muž sukrates   6.9.2019 13:57:35
Zobrazeno: 338x

to jeden z největších řeckých spisovatelů

Je to jeden z největších řeckých spisovatelů, a téměř 60 publikovaných knih. Je známo, že knihy krátce analyzovat a posoudit celou záležitost Greek, Greek neštěstí bytí, Řekové prohráli s Young Apologia k anti-řecké, atd Řeč orientačně zmínil funguje, ale malé kroky a výrazné a teplé příběhy deník. Bída Jeho knihy Řeků, které člověk žije, a v Řecku v době publikovaných vydání 31 byly provedeny, a Číňané, angličtina, francouzština, němčina, italština, japonština, Hindština a bulharštině.

Více přemýšlivě jsou díla řeckého Buddhy, konečný backgammon a Triptych, Kontakt, lásky, svobody.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Lena Zvonimir  7.9.2019 15:36:54
Prosím, přečtěte si a také kontaktujte dr. Isikolo, pokud potřebujete silné kouzlo lásky k vyřešení vašeho rozbitého vztahu.
Když jsem byla šest měsíců těhotná se svým druhým dítětem, rozvedla jsem se s manželem. Od chvíle, kdy bylo počato naše první dítě, jsme se hádali a hádali jsme nonstop, už od něj už nemilovala žádnou lásku ani důvěru, takže mě rozvedl. A všechny tyto whiles, snažil jsem se všechny různé prostředky, jak ho dostat zpět, také jsem vyzkoušel několik různých kouzla kolečka v mé zemi pobytu, ale žádný z nich nemohl přivést Andro zpět ke mně. Byl to jen doktor Isikolo, který mi zaručil naléhavé obsazení 48 hodin kouzlem, a ujišťuje mě, že můj manžel bude znovu se mnou. Píšu, abych vám poděkoval a děkuji vám za dodržení vašich slibů a za to, že jste využili své nadané a velké síly, abyste ho přivedli zpět domů. Byl jsem nadšený, když jsem věděl, že se specializujete na sloučení Loversů. Děkuji vám, pane, že jste mi pomohl v nejhorších dobách mého života, že jsem byl tak velkým kouzelníkem kouzel a že mi dal kouzlo lásky, které mi přineslo tolik radosti v mém manželství. Můj manžel je zpět a slibuji, že už mě nikdy neopustím. Pokud pochybujete o jeho schopnosti, věřte mi. Měli byste mít šanci. Vyplatí se způsoby, které jste si ani nedokázali představit. Pokud jste právě teď silnější a potřebujete silné a urgentní milostné kouzlo, abyste přivedli zpět své laskavé kontaktování dr. ??Isikola, právě teď je jedinou odpovědí, jak obnovit váš rozbitý vztah nebo manželství. isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na 2348133261196. Děkuji.
žena  katie  7.9.2019 12:10:10
Ahoj,
Jmenuji se Katie, narazil jsem na váš profil a začal jsem se zajímat
vy, prosím, napište mi prostřednictvím mé e-mailové adresy (katiehiggins26@yahoo.com)
že vám mohu říct o mém já a poslat vám fotografie.
Děkuji,
Katie
E-mail: katiehiggins26@yahoo.com
TuTaNChaton   6.9.2019 16:07:00
Cvik dobrého kelta pro celkové zharmonizovani všech životních funkci
MajitelkaPáchnoucíVaginy  6.9.2019 15:14:05
Prosím admina o smazání této pitomosti.
Děkuji