klárka   11.5.2011 22:06:34
Rating:4 Zobrazeno: 22968x

výprask na holý zadek

Docela mě rajcuje když dostanu výprask, takový ten typický na holou, když jsem přehnutá přes koleno. Žádné rákosky, bičíky, ani podobné věci, prostě výsprask dlaní na holý zadek, dokud není pěkně červený s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Josef  28.3.2015 21:19:50
holka co se nebojí a na holou mě dá s s
david  15.3.2015 1:58:49
taky bych rad dostal na holou od přisné pani..je mi 20, studuji v brně...sportovni postava s bansche@email.cz
Josef  5.3.2015 16:38:18
no nic se nedá dělat, když se žádná neozve, , ale má nabídka platí stále
Josef  5.3.2015 15:26:06
to jsou teda bláboli, ale, když už píšu, není tu holka, která by mě chtěla dát na holou, , myslím to vážně!!!!!!
vic  5.3.2015 13:42:54
Jednou jsem s kamarádkou kradla v sámošce, je nám 12 a vsadili jsme se, že něco vezmem, bohužel ná chytli a zavolali rodičům, aby si pro nás přišli. Bylo to nejhorší čekání v životě, naši jsou přísní a bylo jasný, že bude pěknej mazec. Už, když přišli, tak mi přiletěla z každý strany jedna s větou, "pokračování doma"! Brečela jsem a prosila za odpuštění celou cestu domu, slibovala, jak už to nikdy neudělám, že jsme se jenom vsadily s kámoškou, nic nepomohlo, rodiče byli strašně naštvaní. Doma jsem musela do koupelny, máme jí dost velikou, je tam i velká pračka a stůl na žehlení, musela jsem se od pasu dolu svlíknout do naha a táta přinesl ze zahrady čerstvý prut a mě bylo v tu chvíli hodně špatně, zvedal se mi žaludek hrůzou. Nejdřív bylo opravdu dlouhý kázání, pořádné vynadání, jakou dělám ostudu a že dnes dostanu tak, že se z toho počůrám. Strašně jsem brečela a slibovala, ale marně, nejdřív jsem musela nastavit ruce a přes každou jsem dostala 6 šlehnutí na dlaň, už u toho jsem křičela a učůrla si, pak jsem se musela ohnout přes stůl, vyhrnout triko, maminka mě držela tím, že mi lehla přes záda a táta mi sázel pěkně pomalu jednu za druhou. Byl to nejhorší nářez v mém životě, vřískala jsem až do ochraptění, nevím, kolik to bylo, ale počůrala a pokálela jsem se bolestí, zadek a stehna jsem měla samé krvavé jelito, nemohla jsem několik dnů vůbec sedět a musela jsem po sobě uklidit koupelnu, měla jsem domácí vězení celý měsíc, denně kontrolu žákajdy, úkolů, naši mě zkoušeli, jestli jsem dost naučená, v 8 hod. večer jsem musela být v posteli a nedostávala jsem za trest ani žádné kapesné. Za měsíc jsem musela znovu do koupelny, tam jsem byla už jen s tatínkem, dostala znovu kázání, abych nezapomněla, jak se chovat a na závěr mi řekl, ať si znovu svlíknu kalhoty, že pro výstrahu budu ještě jednou bita prutem, abych si znovu uvědomila, co to u nás znamená krást. Musela jsem se znovu ohnout přes stůl s tím, že mě nikdo držet nebude a že se budu chovat důstojně, držela jsem se, jak to jen šlo, i když jsem řvala, jak tur a trochu si cvrkla, byly to strašný chvilky, už nikdy nic neprovedu, byl to první a poslední vejřez v mým životě - aspoň doufám. Kamarádka dopadla podobně, ale ta dostala jen jeden výprask páskem.
