Klara Polanková   10.3.2020 21:42:11
Zobrazeno: 385x

Můj syn vyděrač

Jmenuji se Klara, je mi 38 a jsem svobodná matka. Mám syna, Ondru, letos mu bude 17a mám s ním jeden problém. Asi před třemi měsíci jsem v odpadkovém koši našla svoji fotku která byla postříkaná semenem. Přešla jsem to ale asi za dva dny byla podobná fotka na které jsem ale byla polonahá a ve spánku přilepený na dveřích toalety. Taky postříkaná semenem. To už jsem si se synem promluvila. Ale narazila jsem. Syn mi řekl že si mě chce fotit a filmová nahou při masturbaci a že má moje videa pořízení skrytou kamerou na kterých masturbuji v ložnici a že když nesplní co si přeje bude je zveřejňovat na sociálních sítí nebo je posílat mým známým. Nevím teď jak se zachovat. Poraďte. Klára.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
David  26.3.2020 20:44:03
Tak to je asi problém z druhé strany když dcera bydlí sama s otcem, já sem vyrůstal jen s matkou často sem přemýšlel o tom jake by to sní bylo... Často sem ji provokoval že sem postrikal povlečení a ona ho predemnou povlikla nevadilo ji po me uklízet spodni pradlo atd., onanii me vzdy nechala dodělat, věděl sem ze si nikde nebude stěžovat ze si jeji dospělý syn honi pero, sám sem byl svědkem jak si užívala s chlapem v autě a já sem jí to přál, zároveň sem ale jakoby zarlil, nebo sem se ji vystrikal do kafe několikrát, nikdy by me nenapadlo ji ale vydírat nebo na ni tlačit, je fajn delat spoustu činností s matkou pokud v některých rodinach mají otevřený vztah rozumím tomu, myslím si že je normální aby atraktivní matka pritahovala sveho syna, asi málokdy se tomu dostane pochopení...
Ja  24.3.2020 1:15:32
Ahoj Taky musím přidat můj přiběch s dcerou. Jsem otec 20ti leté dcery a starám se o ní sám, žena se jednoho dne sebrala a už nepřišla. Když mněla dcerka patnáct tak to dostala a já nevěděl co dělat. Dal jsem si panáka a šel jsem do obchodu koupit potřebné věcy. Po nejakém čase se dcerka ptala na chlapy a já ji řekl že má ještě čas.Čas ubíhal a dcerka mněla šestnáct a byla s ní pěkná slečna. Jednou chtěla semnou spát. Řekl jsem tak jo. První noc byla v pohodě, ale druhá už né. Když jsem spal tak dcerka mi sahala na penis a já jako chlap se mi postavil a po chvili se probudil. Když jsem ji řekl co to děla, tak jen řekla že chce vidět co ji čeká. Vubec mi to nedošlo. Asi po týdnu jsme měli v práci oslavu. Tak trošku pod parou jsem dorazil domů. Šel se osprchovat a spát. Když jsem spal tak mi dcerka sundala slipy a hrála si s mojím penisem. Probral jsem se když dcerka seděla na mně a pěkně si to užívala.Když jsem ji okřikl tak mi řekla, řekni to někomu a ona to řekne taky a já budu mít problémy. Tak od té doby mě zneužívala do svojich osmnácti. A teď už má sice dvacet a je s ní pěkná žena ale to pořád po mně chce. Tak poraďte co mám dělat, A.
Ivan  19.3.2020 6:22:16
Vymyšlená blbost
Jan  18.3.2020 10:46:44
radím, vyhovte mu, nejprve mu vykuřte penis a pak mu dejte zasouložit. Užijete si a zároveň budete mít klid, že se nic neproflákne. A v ideálu s ním budete pravidelně souložit. A o to jde, to taky není špatné. A budete mít všechno pod kontrolou.
Veronika  18.3.2020 4:28:11
Klárko, prosím ozvěte se. Ppsílala jsem e-mail.
Bohumil  13.3.2020 11:52:08
Mám paní Kláro podobný problém s dcerou.Od jara celé léto, pokud bylo teplo, chodila po domě skoro nahá, když není žena doma, tak úplně nahá, bude jí 13, když odpočíváme o víkendu v ložnici, taky jen spoře obléknutí, si nás tajně fotí, a taky si k nám občas lehá a tulí se.Je z ní skoro už žena a tak mívám častou erekci, což je dost znatelné a to se nejvíce ke mně tulí, když jsme doma sami.Jen se bojím, aby to brzo nepřerostlo na incest!!!Zatím odolávám, ale jsem chlap a jestli začne se sexem sama, asi se neudržím.Případy incestu syna a matky se dějí řidčtěji než otec a dcera, ale jsou, pokud to v rodině zůstane v tajnosti, je to OK, pakliže se s tím někdo z účastněných někde pochlubí, bývá to velký průser, protože se takový čin rychle proflákne!!!Incest je u nás zakázaný, přesto v rodinách Rómů-Cikánů to je docela běžné!!!Přeji hezký den, B.
Klara  10.3.2020 23:23:52
Můj mail je kpolankova2@gmail.com
santiágo   10.3.2020 23:02:07
vaše fotka by nebyla? jestli bych se mohl podívat...
Dunch  10.3.2020 22:42:59
zavolej Ilker Dunče, ten ti jistě pomuze...