muž lgbtík   28.4.2020 13:53:25
Zobrazeno: 266x

Sex se ženou je nepřirozený

Je to zvrácenost a hlavně to jak nám pořád společnost vnucuje že je to super a že bysme to měli chtít takový odporný hnus je to nepřirozený, stejně jako člověk by měl mít sex jedině s jiným člověkem, tak i muž by měl mít sex jedině s jiným mužem

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Larney  25.5.2020 22:04:11
Podávej to hovno kurva za studena!
Aleš  25.5.2020 19:45:05
ne, mrdka i hovno, které vytéká z análu při mrdání jsou teplé a horké. A je jedno, jestli hovno vytéká z pánského nebo ženského análu.
Larney  25.5.2020 12:02:49
Podávej to hovno kurva za studena!
Aleš  25.5.2020 7:10:13
to podepíšu, protože přirozený sex je sex muže s mužem, to krásné mazlení a cucání penisu, to krásné vzájemné honění a pak supr 69, kdy si můžeme vzájemně kouřit penisy, no je to boží. Lízal i mrdal jsem kundu a tak mohu posoudit, že to není přirozené, takže pojďme si vzájemně sexovat my co máme rádi přirozený sex s muži. Dokonce i anál je přirozený, posilují se pánevní svaly a ústrojí prostaty, a ten zážitek z análního sexu je boží.
Larney  24.5.2020 21:01:30
Podávej to hovno kurva za studena!
Fergiška Wronkowá Monika Komárková 17.06.1994.  24.5.2020 20:32:03
On žere hovna a mluví že kunda smrdí on Je Buzna a když Kůže z penisu taky po vytažení z prdele dává mu do huby Tak to smrdí víc než celá kunda od menstruci a semene spermatu a krev od Heterosexuálních můžu k ženě co tu furt napadá Lesby a kurvy že smrdí kundy dyť on kouří sám asi čuráky a po vytažení z prdele nechápu dyť to fakt smrdí když si pak i dejchne k ženě chlap Já to cítím i z této stránky a je Pravda že i když žena smrdí z kundy normální člověk má doma sprchu umeju si Vagínu žena si dá houbu s pěnou gelem a Jahody přes poštěváček a určitě dívka která je Panna a má Panenskou Blánu ať je žena dívka Jaká chce slova nejsou férové když chcete být gayem a jste ními Tak raději nemějte kamarádky žádný ženský nesnesla bych na veřejnosti kdybych měla dceru nebo vyděla Debila který něco řekne mímu dětskovi Tak nemohla bych kdyby byl někdo Debil Tak takové chování slov tu nikdo neřeší A věřte tomu že když nikdo mluví takhle tak tu nikdo nic neřekne Takhle kdyby urážel někdo ženskou na veřejnosti Tak se nebude nikdo dívat S pochopením pro gaye každý má právo má každý heterosexuální lidi tam je přísnost když jsi homosexuál ženy tě ještě kolikrát chrání a Buzerant bude psát urážky tu??????? Zkus to vykládat na veřejnosti zavolám policajty a nebude mě zajímat heterosexuál nebo buzerant Jde vydět že Buzeranti si to dělají samy a za nadávky i policie může Buzeranty zlikvidovat na Stanici na Záchytku dala bych flastra nejradši Takovím lidem zmrdům !!!!!!!! Bych Takové hajsání nesnesla!!!!!!!! Lituji ženský že s Takovími lidmi se vůbec baví ať se Buzeranti hlavně baví o sobě a nedělají si dětsko s ženami!!!!!!!!! A už vůbec si neslibují že se milují až do smrti na svatbě jde jim jen o jedno mít své dítě a dělat podvody k ženám k jakým kolím cítům které mají jen k mužům a ne nikoliv k ženám na co chcou dítě a prosí o to ženy???????? Dyť to je labilní už rovnou na hlavu!!!!!!!!! Co dělají přinde vám tyhle podvody normální mě ne dítě mají mít úplnou rodinu žena a muž!!!!!!!! Tak to je a bude bez lži bez podvodů a Jakých koliv představ!!!!!!!!!! Nechci mít dítě je tu plno lidí co se vzájemně podvádí a neumí spolu mít vztah žít Milovat člověk musí a ne se tu bavit a urážet jeden buzna ženský buzna závidí lesbě a Buzny hlavně závidí když se žena má dobře!!!!!!!!!
Larney  24.5.2020 19:10:16
Podávej to hovno kurva za studena!
Fergiška Wronkowá 17.06.1994. Monika Komárková  24.5.2020 11:45:23
Podávej to hovno kurva za studena!
Larney  24.5.2020 11:44:05
Podávej to hovno kurva za studena!
Fergiška Wronkowá 17.06.1994. Monika Komárková   24.5.2020 9:55:21