Jíťa E-MAIL: 1beverly@seznam.cz 12 VYMAZAT
výprask ditěte | 21daniela [1beverly@seznam.cz] | 10.01.2011 01:23:21 | Reagovat
Máme doma tříletá dvojčata - holčičky a pětiletého syna a výprask u nás fuhguje, děti nás na háku rozhodně nemají, i tříletý špunt může dostat vařečkou, když je s nimi k nevydržení- vstekají se, odmlouvají apod., tedy to, co pochytí ve školce, tak je popadnu, stáhnu kaťata, položím přes kolena a každá dostane svých 6 šlehů vařečkou na holou a je klid, na výprask mám jednu vyhrazenou a když jí vyndám, tak jsou okamžitě hodné. Syn má zase svou rákosku, musí si jí sám podat, stáhnout kalhoty, podá si ručník, který dám na stůl, vysadím ho, on si lehne na bříško, ví, že hysterie nemá smysl, jen křičí: maminečko, prosímtě, buď jemná, já už budu hodný, a já mu vysázím 10 šlehnutí na holý zadeček, středně silných, nechci, aby se svíjel bolestí a řičel, ale aby ho to štípalo. Taky po každém šlehu zakvičí, stáhne zadeček, ale drží a tečou mu slzy, pak je zase klid na dlouhou dobu. Myslím, že výprask ve správnou chvíli za velké zlobení a vstekání neuškodí, psychologické kecy jsou na nic, podle t
výprask na holou
Dneska jsem dostal výprask od tatínka na holou. Vrátil se ze služební cesty a tohle byl pozdní nářez za vysvědčení - dostal jsem dvojku z chování. V kuchyni jsem si musel stáhnout kalhoty pod kolena, vylézt na stůl, pod břicho jsem dostal srolovanou deku, měl jsem hodně vystrčený zadek, tatínek vzal pásek, maminka mě chytila za ruce a sekec začal. Myslel jsem, že to nevydržím, jak to strašně bolelo, kopal jsem nohama, válel jsem se ze strany na stranu, křičel jsem a brečel, prosil, že už to stačí a že budu hodný, ale dostal jsem pětadvacet, málem jsem to nevydržel a počůral se, kdyby to nepřestalo, tak se to stane. Už nikdy nebudu dělat ve škole lotroviny, tak šílená bolest za to nestojí.
Dominik E-MAIL: 1beverly@seznam.cz 12 VYMAZAT

Karel | 1beverly@seznam.cz | 6285
Nejdříve pro Ivu, která psala 6.9. - proboha, proč chceš mít povahu, jako Hanychová? Chceš být tupá, vychlastaná coura, která si udělá nechtěné dítě, dá mu neuvěřitelně blbé jméno Kryšpín - co jiného může takovou podřadnou cuchtu napadnout - neopřel bych si o ní a ni koště, mohlo by se umazat. Agáto, už bys a přestane to tu tak smrdět měla zmizet, něco tak pitomého, hnusného a bezpáteřního nebude nikomu chybět a přestane to tu smrdět.
Já jsem dostal v sobotu výprask ve škole od trenéra, trénujeme ve škole volejbal. Dělali jsme blbosti a já rozbil okno. Trenér udělal něco, co jsem nečekal, sundal si pásek z kalhot, přiskočil ke mě, stáhl mi kalhoty a ohnul přes koleno, byl jsem tak překvapený, že jsem se nestačil ani bránit a stejně by mě přepral. Dostal jsem dost ran na holou, nevím kolik, alr byla to věčnost, strašně to bolelo, takže jsem začal brečet a pak i křičet, nejhorší ale na tom bylo, že na mě všichni koukali, spoluhráči, ale i holky, co se tam dívaly, protože trénovali taky, je mi 13 let a strašně jsem se pak styděl, když mě pustil, tak jsem viděl, jak se holky smějou, natáhl jsem si kalhoty a utekl domů, doma jsem nic neřekl, protože bych dostal znova a stydím se jít do školy, nevím, co mám dělat.
