Mamrdoš   26.8.2019 15:50:27
Zobrazeno: 575x

Snížit inteligenci

Vzrušuje mne ponížení zvláštního typu. Jsem vysoce inteligentní, vysokoškolsky vzdělaný člověk, živí mne hlava, a to docela úspěšně. Navzdory tomu - a možná právě proto - mne vzrušuje, když se dobrovolně snížím na úroveň debila. Třeba se rozvalím v trenkách na gauči, pustím v teklevizi fotbal, otevřu pivo a řvu: "Dělej, pičo, makej, čuráku, neflákej se, kokote..." a tak podobně. Při tom krkám, drbu se na koulích, dělám ksichty, poleju se pivem... Nebo se plazím po zemi a předvádím před zrcadlem sex s plyšovým psem, u toho houkám a pouštím sliny. Někdy dělám debila i na veřejnosti, třeba v obchodě u automatické pokladny předstírám, že mi to nejde a nechám si to od prodavačky vysvětlovat, stokrát se ptám na to samé, čumím na ni s otevřenou hubou, utírám si nos do rukávu a podobně. Ty chvíle, kdy jsem v roli debila, jsou svým způsobem hrozně úlevné. Vzrušuje mne představa, že jsem třeba v ústavu a tam se spolu mazlíme s nějakou mentálně zaostalou tlustou spoluchovankyní, že ji třeba oplodním a čekám s ní debilní dítě... nebo že nás načapá vychovatelka a potrestá nás studenou sprchou... Večer v posteli onanuju a prožívám ten pocit trapnosti, že jsem blbej, zaostalej a takhle se uspokojuju v klecovém lůžku. Přitom mám přítelkyni, inteligentní a hezkou a s ním mívám normální sex.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Anonymus  28.8.2019 19:13:23
jak píše shora uvedený Mamrdoš, byl vysoce inteligentní, text následující potvrzuje, že inteligentní (snad, protože takový průběh života by inteligentní člověk nemohl vymyslet) snad byl. Je nesporné, že již vysoce inteligentní není. Byl. Ale nesmutněme, blbů je kolem nás hodně. O jednoho víc, na tom se kvalita života nezmění. Čus Bus. Velký Bus Idiotus.
Mirek  28.8.2019 19:00:51
Cicero praví: nemůžeme býti tím, čím chceme býti, jsme tím, kým se v každodenním bytí projevujeme a potvrzujeme.
takže Jonáš má pravdu, že budete debilové, já dodávám, že při tomto chování, pokud je dlouhodobějšího trvání, debilové již jste.
Psychologické vyšetření včetně vyšetření MENSY na úroveň IQ by Vaší debilitu potvrdilo, IQ od 75 do 85 bodů. Mávám, aby jste pochopili, že odcházím a zároveň Vás zdravím.
trochu uznání  27.8.2019 21:23:08
Jonášovy debilní kecy jsou totiž zasraně pravdivé. Pohonil bych, ale mám za sebou těžký pracovní den. Dám si toto přiznání do záložek a vrátím se k jeho komentářům o víkendu. s
Jonáš  27.8.2019 19:36:03
inteligentní člověk ví, že chování a prostředí zpětně ovlivňují člověka jako bytost sociální a inteligentní. Pokud se člověk bude cílevědomě a dlouhodobě chovat a jednat jako debil, včetně toho, že se bude oblékát jako debil, je otázkou času, kdy bude debilem. Ne nadarmo říkají moudří lidé, chovej se doma jako bys byl ve společnosti. Nyní jde o to, jestli jste v přibližování k debilitě neklesli na takovou úroveň debility, že jako debilové nepochopíte to, co Vám sděluji. A co je součástí každé knihy o chování atd. Čus magoři. dejte si krabičák a nohy na stůl v zaplivané hospodě a myslete si, jak jste inteligentní.
Le Kule   27.8.2019 10:06:49
Bez Jonasi dělat chytrého na modrou tady jsme vytříbena společnost nic pro rozumbrady jako jsi ty, někdo chodí na ryby někdo má rád když si utahuje z lidí.
Jonáš  27.8.2019 6:14:03
Vážení, Vy nepotřebujete snižovat inteligenci. Vaše vyjádření zde svědčí o tom, že máte velmi nízkou inteligenci, která si ve své ubohosti jen sama lže, že je vysoká. Snad Vám Vaše nízká inteligence dovolí pochopit podstatu toho, co Vám sděluji.
Le Kule  26.8.2019 21:02:57
Jojo takový houmles styl je fakt luxus, uvažuji o koupi nějakého starého obleku po důchodci z 80 let a pak jít na pohovor pro oblastního manažera Allianz pojišťovny příští týden, snad něco seženu to bude mazec jak se na mě budou dívat.
nevonící koberec  26.8.2019 20:30:08
moje máma je taky docela bohatá, statisíce na účtech a její manžel jí musel přemlouvat, aby si koupila nové žabky.
Tak si koupila za deset korun. Prý to má po otci, ten byl taky spořivý. Jako malý klouček zažil bídu, byl odložen do chudobince.
bohatý strejci   26.8.2019 20:27:14
a pak znám velmi bohatého chlápka, má pár firem i penzion a toho jsem jednou potkal v obchodním centru, kde čekal na svoji přítelkyni před spořitelnou a na sobě měl jakoujsi vytahanou starou koženkovou bundu a vypadal celkově jak strejda z vesnice.
V létě nosí obyčejné sandále a v nich levné fusekle.
koberec stále nevoní   26.8.2019 20:24:43
Le Kule a tak tohlůe mám taky v plánu. Dělat ze seb naschvál ubožáka, chodit v umolousaných montérkách po ulici a v oranžové vestě chodit uplně všude.
Znám chlápka, co je milionář a chodí po městě v pracovních botách a vytahaném svetru.
Le Kule   26.8.2019 20:19:00
Je to prostě super, já jsem už nadosmrti zajištěn, takže nechodím do práce ale za to posílám každý den plno fake životopisu do firem a ti si mě pozyvaji na pohovory, jak se mě začnou ptát začnu dělat že sebe debila, nebo odpovídám blbosti.
Xaver  26.8.2019 19:57:47
já to taky dělám. jedu ve svým BMW a jak mě začne předjíždet jiný auto, nebo stojím na křižovatce, udělám a držím xsicht debila, ale ne xsicht těch debilů politiků, ne jen zkřivený xsicht debila, a docela se bavím, že lidi říkaj, hele, debil a jaký má auto.
Smradlavý koberec  26.8.2019 19:45:18
To je velmi zajímavé.
svou ouchylkou omezuješ druhé  26.8.2019 17:04:14
Nojo, jenže tím, že zdržuješ například prodavačku nebo další styčné osoby s veřejností, zdržuješ taky jiný lidi. Třeba zrovna mě. Ty chceš mermomocí přes držku, viď. s
Stupavsky   26.8.2019 15:56:29
Jsem jako ty někdy v práci začnu sisla, měnit schválně slovosled a nikdo mi nerozumí pak se na mě dívají blbě a furt se ptají co jsi říkal co jsi říkal s