" Hraničář   20.2.2020 12:57:18
Zobrazeno: 279x

První rande - fo pa

Líbí se mi jedna holka od nás. Včera jsem se osmělil a pozval ji na rande. Sli jsme do kavárny a já jí objednal dortík. Bylo nám moc fain. Potom jsme se před jejím domem rozloučili. Zvala mne k nim nahoru do bytu, ale já jsem odmítl. Byla zklamaná a teď mi neodpovídá na sesmesky. Ale já mám za to, že jsem jednal správně. Nejdřív musí být chození, minimálně rok, teprve potom je možné větší zblížení, třeba i pusy, peting a nakonec i ten pověstný " "sex" ". Vždyť ani nevím, co bych měl u ní v bytě dělat. Kdyby mi ukázala chlupaté smrdítko, asi bych s hnusem utekl. Jsem přece ještě mladý kluk, na tyhle věci ještě nemám připravenou osobnost. Vím, že dospělí tvrdě vrážejí chlupatý žilnatý " úd " do odporného rozcapeného smrdítka, které vypadá jako kus hnijícího masa, ale tito lidé už mají jistou zralost. Já jsem dosud mladý, nezkažený chlapec, chmýří mi sotva raší a jsem takový čistý i v duši. Musí to přece uzrát, neuspěchat. Byl bych si ženské pohlaví zošklivil navždy, kdybych předčasně stanul před dívčím smrdítkem. Ale jak jí to mám vysvětlit, abych ji neurazil? Holka se mi moc líbí, chtěl bych s ní založit rodinu. Má kudrnaté vlasy (to mi nevadí, ba se mi to líbí), ale takové mají hodně dlouhé chlupy okolo smrdítka a usazují se jim na nich krystalky solí z moči a ten zápach je pak o to horší. Taky vím, jak takové smrdítko vypadá, kluci přinesli do školy časopis. Je to humus! Až budu jednou otrlý chlap, prosím, ale proč bych já jako mladý klu, který má myslet na školu a sport měl přijít do kontaktu s tímto předčasně? Navíc mně rodiče varovali pře těmito děvkami, které hned na prvním rande chtějí mít s tebou miminko. Jsem hnusný ale tím u mne docela klesla. Mám ji furt rád, doufám, že byla třeba jen pod tlakem spolužaček děvek a sama je čistá. Ale jak jí to vysvětlit, aby se neurazla, že se neštítím jí, ale toho smrdítka a ztvrdlých pomočených chlupů, a že za páer let už to bude jinak, budu už otrlý a budu s ní " prcat." ?

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
onemanarmy  19.3.2020 10:02:39
Pravda, najdi si dívku, které nebudeš muset projíždět smrdítko, tu pravou, nefalšovanou lásku.Děti si nastříkej do sklenice, ať nemusíš nic strkat do smrdítka s
Frater Simplicius  22.2.2020 2:35:54
postoj nás mnichu Svaté církve katolické, ó bratře je zřejmý: styk se ženou (manželkou) ať jest povolen jenom za účelem splození potomka, mnich ať má zákaz se k dospělé ženě přiblížit se, jest to bytost hříšná! Sodomie, styk mezi muži jest rovněž zakázán a považován za hřích, rovnaký jako častý styk muže se ženou, bez účelu plození potomstva, nýbrž za účelem hříšného požitku! Pro mnicha jest hříchem menším obcování s holkou, nebo se zvířetem! Tak pravil papež Iohannes XXI.! Amen bratři!
jetogay  21.2.2020 14:46:52
chudačku: je to ten kokot teplej buzna tatka, oxana trans a ta sama osoba co ma milion niku... ale jeho nezneuzivali zeny, ale delal transdefku svymu fotrovi a proto tak nenavidi ženy! mysli si že kunda smrdi (nikdy žadnou nevidel) ale jeho zasrana prdel od hoven kam ho šukají voní jako zahrada! buzna tepla!chcipněte buzny! žádám ať se vyjádří bratři!
Semík  21.2.2020 9:23:11
nic nedej na řeči, máš pravdu, jsou to pomočené chlupy okolo smrduté díry. Zajdi si do gayklubu a tam uvidíš a pocítíš a zažiješ obrouskou slast, když tě krásný klučík vykouří. A když pak budeš mít ten krásnej čurák v puse a budeš ho cucat a jazykem hladit a pak mít horké semeno v puse, poznáš, že už nikdy nechceš smrdutou díru s pomočenýma chlupama. Buď náš, budeme Tě mít rádi.
Chudáčku   21.2.2020 3:20:54
Jó, jak si napsal "smrdítko", tak jsem přestal číst, další vymyšlený nepříběh jednoho vocasa, co byl v dětství zneužíván a má trauma z nemyté pochvy.
Van Gogh  20.2.2020 20:01:36
ano, bud buzna, aspon zustane vice kund a mene muzu, takze si holky budou mene vybirat!
Radím Ti dobře  20.2.2020 19:47:51
Vykašli se kejdy a rybí smrady ze smrdítek a oddávej se gay sexu. Není nic lepšího, než cumlat v pusince velký tvrdý péro pulsující vášní a ve finále si vychutnat dávku horkého lahodného semení.
FauxPas  20.2.2020 15:43:29
píše se faux pas, ty buzno!
sešgay  20.2.2020 14:13:55
další buzna!nech se radeji sukat do tvy zasrany prdele od hovne tyy buzno, to se ti bude libit vic...