Mázek   16.8.2019 13:52:38
Zobrazeno: 424x

rozkoš v punčochách

Mám takovou libůstku. Možná se mi budete smát. Mám tak trochu fetiš na silonky, hlavně nošené, ale ani nemusí být. No a já si vymyslel takovouhle věc: obléknu na sebe silonky tak, že opatrně natáhnu jednu nohavici na obě nohy (které si předtím svážu k sobě, abych je neroztahoval a silonky nezničil. Když už mám obě nohy i pas v punčoše, začnu si druhou nohavici oblékat na hlavu, krk, celý trup. Musím být velmi opatrný a trpělivý, abych je postupně vztáhl a neudělal někde díru. Když už jsem takhle nacpaný v silonkách, tak pak jen ležím na břiše a snažím se trochu oddalovat vyvrcholení, protože to se s každou chvilkou strávenou v této pozici a obalu nezadržitelně blíží.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Jurášek  23.8.2019 7:43:12
nedělej kokotiny, dej si kvalitní sex, takový vykouření až se ti zatočí hlava. přijď do gay sauny u davida na praze 2, tam si dáme hlazení, mazlení a v kouření pořádnej grupáč. těším se na tebe, zaltíčko. Doufáme, že máš heboučkej čuráček a sametovej žalud, cucání tě přivede do nebe. A pokud budeš chtít, tak ti i v těch silonkách vymrdáme análek. Docela by mě vzrušovalo házet mrdku na silonky.
Ríša  21.8.2019 22:01:50
pučim ti pyžamo mý starý, má 150 kg, tam si pěkně zacvičíš a v pyžamových kalhotech můžeš lízat tam, kde má kundu. To pak budeš pěkně stříkat mrdku!!!!
Břetislav Klásek   16.8.2019 16:12:53
Natoc video a dej ho na pornhub