Expunker   16.1.2020 14:19:52
Zobrazeno: 410x

Nehraju v kapele!

Dneska jsem náhodou narazil na webové stránky kapely, na kterou jsme chodili někdy na přelomu tisíciletí. Hráli v ní kluci přibližně stejně staří jako my, znali jsme je z hospody. Byla to taková průměrná punková kapela lokálního význsamu, nanejvýš někam do Polska jeli na fesťák… Pořád ještě hrají, koncertují, jezdí na turné. Mají na těch stránkách fotky, reporty z koncertů... už to nejsou žádní mladíci, ale pořád je to asi baví. Léta jsem je neviděl, už mne jejich hudba nezajímá. Byla vždycky trochu trapná, ale byli to naši vrstevníci, hospodští kumpáni, tak jsme na ně chodili. Uvědomil jsem si, že jsem rád, že nehraju v kapele! Nemusím furt někde trajdat jak komediant, potit se u kytar a bubnů v kdejaké prdeli, zkoušet a věřit tomu, že to má nějaký smysl. Předvádět se na pódiu, zachovávat věrnost nějakým chlápkům, co by se nasrali, kdybych se jim na to vybodl... Kdysi jsem s jinými kamarády mohl hrát, nabízeli mi to. I nějaké texty jsem pro ně napsal. Jsem rád, že mne to minulo. Že byl osud ke mně milosrdný a nedopustil, abych propadl muzikantství, kapele, tomuhle kultu. Jsem vlastně šťastný, svobodný. Můj život šel jinudy. A oni se stále trmácejí v dodávce s kytarama, aby pobavili hordu ožralých teenagerů někde v hospodském sále...

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Linka  22.1.2020 10:01:17
můj přítel taky nehraje v kapele, ale kdysi hrál na bicí. Ale když poznal mě, přestal hrát a místo kapely se náruživě věnuje tomu, že mi líže a cucá kalhotky. A to i na zadečku. Proč? Přece každá žena sní o tom, jak ji muž jemně položí na postýlku na záda a pak náruživě líbá a něžně kouše po celém těle, pak na kalhotkách, které pak mírně odhrne a pak líbá a líže naší kundičku..... Pokud to někdo nezažil, je veliký chudák. A k tomu mi hraje místní kapela Idiotos boys a je to velmi sexy. Je to tak, jen idioti neznalí, idioti bez fantazie a šarmu nelížou kundičku a zadeček i když hrají nebo nehrají v kapele. V hospodách, kde hrají kapely, sedí jen hnusný zpocený chlapi, kterým smrdí z huby, smrdí jim kokot a nohy. A ty já fakt nechci. To je 4. cenová skupina. proto sem ráda, že ten můj kokot nehraje v kapele.
Brutal Assault 2017  21.1.2020 17:22:28
Jéžišmarja, čekal jsem odpověď od expunkera a ono jom nějaký blbosti.
Pája  21.1.2020 9:48:40
jo, hraju v kapele Motouz a je to supr, jsme z Kolína, přijeďte na koncert 23. 3. 2020 do kulturáku na náměstí, bude to supr.
Ingrit  21.1.2020 9:46:29
si pako, Kléma měl syfilis, neléčenej, páč mrdal bez ochrany na vesnickejch zábavách. Kapelu vyléčíš hneďka, to není problém. Já taky mrdám na vesnickejch zábavách bez ochrany, páč si nechávám vykouřit od vesnickejch kluců svýho čuráka. Bezpečnej sex muší bejt.
inu inu  17.1.2020 17:34:05
Ve smyslu sexuálním je kapela eufemistický výraz pro kapavku. Jestli tu má někdo kapelu tří kluků a neléčí to, pak je dost možné, že brzy zhyne. Jako Gottwald, jako Gottwald. s
Brutal Assault 2017  17.1.2020 17:22:32
Jéžišmarja, čekal jsem odpověď od expunkera a ono jom nějaký blbosti.
Věra  17.1.2020 15:21:45
mám kapelu 3 kluků co mě mrdaj, ale ještě nikdy mě nemrdali všichni najednou. těším se až to bude.
Vilímek  17.1.2020 14:12:26
já rád hraju na trubku, kouřím rád penisy.
Punk  17.1.2020 12:27:52
já si na čuráka nechávám hrát a brnkat holkama z učňáku cukrářek z Kladna. A dobrý. A na klarinet taky dobře a dlouze hrají. A všechny do jedné polykaj, to fakt čučím. Za mejch mladejch let holky moc nekouřily a už vůbec nepolykaly. Teď se o mou kytaru při grupáči přímo rvou, která ho bude mít dříve v hubě a soutěží mezi sebou, která mě dříve vykouří. A já už nemůžu, tolikrát sem po sobě ještě nestříkal.
na Brutál klidně pojedu   16.1.2020 19:22:50
Paráda, tomu říkám zpověď. Mm to podobně, tenghle upocenej, zvětralým pívem a cigaretovým kouřem prodchnutý regionální bigboš jsem opustil už dávno. Ale jinak tu hudbuu miluju dál.
Ale vzdal jsem kupování sileně předražených lísků na valké rockové dinosaury, seru jim na to. Zaplatit dva litry za to, abych dvě hodiny koukal na důchodce, co vzpomínaj na doby, když jim bylo dvacet.
Možná kdyby to nebylo tak drahý! Dám maximálně pět set.
Ale dám šanci velkým fesťákům typu Brutal Assault. Díky hdonému kamarádovi jsem byl v roce 2017 na BA a byl jsem nadšený. Ne ani tak hudbou, ale byla mi příjemná společnost těch lidí a tak nějak celkově.
MTV  16.1.2020 18:09:51
Děkujeme a natocime k tomu videoklip určitě
Visací fotobuňka  16.1.2020 17:47:45
Dneska náhodou narazil na stránky
myslel si, že je to známka punku
Uvědomil si, že je rád, že není v kapele
myslel si, že je to známka punku
Mohl hrát, ale nechtěl se potit v prdeli
myslel si, že je to známka punku
A je rád, že byl osud milosrdný
myslel si, že je to známka punku

Ale kokoti z přiznejse říkali,
že punk je jinde
Ale kokoti z přiznejse říkali:
prosím o smazání této pitomosti!

Nechtěl zachovávat věrnost nějakým chlápkům
myslel si, že je to známka punku
Nemusel furt trajdat
myslel si, že je to známka punku
A je rád, že nepropadl muzikanství
myslel si, že je to známka punku
Mechtěl pobavit hordu ožralých
myslel si, že je to známka panku
A je šťastný a svobodný
myslel si, že je to známka punku

No ale kdo není!
s
Boží pohonění!
s
Ale kokoti z přiznejse
zase prosili o smazání!
s