Registrovaných uživatelů:
1886


Počet přiznání:
13100

TOPlist TOPlist
muž sukrates   22.3.2020 4:08:42
Zobrazeno: 313x

Jsme přesvědčeni, že víme, co je normální

Jsme přesvědčeni, že víme, co je normální Otcovské království *

Chtěli bychom zviditelnění strašných pouští?
(Antonis Fostieris,
Cheesy ode věcí)

Jak se vám daří něco nebývalého? "Velké hory, hluboké rokle". Nejexotičtější napadne krizi. Pokud je odliv. Jako ty, které přicházejí na světlo, když pohnou pohovkou, z níž byla celá léta.

Dobrovolné uvěznění nás všech, které není známo, jak dlouho zachrání životy. Stejně tak je jisté, že to rozruší duše mnoha lidí, kteří přežijí.

Existují vysoké online komentáře od rodičů zpanikařené? Jak fungují? Jak se vyhnout napětí neustálého soužití? Jak zabránit zaseknutí nudy a rutiny? Jak se vypořádat s různými chutěmi na jídlo, sladkosti, lahůdky atd., Když jdeme na dech co nejpomaleji? Co by měl být „park“ na vašem mobilu nebo tabletu? Jak vstanu z mobilu a tabletu? Kdy najdeme čas na pár? Jak se můžeme navzájem vydržet jako pár a bylo naše manželství již smluvní nebo zmenšující se? A mnoho dalších.

Všichni se těšíme na návrat k naší „pravidelnosti“. Mají pocit, že toto slovo bylo zneužito. Komise rovněž předložila Komisi a Komisi Evropskou unii. „Pojem„ pravidelnost “znamená tempo života, které jsme vytvořili v posledních letech, a vydání ulice. Rytmus doprovázený podobnými postoji, postoji, prioritami.

Je v pořádku, když některé děti vidí své rodiče téměř týden? ?; Je normální, že velký počet mladých lidí není schopen stát ve svém domě? Mají rodiče neshody mezi sebou? Bylo by vhodné porovnat výzkum s jinými zeměmi, kolikrát týdně, a hraní her. Je zřejmé, že to, co se stalo před pandemií, bylo nekonstruktivní (nemluvě) extroverse, a proto přináší s sebou další nebezpečí.

Nepřijatelná častá konzumace nezdravých potravin v dětském ginu byla nepřijatelná. -Zdá se nám, že se nám nyní zdá nepředstavitelná frekvence, se kterou se věkové skupiny 18 až 50 let objednávají. Přesto je to běžný pohled, téměř zřejmý; mnoho jiných kategorií, konzumovat maso výhradně v těch jídlech podávaných během služby. Je odůvodněné, že se nenavrhuji vrátit se k předchozímu?

Hromadné dodávky luštěnin, zmrazené zeleniny a dalších potravin, které jsme nedávno viděli, slibně proměňují slepé oko ke změně stravovacích návyků. Přestože se o středomořské stravě občas psá tolik, mnoho mladé generace nevědí, co se vaří, luštěniny, saláty, ovoce. Budou nyní nakupované použity?

Zjevná přítomnost mnoha rodičů doma, která se nám neočekávaně stala, pozvedá alibi o jejich nucené nepřítomnosti z povolání, během níž byly tisíce dospívajících vyškoleni, aby se stali závislými na internetu a videohrách. Jak byste se choval "barbar"? Změní se zde něco, co zůstane po pandemii? Nebo jinými slovy, využijeme příležitosti ke zlepšení našich osobních vztahů s našimi dětmi?

 

Invia commenti

Cronologia

Salvate

Community 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Táhni  18.4.2020 12:59:19
A vyráběj nanofiltry.
Suck Rats  22.3.2020 16:46:18
Prosím admina o smazání této pitomosti.
Děkuji
Shili  22.3.2020 14:46:47
Tacambriasma????
táhni  22.3.2020 11:01:38
a šij roušky.