Nepřirozenej jsi ty a ne ženy když si gay tak se starej o sebe a ne o ženy co žádná ženská nemá zájem o idioty jednou píšete že žena mají vymřít a na druhou stranu vkládáte o lesbě že každá musí mět po kiny jak tu tvrdí te je tu svobodný stát a každý má právo žít jak chce nejen vy gayové práva mají lesby Bisexuálové i homosexuálové každý je narostlý žít jinak A ne mluvit jestli lesbičce smrdí píča a nebo Buzerantům smrdí čurák z prdele nechápu idioty co neví že je stát i určen na to že každý má právo na všechno je jen volba lidí jak spolu žijí určitě bych nepotřebovala manžela s dětskem který vykládá z huby jak mě miluje a vykládá že logistiky jsou mít děti a pak vlezu na stránku a našla bych tu že je Buzerant Buzeranti jsou taky zvláštní když si myslí že dítě si pořídí s ženou a pak to odeberou ženě a vychovávají dva gayové manžela Buzeranta nechci jakej by to byl taky hnus fuj ble ani prd A můžu se stejně hnusně chovat na tvé pohlaví to může vykládat každý protože opravdová láska je jen jedna nauč se milovat a je a neotravovat ženy já taky o Buzerantech nevykládám že mají péro 15cm plůs a to je hnus nemám to také ráda každý může mluvit slovy Ale přijeď za ženskou a řekni ji to do očí co? Jako že si chlap bych tě praštila mezi vratama kde peru ručně v kýblu to bys čuměl Buzerante bez umění a citů dostal bys za ty slova do tlamy si chudák to může tu psát kde kdo Já už nejsem píča když někoho miluji řeknu to do očí když se mi to nelíbí řeknu že je zmrd a vyhodím Petra Mlčocha ze Mladče ven zmrda!!!!!!!!!
Larney  23.5.2020 23:51:27
Podávej to hovno kurva za studena!
Fergiška Wronkowá Monika Komárková 17.06.1994.   23.5.2020 23:23:01
A kde na to furt chodíte matka a otec tě živí do 18let a pak se rozhoduješ sám jestliže chceš dítě mít ženu kterou budeš umět milovat nebo odsuzovat sám ses narodil od matky však bys ani neexistoval egzote a vůbec co mě je po tým jestliže jdeš kolem mě a tvrdíš že mi smrdí klín však žádná ti píču nenabízí mrdej chlapa a pořádně když už se ti kouří i hlava z toho nejsi zhulenej že cítíš všude smrduté kundy naše mě smrdí i hovnem a když nechceš čuchat Šukej mrdej chlapa a pořádně do dírky a prdelky a vystříkej se ať to teče až po palec od nohy!!!!!!! Já se chystám hlavně na prachy!!!!!!!!
Fergiška Wronkowá Monika Komárková 17.06.1994.  23.5.2020 23:09:39
Kdyby neexistovaly ženy nenarodil by se žádný buzerant ani by pak ženský je vychovávat nemuseli To samý i Já mám ráda pořádný ženský hezký boky prsa nohy a pupek a neříkám nic na to Lesbičky a gayové si vzájemně závidí a mluví o sobě tak to Já su lesba a nemám ráda Petra Mlčocha ze Mladče má velký penis 18 a Gay mi ho dohazuje jaký hnus to je ten buzna také však sám brečí že ho chce a miluje a víte moc dobře Jak se jmenuje Miroslava Haiznera před ženský ma dělá hrdinů a sám ho chce pro sebe jak ho miluje jenom mě ho dohazuje ale sama jsem ženská která chce ženu i mačkat a tak to je Buzik by měl Šukat chlapy lesba baby a nezávidíte si?????? Však se dá říct že příroda je žena a muž když gay tvrdí o ženský že lesba bude na chlapy tak to mají hodně zmatený v hlavě každý homosexuál má rád své vlastní pohlaví a vybírají se mezi sebou jako partneři pro registraci!!!!!!!!! Mlčoch Petr je Bisexuál protože už po něm nejedu Já to by mě mohlo teplý kluk ho chce Tak nebreč Mirku a vem si ho ať konečně nechodí ženským oblbovat palice!!!!!!!!! A neotravuje krasavice všichni víme že ho chceš ty a ne Já!!!!!!!!! Taková Aneta Langerová Česká Superstar Tak ta je pravá lesba ne jak píšou že lesba se vzdá svého cíle a bude ze dne na den milovat chlapa však je to stejný kdybych buzerantovi řekla že to je proti přírodě že musí mět ženskou rychle Tak to určitě nefunguje a víte to celý svět kolem lidi budem chodit furt dokud nezhine svět konec světa Bisexuál Asexuálka homosexuál Transexuál tady budou kolem chodit furt museli byste ty lidi poznat stejně kolem nich chodíte a ani nevíte s kým kolikrát Šukají nikomu do hlavy a do myšlenek nevidíte!!!!!!!!!! A můžou to být i přátelé vaši to pak čumíte zrak ale opravdu nikoho nezměníte ani slovama ani psaním ani řečma nemáte na to i ženská může vás mrdnout po palici tak jak chlap pak budete brečet že jste se ptali kdo a jak žije a kdo s kým Šuká!!!!!!!!!!!!!
Julínek  23.5.2020 12:20:19
ano, ano, taky to proto dělám a je pro mě přirozené, když kouřím čuráky mužům. Moc se mi to líbí, rád mám taky když muže kouřím a oni pak ze svých krásných čuráků stříkají svou sladkou a horkou mrdkou do pusy. Ale ještě nepolykám, to asi přijde samo při nějakém kouření. V neděli jdu do bytu na návštěvu ke dvěma gayům, to asi pak bude pěkná trojka. Už moc se těším. Je to pro mě přirozené, a lízat mokrou a smradlavou kundu mě nikdo nepřinutí. Odporný fuj!!!
Buzínek  23.5.2020 11:05:12
Já souhlasím.
jojo  28.4.2020 14:16:59
A takový debil jako ty by se nenarodil. s