Translator ml.   1.8.2019 22:11:06
Zobrazeno: 348x

Vzpomínky na kokota

Chci ho vidět ve vězení a internátní škole na ostrově. Na ostrově jsem nemohl pít ani blond žena. Bude to ostrov asi 2x2 km, s malým nebo žádným počasím. Miluji tam svoji duši. Rád piji pramenitou vodu, ryby, ovoce a zeleninu. Nebude žádný odpad. Jsem rád, že požádám teroristy, aby je unesli a upustili na ostrov.

Jdu k perníku a nadšení se blíží. Sleduji porno, oblékám si kalhotky, píšu erotické příběhy a slinky dívky. Většinu času hladíte a snadno se jí dotknete... Byl jsem nadšený 8 hodin najednou mega. Dívka na vodě mě dnes vzbudila. Zjevně jí bylo jen 13, ale okamžitě mi dala špetku!

Chce sát vagínu Grety Tun Burgerové ve francouzštině. Mám rád tmavé výrazy obličeje, příliš sexy, ale protože ho nerespektují, kurva se nebude hýbat okamžitě. Musel jsem rozpustit led.

Snil jsem o tom, že jsem doma doma. Ne model, ale skutečná dívka, která bude vlastnit můj majetek. Zacházím s ním jako s kočkou nebo kobylou. Chce být panna. Musel jsem myslet 15 let. Tato místnost je molo podél zahrady. Nemohl jsem s ním spát. Nejdůležitější věcí je udržet si panenství. V nejlepším případě se podívám na vaše vlasy a umyju je houbou v koupelně. Možná cikán, malá holčička nebo možná dítě. Trochu se mi ale líbilo a nebyl jsem úplně hloupý, hloupý nebo fyzicky nedostatečný. Musím jít do práce (snadné!).

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
všichni víme jak to je  4.8.2019 1:02:35
Z kokota Dorota čiší zoufalost. Také je pedofil. s
Dora  3.8.2019 22:26:45
Prosím admina o smazání komentáře od Maserati Bora. Děkuji
Maserati Bora   3.8.2019 18:48:59
Prosím aby někdo tomu Dorovi rozbil klávesnici a odnesl neznámo kam napájecí kabel od počítače, děkuji moc
Dora  3.8.2019 17:30:50
Prosím admina o smazání této pitomosti. Děkuji