Daniel E-MAIL: 1beverly@seznam.cz 13 VYMAZAT

Já nepiju, jako ten poslední zpovědník, je mi 13 a občas jsem pěkný péro, zrovna včera jsem byl za školou a podepsal si omluvenku, jenže naše třídní je moc chytrá, nějak se jí to nezdálo, tak mi sice nic neřekla, ale zavolala tatínkovi do práce. Doma dneska po příchodu ze školy mě táta vzal do své pracovny, zeptal se, co bylo včera ve škole a já kecal, jak palackej, pak na mě vybalil, co ví, že ho hodně mrzí, že jsem nejen nebyl ve škole, ale že mu lžu a že za to od něj dostanu výprask.Úplně jsem se orosil nikdy jsem nebyl bit, jen občas plácnutí přes zadek jen symbolicky, nebo klečení a teď tohle. Táta viděl, jak jsem zblednul a řekl, že doufá, že to bude poprvé a taky naposledy, že mě to poučí a přikázal mi, ať si stáhnu kalhoty i slipy, klepaly se mi ruce, dělal jsem to pomalu a zdržoval, ale neprosil, nemělo to smysl, nechtěl jsem být za zbabělce a řekl si, že to snad nějak vydržím. Troufl jsem si jen zeptat, čím ten výprask dostanu a kolik to bude, že mám strach, táta mi řekl, že dostanu páskem a pro začátek 10. Sedl si na židli, musel jsem se mu přehnout přes kolena a pak to začalo, páni, to to štípalo, ale chtěl jsem být statečný a tak jes měl stažený zadek, byl jsem úplně napnutý, jak prut, zatnuté zuby, nekřičel jsem, jen jsem vždycky dlouze zaúpěl po každém šlehnutí, nemohl jsem se dočkat konce, bylo to strašně dlouhý, pak už jsem to nemohl vydržet a asi třikrát jsem hlasitě vykřikl, ale to už byl najednou konec, slova "můžeš se zvednout" byly to nejúžasnější, co jsem slyšel. Tekly mi slzy, hladil jsem si zadek, ale táta mi řekl, že jsem se choval, jako chlap, že jsem byl hodně statečný a vydržel to bez zcén a že doufá, že to bylo naposled, já myslím, že bylo, byla to těžká půlhodinka.
Karel 25 E-MAIL: 1beverly@seznam.cz 13
kramny  4.2.2015 21:58:57
s s s s s s s s s [2http://www.priznejse.cz/Smilies/ag.gif1]http://www.priznejse.cz/Smilies/au.gif
Switchman  26.1.2015 19:54:31
Ahoj, rád bych dostal výprask na holou od přísné dívky. Jde mi spíše o jemnější a delší výprask. Může být i odměna. Jsem z Plzně. Switchman76@seznam.cz
LIGH  15.1.2015 17:22:22
V případě zájmu se postarám o výprask na holý zadek pro zlobivou dívku. Máš možnost si určit nástroj, intenzitu a počet ran. Po úvodní dohodě však již neodpustím ani jedinou i kdyby jsi brečela nebo prosila. Já jsem z Brna 34 let, štíhlé postavy, na úrovni. Vše potřebné mám nebo zajistím.
Do odpovědi připiš svoji motivaci k výprasku, představu jak by měl vypadat a pár slov o sobě. ligh@centrum.cz
muž  Alexis  13.1.2015 2:54:12
Touží některá hříšnice z Brna dostat v diskrétním ústraní za pokání výprask na zadek od staršího muže, který nestojí o žádný sex? Ozvi se na 731092490
Petr  2.1.2015 13:11:08
Která holka, nebo mladá žena z Plzně chce naplácat na holou prdelku od mladého muže ať se ozve na budplz@seznam.cz
MIrek  18.12.2014 17:22:23
Chtěl bych vyzkoušet výprask na holou od ženy (Opava).
janek  16.12.2014 20:04:29
Markétko, rád ti dám na holou prcínku, když dáš na oplátku na holou ty mně rákoskou. Jak se spojíme?
janek  16.12.2014 19:53:45
Muž středního věku by rád okusil výprask rákoskou na holou od ženy z jihu Moravy, jsem ze Znojma

lukyyyy  19.11.2014 15:54:04
Ahoj mne by se to taky libilo fostat na holou prdku a je mi jedno jestli od holky nebo od kluka a na veku taky nezáleží (ale min vek 18 a max 40)
lukas  10.11.2014 18:42:05
Dał bich nektere vyprask na holou kdyz budę chtit
lesk  6.11.2014 11:06:49
Hledám holku, ženu i kluka která-ý mi naplácá na vyšpulený zadeček na lesklé leginy. Liberecko lesk.bund@atlas.cz
lesk  4.11.2014 21:21:56
Hledám holku, ženu i kluka která-ý mi naplácá na vyšpulený zadeček na lesklé leginy. Liberecko
tomas  4.10.2014 9:59:39
hledam holku ktera miluje spanking tomas.pos@post.cz
Marťas  10.8.2014 8:58:08
to Metičik: Ahoj, zaujala mě tvoje poptávka po výprasku, jestli máš zájem napiš na Martas9432@seznam.cz. Rákoska, bičík, plácačka, či důtky už se těší na tvůj vyšpulený zadek, Martin, střední věk, Praha.
