bojim bojim   24.3.2020 13:40:52
Zobrazeno: 294x

pravda o koróně

corona virus je přesmyčkou slova carnivorous.
Čili česky
MASOŽRAVÝ.
s s s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Denná tlač   28.3.2020 6:12:20
Aleši, on myslel při výrobě, ne při konzumaci.
tak jistě  28.3.2020 2:26:32
To víme, že to vypustili oni. To jediný taky dává smysl. Nejdřív obětujou pár svejch, aby to mohli svádět na kohokoliv jinýho. Pro ně nebyl problém obětovat desítky milionů vlastních lidí už víckrát v minulosti. Není jiné rozumné vysvětlení, proč se třeba původní SARS nerozšířil do světa, přestože nikdo hranice za celou dobu nezavřel.

Samozřejmě, že čína chce ovládnout západní svět a diktovat všem co mají dělat do posledního prdu. Ono to všechno začalo mnohem dřív a jinými cestami, ale nepodařilo se západní společnost demoralizovat a rozvrátit natolilk, aby bylo možne převzít nad ní kontrolu. To si piš, že za tím vším úpadkem společnosti stojí čína a její nohsledi. Teda asi to zblbnutí západu nastartovali sověti, ale ti se pak utopili ve vlastních hovnech. čína převzala rozdělanou věc a pokračovala. Jenže to nešlo tak dobře, jak si soudruzi představovali. Mnozí se od ultralevičácké demoralizace odvrátili. V Americe zvítězil Trump, v Brexitánii Boris a půlka Evropy se už zase ohlíží zpátky po tradičních hodnotách a zdravém rozumu. A vypadá to, že v té druhé půlce Evropy už taky mnozí otvírají oči. Takže plán subverze selhává. Dokonce ty vypadá, že pod vedením Trumpa může Amerika opět dostat čínu na druhou kolej. A to soudruzi nepřipustí. Jde se na to svinským virem.

Není jiné vysvětlení, proč se to všechno děje. Kdyby to byl jenom virus, mohlo by se to ještě svádět na náhodu. Ale vypuštěný virus je jen důsledek toho, že předchozí plány na morální destrukci a následné ovládnutí západu nepřinesly očekávaný úspěch.
Aleš  28.3.2020 1:39:00
zaprvé tlačenka se nemele ale krájí a za druhé corona virusje skupenstsví viru KTEŘÍ VIVINULLI TY ŽLUTÉ KURVY NA JIHU A VE WU CHANU KDE JE NEJVĚTŠÍ LABORATOŘ KORONA VIRU NA SVĚTĚ.
žena  olena  26.3.2020 17:12:56
Prosím admina o smazání této pitomosti.
Děkuji
Řezník Krkovička  25.3.2020 0:36:37
Všechny vás pomelu do tlacenky mnam