase skepticistickú filozofii tedy podle zločinec ani nevyvrátil božství Krista, jediný racionální přemýšlel použijúc slovo „jestli“ přesměrování nebude vypadnout. druhý směr autor skepse populární mezi kriminální ale jen pro to, aby stát na základech moderní vědy, čímž se dostanou do otázka volání (210). Obec objevit v jeho psaní, a řekl, že to (nebo alespoň rozmýšlal) stejně, a tak ztratili Ray píše (210). Stručně řečeno, dar lásky, a tak obšírně, právník Obec obloha, že slovo eseje:
A kvůli tomu (protože věřím v lásku) stále živím svou starou, dětskou víru, že Kristus, jakmile skončí, znovu vzpomene na "zlého" bandita. A on by ho zavolal do ráje.

Tak (protože láska Věřím), ale mlčí, pokud jde o dokončení česnekem Kristovo, které se zmiňují o „špatné“ Raja vinný k jednomu jménu.
Věřit v biblických zločinců Obci zase tvrdil, že jeho vědecké a náboženské vzhledem k druhému, a kašna tj. Podle doktríny (církevní) spory. Mít zaujatý v ruce dokázat, že prostřednictvím překladů posvátných textů, aby, pokud to bude možné, ale není interpretace textů, které vylučuje, a to z důvodu povahy dogmatu.
s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Sukrates  19.6.2019 7:19:03
Prosím admina o smazání této pitomosti. Děkuji