Míra  9.8.2014 23:17:39
Milá Markétko, už jste sehnala, po čem toužíte?
Makima  8.8.2014 13:22:35
Makima-mater dolorosa žena středního věku, která ví o spankingu vše od A po Z.Přijímám muže i ženy, chlapce i dívky.
tel.725489001.
Pavel   8.8.2014 0:08:01
Oprava emailu na. petrjerabek@post.cz dekuji
pavel   7.8.2014 23:56:49
Prvních 25 rakoskou od ženy. Domácí prostředí, bez financí. Sev. Cechy . já muž 30let. petrjerabek@seznam.cz
Honza  5.8.2014 15:30:34
Milé dívky, slečny i vdané paní (18-35let) - všem z vás, které neposloucháte, jste drzé a vůbec máte pocit, že potřebujete konečně ohnout přes koleno, stáhnout kalhotky a dostat výprask na holou (ruka, vařečka, řemen) nabízím ztělesnění vašich představ. Já jsem vysoký diskrétní třicátník … a co ty? Co si takhle vyzkoušet jaké je, svléknout se a s pocitem strachu a nahým zadkem se ohnout a čekat co se bude dít! Máš dost odvahy? Napiš a uvidíme... radostze@email.cz
Jiří  4.8.2014 1:49:08
Ahoj. Pokud je tu nějaká slečna či Paní z Brna o okolí, která by ráda zkusila spanking, nechť napíše na ariex@seznam.cz. Třeba zůstanem jen u psaní zkušeností a představ. Nevadí.
Petr  2.8.2014 8:14:07
Rád se seznámím se slečnou od 18 let z Prahy nebo okolí, která touží dostat výprask na holej vyšpulenej zadeček, od mladého muže, který bude na konci pékně hřejivej a červený.
petr.30@centrum.cz
muž  Asirias tray  23.7.2014 20:18:45
to metličk odkud jsi a kolik ti je napis na meil tricos@seznam.cz
L  15.7.2014 15:54:45
která z vás chce na dostat na holou podle svého přání!!! at napíše na email:painagte@seznam.cz odepíšu všem holčinám i ženám
Metličk  11.7.2014 21:38:56
Ahoj ráda bych dostala výprask naši mi nikdy na holou nedali a když už tak jenom jednou placnout a dost chtěla bych rákoskou nebo bičíkem a pořádně jenže se toho assi nikdy nedočkám... s
mirslav stinka  9.7.2014 10:52:50
Dobry den nevite kdo by my udělal krasny a klasiky vyprask od ženy mam ho rad chtěl bych na pořad najde se slečna nebo žena ktera to umi pořadně udělat děkuji sem ze Štěti bydli radounske ulici 588 tel 728735060 volej te ženy nebo slečny žadam si o vyprask kd bude prvni tak bude rad . vtom pokračovat s
Marek  8.7.2014 23:59:08
Jmenuji se Marek a hledám pěkné přátelství se ženou jež holduje výprasku přes sukni a potom na holou, bez sexu a potom třeba zajít na kafe, jsem z Brna a je mi 39 let. Mob: 721499959
Marťas  2.7.2014 10:21:41
Kdo chce ze zástupců ženského pohlaví výprask na zadek bez postranních úmyslů nechť se ozve Marťasovi, kousek po Kristovi, Martas9432@seznam.cz. Zkušenosti mám, jde mi především o atmosféru, žádné bezduché plácání
Mates  31.5.2014 11:23:25
Ahoj holky. Je tu nejaka ktera rada vyspuli holou zadnici? Od nezneho naplacani az po tvrdy vyprask. Napis. Krtkos@seznam.cz
neuvěřím dokud neuvidím  25.4.2014 17:25:31
Kéž by, Josefe, kéž bys to myslel vážně. s
markétka  25.4.2014 17:19:19
tady jsou jen tupci, , , sbohem
markétka  24.4.2014 17:59:00
a jsem Josef, , s s
markétka  24.4.2014 17:15:28
tak to tady není žádná šance najít někoho, kdo by mě dal na holou, i když už nejsou velikonoce, ale i teď ráda vyšpulím, , , tak kluci do toho, jsem mladá a štíhlá s s
někdo   23.4.2014 12:12:05
tady jen každý píše ale na činy nedojde
roman  23.4.2014 7:10:56
já ti rád nařežu, ale stejně to nedopadne. provokujete a pak couvnete.
