muž sukrates   12.9.2019 15:50:33
Zobrazeno: 41x

Je považován za jeden z nejmodernějších evropské k

Nick Obec ( Atény), řecký spisovatel, básník, filozof a cenzor. Je považován za jeden z nejmodernějších evropské klasické. To je nejlépe známý pro jeho práci stejně špatný jako Řeky ( muset ledu Ellinas), které byly přeloženy do jiných jazyků, ale také básník, podnikatel, kritika k pravdě a odborník na kočky a technologických expertu.

-životopis-

Narozen v Aténách jako dobré rodiny, protože matky poháněn starým ostrova Syrian Rodocanacchi, který byl známý i během Roman.

V Athénách, a filologii byly gnovi franské lidí, byly poté pokračoval ve studiu v Mnichově, kde studoval filozofii a filologii dostaly do angličtiny. Během svých studií se věnoval psaní poezie v roce 1953, nejprve publikoval v předpovědích.

V roce 1962 začal podnikat postavený v úspěšné reklamní agentury v Řecku. V roce 1983 přestal platit dane zaměření plně na úkol, který by neměl být písemně.

70. známo, že listy se zdálo nejpozoruhodnější část salátu. A je zaměřena především na společnost sám a jeho problémy. Víme, jak je důležité, že čas řečtí spisovatelé, kteří Odysseas Elytis a Giorgos Seferis.

V roce 2009 se stal členem částí non-parlamentům Daras a v roce 2014 vstoupil do nové strany šťastné Stavros tajně, odkud a levá nechtějí jeho názory trpí stranu (což většina z jeho ostrou kritiku Church). Tajně strana stále podporuje. Obec také známý pro jeho ostré kritice namířené na řecké pravoslavné, ale i obecně.

Obec se děti na vdanou ženou, a on nemá.

-práce-

Má více než 90 publikovaných knih, televize, a přispívá články mají mnoho plánů. Ve své knize Řekovi s tím, co napsal po vojenském diktátorovi za 60 nesprávné, ačkoliv správné problémy vystavené póry a naléhal na řeckou společnost a humorný způsob. Osm hlasů v knize, které byly převedeny, a stala populární nejen v Řecku, ale v (např. V Německu, Anglii, Itálii, Španělsku, Francii, Turecko).

On je známý pro jeho sbírku básní "kočky stanovisek" (si bezplatný ? této tunu Gaton), což je v italštině pod názvem (Corfu Cat).

Jaký je název konference, diskuse o filozofii a o svých etických farizeů, jménem Nichobec, když píše, , stejně jako v prvním mužem (Obec a spojení), jako je Socrates dát ve slovech starých, že druhý učedník, jeho alter ego; Obec.

Na satirické knihy a další moderní řecký slovník, Montana, reproduktor, s vysvětlením, že každé slovo z pohledu typický řecký. Druh práce (Anděl ? taxi) převzetí řeckého obchodníka náhodně hašení městské společenské třídy (který zahrnuje ), což je vznik nového společenského řádu a staré morálky vagín.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Dr. Isikolo  12.9.2019 21:03:22
Asi zas měli v blázinci vycházky.
James  12.9.2019 18:01:26
cože, zase ten kokot s IQ demencia Sukrates? Proboha, co zde zase děláš?
Právník James IWU Barrister  12.9.2019 16:52:00
nechapu a jmenuje se Nick Obec????