Registrovaných uživatelů:
2075


Počet přiznání:
23076

TOPlist TOPlist
muž tuomas666   26.4.2009 16:22:27
Rating:3 Zobrazeno: 4257x

autobusová story

Jak si to tu pročítám, tak už tu jeden příběh z neudržením svěračů je. Tento je trochu jiný, trochu opepřený okolnostmi s .

Tehdy mi bylo tak 12 - 13 let. Je to doba, kdy už se člověk kontroluje a za své činy nese určitou odpovědnost. Zaroveň je to však doba, kdy si vypěstováváte své seběvědomí, nadřazenost a narcisismus. Když si k tomu připočtete bandu puberťáckých kluků, jejichž nadřazenost je podpořena vítězstvím v zápase, trable jsou na světě.

Naznačil jsem zápas. Dejme tomu, že to byl fotbal a náš tým FC Vidlákov porazil bukve z AC Sralta. A jelikož jsme bývali rivalové, atmosféra v autobuse při zpáteční cestě byla více než bujará.

Jelikož jsem tehdy byl mládě vskutku plaché a vykonávání potřeb bez zastydění mi dělávalo problém i doma. Nějaké vykonání potřeby na cizích záchodech v cizím prostředí a kolem cizích lidí nepřipadalo v úvahu. Statečně jsem se tedy rozhodl, že tu několika hodinovou cestu vydržím.

Jenže ouvej. Stará autobusová rachotina drncala na rozbitých českých silnicích, jak to ostatně známe dodnes a tlak na mé střeva byl stále větší a větší. Přiznat se však puberťáckým kámošům, kteří by jistě neměli pochopení pro můj problém a vmetávali by mi jej za každý záškleb a podivuhodný závan větru do obličeje, prostě nešlo. Statečně jsem se soustředil na svírání svěračů.

Avšak v bujaré náladě jsem vypadal jako někdo, kdo se posral. A tak se začali ptát i mé okolí, co se děje. Statečně jsem zapíral a možná jsem je i přesvědčil, a zajistil si tak chvíli klidu.

Další problém však přišel prakticky záhy, když při jednom větším nadskočení autobusu povolili svěrače a část exkrementu se vyvalila do mých slipečků. Zatímco jsem v duchu brečel jak malé dítě, a do opravdových slz jsem neměl daleko, došel jsem k radikálnímu řešení: Čas na čurpauzu!

Bylo mi jedno, jestli si zadek utřu nebo ne, protože mé slípky byly stejně špinavé. Potřeboval jsem však ten tlak vypustit a trochu se uvolnit.

Už nevím, jestli jsem ještě do pauzy vypustil další část hnědého přílivu do slipečků, ale ta největší část mi ještě ve střevech zůstala, když řidič zastavil u krajnice.

Kdybych jen tušil, jak velké utrpení mne však čeká. Jak mne jen nemohlo napadnout, že čůrat bude chtít 90% autobusu? Navíc autobus stál pouze u krajnice a pořádný záchod, kam bych se zavřel, nebyl v dohledu. Kluci čůrali na stromky a holky (které s námi také byli) si zaběhly za kopu sena. Jiné soukromé místo jsem nenašel, a tak mi nezbývalo nic jiného, než předstírat čůrání a pustit při tom další část exkrementu do gaťat.

Člověk, který vymyslel slipy, by měl dostat Nobelovu cenu. Díky slipečkům mi exkrementy zůstali u zadku a nikam dále se nerozutekli. Dále bych chtěl poděkovat žlutým přátelům z Vietnamu, kteří k nám dotáhli levné šusťáky. Ty mi zakryli jemnou bulku, která se na mé zadnici objevila.

Není třeba rozpitvávat zbytek cesty. Domů od čurpauzy bylo ještě daleko a tak mi nezbývalo nic jiného, než vše do slipečků pustit. Na to, jak trapná situace to pro mne byla, jsem se cítil docela uvolněně. A když jsem si uvědomil, že se mi sedí jako na kameni v lese a nic kolem nesmrdí, přidal jsem se dokonce k všeobecnému bujaření.

Nezbývá nic jiného než dopsat epilog. Maminka z mé historky moc nadšená nebyla. Dostal jsem dokonce pár ran na (již umytý) zadek. Můj o dva roky starší bratr také nenalezl moc pochopení pro mou situaci. Mé sebevědomí bylo značně pochroumáno, ale naštěstí jen na krátkou dobu. Přecejen jsem byl stále dítě a ty rychle zapomínají, i když jim to zůstává dlouho v povědomí.

A vskutku, i dnes mám stále problémy sednout si na cizí záchod a tato vzpomínka mi při podobných situacích vždycky vyrazí na povrch. Jelikož jsem však velký kluk, zvládám je již s přehledem.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Milan  13.8.2019 7:11:24
jasný, jsi vidlák a příště do města vůbec nejezdi. Do raději ser a chčij u rygolu v té vaší díře.
Průjem   13.8.2019 1:59:23
Čekal jsem víc. To byly devadesátý léta, že si měl šusťaky.
Takže sis nasral a dokonce si načůral do slipů. Tak to jo.
hospodský Slíva  8.6.2014 0:53:37
Jé, to bylo krásnýýýý... takovej skvost zapadne v historii, pět let to tady hnije v žumpě a není oslavováno, hlavně že teď máme každej den deset historek o píchání pejsků. Posílám ti škopek do záhrobí na můj účet! s
žena  ananasisek  14.6.2009 21:35:34
hmm taky sem s tím jako nenší měla problém ..jednou sem šla ze školy to mi bylo asi tak 10 měla sem lacláče ani nvm už proč ale vypustila sem to nohavicí a nikde nebylo nic vidět prošustělo to nohavicí s
muž  PyrotechniX  3.5.2009 21:40:54
Haha, neumí s*át na veřejných WC, haha!


s s
muž  OtikX  29.4.2009 16:52:06
Dokazu si predstavit situaci kdy usilovne drzis hovno vevnitr a nadskoci autobus, cast se vyvali ven a nasledne to rozsednes s Slipy te zachranily, mit trenky a kratasy, mel bys z ostudy kabat s
muž  tuomas666  26.4.2009 16:22:52
je to trochu delsi, tak to snad dočtete s