Registrovaných uživatelů:
1855


Počet přiznání:
10734

TOPlist TOPlist
Neznami   29.5.2020 11:21:17
Zobrazeno: 184x

Kamaradka

s s s s s s s s s s s Když jsem byl u kamarádky na návštěvě a na přespání tak jsme hráli Fortnite až dlouho do noci pak jsme šli spát. Jenže já jsem se jí chtěla ještě na něco zeptat a tak jsem šel za ní ona už spala a kdyz jsem vyšel jak tam leží tak mi to nedalo a musel jsem ji odtáhnout kalhotky nemohl jsem uvěřit jak krásnou ma muslicku párkrát jsem ji na ni sáhl a vzrušovalo mě to jak sebou začínala pak jsem ji Skusil prstit a pak se uvolnila nakonec mě napadlo jestli ji nemám zničit a zeptat se jí ale pak jsem si řekl že ne a prstík jsem dal potom se málem probudila a tak jsem utekl. Štve mě to do teď protože měla tak mokré kalhotky a kdybych ji ještě chvíli prstík tak by se podle mě udělala ve spánku do teď mě to mrzí a doufám že se to bude opakovat. s s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Storm  1.6.2020 9:38:59
kecy, přirozený je sex žana s ženou i kluk s klukem. lesby sou supr, rád se dívám, když se milují, mají jazyky v sobě a pak si vášnivě lížou kundičky. hezký jsou i kuřby gayů, v 69 je vidět a já se tím taky vzrušuji, jak mají oba čuráky v puse a krásně si kouří. To si pak taky vyhoním čuráka. Ale chtěl bych ho vykouřit, pěknýho s krásným žaludem a pak si nechat nastříkat mrdku do pusy. a cucat a cucat ten krásnej čurák.
Kurva  30.5.2020 4:45:14
Zas jeden buzerant, šuk s chlapem není vůbec přirozený, jak tady píšeš a strkat ho do prdele jen aby tobě se ulevilo, je hnus.Normální je sex muž a žena, je to od nepaměti. A v přírodě je to většinou taky tak.
Ratty  29.5.2020 11:23:56
Buď rád že nic nebylo! Její vagína by ti ukousla tvůj přenádherný pyj! Měj radši sex s muži, to je bezpečné a přirozenější, vykašli se na zubatou vagínu načpělou ribinou!