někdo  22.4.2014 21:24:15
určitě by si našla s s
markétka  19.4.2014 16:12:22
najdu tu kluka, který mě na velikonoce naplácá pomlázkou na holý zadek, , , ráda vyšpulím
Pavlik  12.4.2014 13:42:40
já chci taky dostat na holou.nenašla by se tu nějaká žena z Krkonoš?
Josef  13.3.2014 10:18:16
hledám holku, nebo i dvě co by mě dali na holou, , existují vůbec????
dominik  3.12.2013 18:14:24
Ahoj, nechce někdo přes držku?
lukáš  21.11.2013 12:47:15
ahoj jetu nějaka s pardubic ktera si necha dat na zadek nemam sice žadny skušenosti ale lakamě to odpovedi na mail lukysak.h@seznam.cz děkuji
domina  3.11.2013 22:31:15
plzeňáku nechceš nakopat do prdele a pověsit za koule do průvanu s
p.l.z.e.n.a.k  21.10.2013 12:16:50
Ahoj, najde se slečna hledající vážný a láskyplný vztah a ráda by dostávala na zadeček? Na vzhledu nezáleží. Hlavně, abychom si rozumněli. p.l.z.e.n.a.k@email.cz
jana  20.10.2013 11:30:27
Lákal by mě výprask, ale nikdy jsem nedostala. Nic brutálního, láká mě představa ohnutá přes židli, pásek... Praha? Jestli jo a je ti víc než 25, tak mail: jana.vek@seznam.cz
VelkyTrochanter  4.10.2013 12:42:32
Ahoj, před pár týdny bylo vysvědčení a Ty jistě tušíš, že by to mohlo být lepší, než to bylo, ale že k tomu potřebuješ správnou motivaci. Hledám dívku z Olomoucka, ve věku 18-27let, která by si chtěla vyzkoušet dostat naholou. Žádné rákosky, žádná krev, jen se mi přehnout přes koleno a nechat si dlaní zadeček zabarvit do červena. Já 24, VŠ, najdu Tě? P.S.: Vysvědčení s sebou s .
mail: VelkyTrochanter@seznam.cz
Tom  26.9.2013 19:18:22
Najde se tady holka, která chce naplácat na holou
Josef  24.9.2013 15:57:05
ahoj ivet, jestli máš zájem, můžem se domluvit
ivet  21.9.2013 18:17:50
Chci dostat na holou
Josef  10.9.2013 11:23:22
najdu holku, která mě dá dlaní výprask na holou, nebo, která chce sama dostat na holou
Josef  4.9.2013 12:41:13
lenko, ty dva komentáře nejsou moje, a rád tě ohnu přes koleno, napiš na email, josko.ne@seznam.cz
josef  4.9.2013 11:20:37
jo zvladnes to lenka
josef  4.9.2013 11:20:07
samozrejmne kalhoty a kalhotky dolu
lenka  4.9.2013 11:16:55
chci to tak ze me ohnes pres koleno das my rukou az bude chezky cervena
Josef  4.9.2013 11:09:22
Ahoj lenko, pokud chceš na holou, tak je to možné, já jsem od Turnova s s , tak se ozvi a domluvíme se
lenka  4.9.2013 11:02:34
ja chci na holou ale sem az za mnichovem hradistem
Josef  3.9.2013 11:52:10
tak holky, která najde odvahu a ozve se a dá mě pěkně na holou dlaní s s s
Vašek  27.8.2013 13:25:10
No Jósef s co když se Ti postaví ?
