muž sukrates   23.3.2020 15:40:06
Zobrazeno: 260x

Mor!

Shromáždil jsem tě tady naposledy na našem náměstí, abych ti řekl: Něco je pro nás úplně nevysvětlitelné. Byli jsme napadeni morem neznámých příčin. Naše sousední města a země uzavřely své hranice. Armáda obklíčila naše město. Jakýkoli vstup nebo výstup je zakázán. Až do včerejška jsme byli svobodní, ale dnes jsme v karanténě.
Občané a návštěvníci našeho města se nesnažte utéct, protože budete čelit požárům vojáků, kteří se plaví na každém východu z města. Musíme se vyzbrojit veškerou odvahou, kterou máme. Potřebují také silné ruce k vykopávání hrobů. Pozemky, otevřené prostory, nádvoří, pole jsou uspořádány, protože hřbitovy jsou plné. Také žádám dobrovolníky, aby monitorovali kontaminované domy, kdyby se někdo dostal dovnitř nebo ven. Jmenujeme nadřízené nadřízené, kteří navštíví domy... a podají zprávu úřadům, aby izolovali potenciální hráče. Každý, kdo vstoupí do infikovaného domu, bude tam považován za podezřelého a izolovaného. Dejte si pozor na podezřelé. POŽADUJTE je pro dobro všech! Hledáme lékaře, hřbitovy, savany a další speciality užitečné pro tuto příležitost. Každý občan musí nabídnout svému spoluobčanovi: pozorovat nebo zavírat oči. Naše motto zní: „Pohřbejte svého souseda, můžete!“ Nenašli jsme protilátku proti škůdcům. Snažíme se ho omezit, pokud někteří šťastní přežijí, ale to není známo. Stravování a všechny brýle jsou zakázány. Obchody, restaurace a kavárny budou otevřeny několik hodin, aby se omezilo šíření falešných zpráv. Protože existuje podezření, že zlo, které jsme našli, pochází z něčeho vyššího, než je naše, z nebe, a všechno z nebe narušuje naše střechy, stěny a duše jako neviditelný déšť. Jak jsem vám řekl, toto je poslední veřejné shromáždění. Skupiny více než tří lidí budou rozpuštěny. Je také zakázáno zbytečně chodit. Všichni občané musí rozesílat dva, aby se mohli navzájem sledovat. Nyní se vraťte do svých domovů a zůstaňte tam. Vyjdete jen v případě velké potřeby. Speciální dílny razí dveře každého infikovaného domu: udělají velký červený kříž s barvou na dveřích a napíší: „Zavolej mi, Pane!“ “
1970 Eugene Ionesco
"Hra na porážku"
PROPETICKÁ SÍLA UMĚNÍ.
Poslalo mi to moje přítelkyně Elli Paionidou, kyperská spisovatelka.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
tvamatkajebuzna  26.3.2020 17:31:05
chcipni i stvou matkou tatkooxaneolene ty gaybuzna spinava!!!!!tvoje matka je hnusný píča transka, chlap, buzna ty kokote!!!
žena  olena  26.3.2020 17:13:30
Prosím admina o smazání této pitomosti.
Děkuji
oxanuvfotrjegay  24.3.2020 1:44:16
a tvuj fotr gay defka co roznaši koronu!
oxanjebuzna  24.3.2020 1:43:00
gay seš sám oxane!
jetogay  23.3.2020 19:44:35
A zároveň prosím admina o smazání této pitomosti.
Děkuji
jetogay  23.3.2020 19:07:18
ještě před buznou transoxanou tatkou napíšu, že jeho matka syfilisova kurva a jeho fotr gayděfka!
byznys je byznys  23.3.2020 17:57:49
Podle mě masové hroby nebudou. Podle mě budou masové konzervy. Nezapomínejte, že do holdingu patří Hamé, Kostelecké uzeniny a tak. A poptávka po jídle bude v okolních zemích velká.
Úřad vlády ČR  23.3.2020 16:23:54
To bude premiér Babiš dnes večer mít ve svém projevu ke svému Agrofert holdingu, do kterého zahrnul i republiku.