Carodij   21.5.2020 12:02:37
Zobrazeno: 65x

Pravidelná kontrola před komisí

Pravidelně předstupuji před komisi. musím mít na sobě růžové šatečky, gumové kalhotky bílé podkolenky s Hello Kitty kalhotky musí být pevné gumové, protože mi drží v zadku testovací bílé dildo, které ukáže, zda nemám v zadku nálož materiálu. Komise je přísná a na toto velmi dbá. Dále mám podprsenku a v ní dva balonky naplněné vodou. Jsem zmalovaný jako štětka,. Komise trvá na kvalitním makeupu, ale já jsem dosud nešikovný, takže postupuji dle hesla čím víc tím líp, takže decentní makeup u mne neuvidíte. Strhnou mi za to body.
Musím předvést ladnou chůzi jako modelka, taneční kroky a pak tvrdý test mužství: dřepy, kliky sklapovačky. Pak přistoupíme ke kontrole péra, musím předvést rychlou erekci na povel a dojde k měření šuplerou, prohlídce a prohmatání žaluda a koulí. Potom mi píchnou do péra injekci a odeberou mi vzorek krve. Potom se vytáhne bílé dildo a je zkontrolána čistota. Za znečištění dilda se strhává 10 - 50 bodů a v případě stop materiálu musím dildo olízat dočista v kleče před komisí. Potom mi prohlédnou vnitřek konečníku pomocí gynekologických nástrojů a dostanu dovnitř čípek a menstruační tampon.. Nakonec mi vystaví certifikát mužství s počtem bodů, procenty mužství a dalšími údaji a dostanu termín dalšího přezkoušení.
A kdo jsou členové komise? Prozatím jen výplody mé fantazie, ale můžete se jimi stát vy! Komise má pět členů, dva muže, dvě ženy a předsedu, který může být kteréhokoliv pohlaví či gendru.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
ano pamatujeme  21.5.2020 16:56:51
Inu běžná vojenská prohlídka při odvodu branců. s
Larney  21.5.2020 12:32:15
Podávej to hovno kurva za studena!