David  27.8.2013 10:59:09
Ahojky hledám holku či ženu co mi dá vyprask je mi 19-let pouze vychodní čechy email když tak je Spejchy19@seznam.cz
Josef  20.8.2013 17:19:50
s hledám mladou holčinu, která by mě dala dlaní na holý zadek,
Spanking   23.7.2013 16:05:15
Denca.......Si z prahy??? neni problem jen jeste vek prosim dik s s :p s
Denča  22.7.2013 23:00:35
ráda bych dostla na holou s hryzkaachnapka@seznam.cz s
Spanking  22.7.2013 17:56:11
Najdese tu holcina co si necha naplacat na holou prez koleno od kluka 19 let z prahy ??
Magi  22.7.2013 14:39:56
Snad to není na facku ani na výprask...
Jsem bývalá Vrchní a hledám prachatýho chlapa - nejlíp
Ministra. Jo a nejsem k...., vychování mám.
Josef  22.7.2013 8:06:23
našla by se tu holka, která by mě dala na holou
Martin  12.6.2013 19:03:12
Hm...takový klasický výprask na holou v domácím prostředí...není nic krásnějšího a vzrušivějšího s
Josef  31.5.2013 7:24:36
ahojky, Jani a co výprask navzájem, když tak se ozvi
mireček  30.5.2013 18:13:11
Jani neni nic jednoduššího.
Jana  30.5.2013 15:41:30
Chtělabych dostat naholou...
Josef  15.5.2013 8:51:40
s pište si tu co chcete, já hledám holku, která by byla ochotná mě dát výprask na holou, detaily, až po domluvě, s s
Vašek  14.5.2013 17:49:13
Mám mírový návrh n e j e n pro Josefa : dejte se radši vykastrovat v Havlbrodě. A kašlete na Havlíčka. Na s
Vaše zdraví.
Tetina  14.5.2013 16:24:34
Á teta Sally promluvila s připomíná mi to tu hradní Škebli co se cpe do Bratislavy
tomm  14.5.2013 11:02:27
rád naplácám holce a pak budu utěšovat s
Josef  14.5.2013 6:38:33
hledám holku, která mě dá na holou s s
Tatínek  28.4.2013 13:45:30
Rád holou dlaní někomu na holou dám. Nechce nějaká holka nebo paní naplácat? V přírodě, někde venku. Nebo u Tebe. Napiš mailem:
uchylky@centrum.cz
Josef  28.4.2013 10:36:01
s s
Josef  19.4.2013 11:42:11
Jedna:a to mluvíš o sobě
Jedna  19.4.2013 11:13:37
Josef: A někteří úchyláci na to čekají celý život a nedočkají se, i když loudí ostopéro- s s
Josef  19.4.2013 10:22:14
tak to s tebou souhlasím, je to takové afrodiazikum, čekat na to plácnutí na holou
Ajka  19.4.2013 1:41:54
Dostat výprask na holou je slastný pocit s Je to opravdu pro mě afrodiziakum s a člověk má pak větší energii, chuť do všeho s a ten pocit strachu s před "exekucí", to napínání partnerem, kdy už "to" přijde mě prostě skoro už vydráždí k orgasmu...ale musím poslouchat, jako je to v této povídce: www.ruzovyslon.cz/eroticke-povidky/vibracni-predehra/ a taky je pěkná písnička týkající se výprasku::www.youtube.com/watch?v=QstNiHDlF2Y
Je to prostě skvělá relaxace s s
žena  Sally  17.4.2013 13:50:02
Josef: To není otázka odvahy. Ne každý chce takovýho nechutnýho týpka, jako jsi ty, vidět zblízka, víš. s
Josef  17.4.2013 13:22:07
tak žádná holčina, která má odvahu mě dát na holou
Josef  15.4.2013 14:32:55
Jedna:urážej sama sebe, já nejsem žádný loudil, , asi mluvíš o sobě, a horečku máš, , no škoda, jinak i proutkem bych dal
Jedna  15.4.2013 12:23:44
Josef: Jako že rukou? Ne třeba rákoskou nebo proutkem? Fujtajksl, ani bych se tě nedotkla, ty ubohej internetovej sexuální loudile, ty jeden nezaměstnanej internetovej honiči. s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s
Josef  15.4.2013 11:20:11
takové věci si nech pro svůj zadek, , já hledám holku, která mě dá rukou
Jedna  15.4.2013 10:43:55
Josef: Strašně ráda tě do něj kopnu kanadou, až budeš dva týdny srát krev. s
Josef  15.4.2013 9:58:52
holky na co čekáte, je jaro, a já vám nabízím, tak která se odváží dát na holý zadek muži
Josef  12.4.2013 9:24:54
tak co holky, která napíše, domluví se a dá mě na holý zadek s
Josef  8.4.2013 12:16:48
jenom tady každého urážíte, snad je každeho věc co tu napíše
žena  Sally  2.4.2013 16:42:36
Josef: Ble. s s Jsi nechutnej.
