Lomikámen   19.8.2019 14:37:43
Zobrazeno: 582x

student a bytná

Jako student jsem dělal polodobrovolného sexuálního otroka mojí bytné. Bydlel jsem u jedné paní, která pronajímala pokoj. Asi po dvou dnech za mnou přišla do pokoje s flaškou vína, že si musíme připít a potykat… skončilo to samozřejmě v posteli. Bylo jí kolem šedesáti, nebyla to zrovna krasavice a byla trochu při těle, ale s alkoholem v krvi jsem ztratil zábrany a on byla fakt přítulná a moc to chtěla. Druhý den jsem měl výčitky, že jsme to asi přehnali, ale ona mne vzala kolem ramen a řekla, že se na mne zase těší, příště, prý na mne nenaléhá, ale že by se jí to líbilo, až budu mít chuť. No a další den jsme na to vlítli zas. Bydlel jsem u ní celý první ročník na VŠE a časem jsme fungovali vlastně jako manželé. Moc se mi to nelíbilo, ale protože jsem byl často bez peněz, odpouštěla mi nájem a já byl tenkrát taky dost nadržený a jinou holku jsem neměl, tak jsem jí sloužil. Netrávili jsme čas spolu, ale vždycky, když měla chuť, zaťukala na dveře... Časem jsem si na to soužití i zvykl, párkrát mne i vzala na koncert do Rudolfina a ještě někam... byla to učitelka hudby, ovládala řadu nástrojů, vybavím si tedy hlavně klavír. Byla vlastně docela milá. Když jsem někam vyrazil s kamarády, nevyčítala mi to. Nechtěl jsem ji za partnerku, nechtěl jsem, aby se to někdo dověděl, kámoši a nebo dokonce rodiče... Bál jsem se, že nás někdo známý spolu uvidí, protože ona se za mne nestyděla a představovala mne třeba svým známým na ulici a na koncertech - každému muselo být jasné, že se chlubí zajíčkem... Po prázdninách jsem se pokusil získat kolej, ale nepovedlo se já a šel opět bydlet k ní. Domákla se, že jsem s ní bydlet nechtěl a dělala uraženou. Musel jsem si ji udobřovat sexem. Žárlila na mne a pořád mne sledovala. Nakonec jsem od ní utekl, měsíc bydlel ilegálně na koleji u kámoše a pak si našel jiný privát, tentokrát s více lidmi. Dodnes na ni vzpomínám s rozporuplnými pocity. Byla to vlastně druhá sexuální zkušenost v mém životě (panictví jsem ztratil rok předtím s jednou holkou na čarodějnicích)a nikdy potom jsem neměl tolik sexu, sex byl tehdy doslova na dosah ruky. U všech partnerek mi pak ve srovnání s tímto obdobím sex chyběl.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Karel  21.8.2019 22:03:25
já to měl v praze na vejšce taky tak, jen ten rozdíl, že jsem měl bytného, se kterým jsem dělal gayvěci. A bylo to super, už mě nikdo nikdy tak luxusně nevykouřil.
Student VŠ  21.8.2019 15:39:35
To už musí bejt sakra dávno. Polovina 90.let, tipuju. Pak už od roku 1997 mobilní telefony pomalu nastupovaly.
Lomikámen  21.8.2019 14:41:10
Trvalo to celý první ročník, tedy od října do června a pak ještě ve druháku asi do Vánoc. Pak jsem se snažil jí vyhýbat, jestli si někoho našla už nevím. Přes prázdniny jsme nebyli v kontaktu, mobily ani maily tehdy nebyly. A díky tomu jsem se mohl i poměrně snadno potom vytratit... Dneska by mne mohla různě stalkovat...
student VŠ  20.8.2019 19:26:52
Jak dlouho to trvalo? Našla si pak jiného zajíčka?
Student VŠ  20.8.2019 16:00:14
To je zajímavé.
Lomikámen  20.8.2019 15:50:44
Student VŠ: ne ne, bylo to na Žižkově.
"Nejvtipnější" situace nastala, když jsme jednou cestou na koncert na ulici potkali staršího chlapa s podobně starou ženou a ona mi pak řekla, že je to její bývalej manžel s ženskou, kvůli kterou jí opustil. No a ona si vedla mne, o tolik mladšího borce a smála se jak sluníčko. Tuhle chvilku triumfu jsem své bytné fakt přál s . A musím říct, že mne zbavila ostychu a dodala mi sebevědomí, takže pak jsem se už tolik nebál balit slečny. Že to byly často blbky je už jiný příběh. Kdyby mezi námi nebyl takový věkový rozdíl a byla by trochu hezčí, dneska bych ji i bral.
Přemysl Žáček   19.8.2019 16:18:42
Jojo paní Dagmar, taky jsem k ní chodil, bydlel jsem Teda na kolejích ale potřeboval jsem kurzy klavíru když jsem studoval na DAMU, no hned první lekci mi dala ruku na její stehno zatímco hrála a už jsem ho měl tvrdého, ona si toho všimla a hned ní ho vytáhla z kalhot a začala kouřit, no byl jsem panic a ne moc pěkný, brýle a akné plus mastné vlasy, doteď vzpominam na ty sexuální lekce a chybí mi.
Student VŠ   19.8.2019 15:55:04
No to sis to dával. Nebydlela náhodou v paneláku kousek od stanice metra Lužiny? Protože jedna taková podobna genetika mě taky chtěla n být, když jsem hledal v Praze podnájem. Ta ženská dělala vedoucí v Delvitě a nelíbila se mi vůbec.
Standa  19.8.2019 15:53:41
Hezkej zážitek. Docela závidím (i když jsem ji neviděl). Byla vlastně strojek na mrdání.