Josef  2.4.2013 16:33:25
od mladé holky je to rajcovní s , to se u toho i udělám
Josef  31.3.2013 17:53:25
s výprask od mladé holky, , , juuuu
zdenča  31.3.2013 11:18:31
To co tu píšeš mne zajímá. Víš jsem si vdaná, ale mám přání, ale manžel ho neví a ani vědět nebude, asi by to nepochopil, protože to chci od ženy.No prostě být se ženou, která by mne naplácala a pak se se mnou pomilovala. s
Josef  31.3.2013 10:16:21
Karolínko, že váháš, , , ano chci
Karolínka  30.3.2013 14:33:22
chtěl bys opravdu na holý zadek?
Josef  29.3.2013 12:28:35
s s
Radovan  29.3.2013 10:50:56
Jsi zjevně posera, Josef. Někdo tvé nabídce chce nezištně vyhovět, a ty se bojíš!!! s s s s s s s s s Raději tu svou nahou prdel nikde nikomu neukazuj, protože jí máš zaručeně celou posranou. s s s s
Josef  29.3.2013 9:56:00
s s
Radovan  28.3.2013 10:41:12
Josef: Tomu nerozumím. s s je souhlas nebo nesouhlas?
Josef  28.3.2013 10:33:18
s s
Radovan  25.3.2013 19:44:30
A jako bonus bych ti, Josefe, mohl rozflákat držku pohrabáčem od krbu. Nebo boxerem. s
Radovan  25.3.2013 18:40:41
Kam že se ti můžu ozvat? Nařežu ti pomlázkou s vpletenou bužírkou.
Josef  25.3.2013 13:34:37
na holou i pomlázkou mě můžete dát, rád se předkloním, , tak na nic nečekejte a pište
Josef  25.3.2013 13:01:57
tak holky pojdte do toho, pojdte me dát na holou, můžete rukou, nebo rákoskou
Radovan  22.3.2013 14:21:36
Já jsem sice kluk, ale jestli chceš, Josef, rád ti na holou prdel natřískám. A jestli chceš jinam, tak ti třeba ještě můžu dát do držky. s Co bych pro tebe neudělal?
Josef  22.3.2013 13:35:48
s ahoj holky, která by měla odvahu dát klukovi na holý zadek a možná i jinam
Josef  28.1.2013 13:13:57
s s
Josef  9.1.2013 7:34:50
tak holky, , to opravdu nechce žádná naplácat klukovi na holý zadek
Josef  8.1.2013 13:18:01
v poho, , to se někdy stane i ně
jura  8.1.2013 12:30:27
Sorry, když jsem to četl tak jsem určitě neměl brýle. s
Josef  8.1.2013 10:45:39
já hledám, taklovou, která dá mě výprask
jura  8.1.2013 8:56:06
Třeba dostávají doma dost a stačí jim to.
Josef  8.1.2013 7:25:59
tak holky co je s váma, , to se nenajde, ani jedna, kterou to láká
Josef  7.1.2013 7:26:58
tak co ozve se nějaká s
23  6.1.2013 16:31:13
Josefe už toho prosím nech, jsi už opravdu trapný.
Josef  6.1.2013 16:26:05
je to škoda, že se tu nějaká mladá holka nezatoulá a neozve se, a chtěla by dát výprask staršímu
Josef  6.1.2013 12:58:49
ach jo s
Josef  6.1.2013 10:59:23
s s
Josef  11.12.2012 12:31:57
to se opravdu žádná neozve, , to se bojíte, nebo stydíte
Josef  3.12.2012 11:27:56
stála hledám mladou holku, která dá výprask na holý zadek staršímu muži, , Liberecko
Josef  26.11.2012 11:16:59
hledám, a nenacházím mladou holčinu, která mě dá na holou zadnici, , hledám okolí Liberce
mireček  23.11.2012 15:22:19
Zvědavý má být tvrdé y. Je to lepší jako v sexu. Tam to jde líp taky s tvrdým.
Josef  23.11.2012 15:19:35
no jsem zvědaví, jestli se nějaká holčina ozve, , ale jen okolí Liberce, rád bych dostal na holý zadek, , tak se ozvi, a domluvíme se
Josef  23.11.2012 9:42:44
ano, tak jsem zvědaví, zda se nějaká holčina ozve, která by mě chtěla naplácat na holý zadek--byla by od Liberce
Josef  23.11.2012 7:23:21
abych, pravdu řekl, hledám mladou holku, která by mě chtěla dát na holý zadek, , když tak pište
mor  10.9.2012 19:51:10
Holky který chtěl dostat na holou ať napíšou na mail jandy15@seznam.cz
mireček  24.7.2012 20:59:43
Dej vědět Terezo. Já ti klidně naplácám s
Tereza  24.7.2012 10:50:34
Je mi trprve 11 let a pořád mě to rajcuje zdají se mi o tom že dostávám na zadek já bych tak chtěla dostayt na zadek holý zadek s s
Valerie  20.7.2012 13:57:45
taky bych to skusila s s
Milan  4.5.2012 14:30:38
Ahoj Markétko , taky bych rád od Tebe moc chtěl dostat , nebo já Tobě ? Milan Ps. napiš na můj email : 1111milan@seznam.cz Předem moc děkuji .
Ivan  24.3.2012 10:08:28
Chtěl bych doastat na holou rákoskou od 18 až 20 leté dívky, která pozve i kamarádky aby se dívaly. Rád se svlíkám před mladýma holkama!
Mirek  24.2.2012 14:12:12
Chtěl bych vyzkoušet výprask na holou od ženy z Opavy. Kontakt pospisil.mirek@seznam.cz
Velky Trochanter  19.12.2011 15:31:41
Ahooj, máš ráda, když za své zlobení dostaneš naplácáno? Pisni a nějak se domluvíme
velkytrochanter@seznam.cz
Petr  11.12.2011 13:22:02
Nechtela by si nejaka slecna vyzkouset,jake
to je dostat naplacano na holou od mladeho
muze? Cervena je hezka barva ne?
petr.30@centrum.cz
Kurvičko :-)  22.10.2011 12:53:19
Jen kdyby po výprasku tak nepálila ruka s Ale když se kácí les, lítaj třísky. Nepočítej s tím, že zůstane jen u výprasku, zajímá mě i dírka mezi půlkama (a kunda pochopitelně taky s ).
beautynka76  21.10.2011 16:15:38
mám taky ráda výprask na holou je to krásná předehra.. s
koldy  24.9.2011 19:51:03
rád bych dostal také na holou od ženy a jí také naplácal až by jí měla krásně červenou:-http://www.priznejse.cz/Smilies/ab.gif)
mára  29.8.2011 14:18:13
taky to mám rád.stáhnout trenky a dostat na holou jako zlobivej kluk
pavel  18.8.2011 8:22:58
jakim sexovánim šukááááááááánim
pavel  18.8.2011 8:22:11
vy tupcy já bych holky seřezal hrozne rad
Michal  22.7.2011 18:57:38
xxx - no tak, naplácat holce na holou bych taky nebral jako nějaký ubližování, ještě k tomu když si to vyloženě přeje, nebo si o to říká s
Markétka  20.7.2011 14:34:08
Taky občas ráda dostanu výprask na holou s
lukáš  27.6.2011 21:16:16
jo dostavat na holý zadek to je vzrušo s
Ben  16.5.2011 7:20:35
xxx - to není ubližování, když jí to rajcuje s
též jsem poplácával kdysi přítelkyni zadeček, když na mne rajtovala s
hned bych si to Klárko zopák s
xxx  15.5.2011 13:10:05
To je hustý, ale já bych nechtěl ubližovat holce.
klárka  14.5.2011 8:13:57
přesně s
Ben  12.5.2011 7:17:07
Myslíš jako předehru před sexováním s