Roman    1.2.2014 16:31:03
Zobrazeno: 6277x

Spal jsem s mamkou

Ahoj, mám teď problém. Asi před 15 lety jak jsem s mamkou došel domů z rodinné oslavy, tak jsem po ní vyjel. Oba jsme byli hodně opilí, takže jsem s ní přišel o panictví. Mamka tehdy měla 36 a byla hodně podobná na Jennifer Aniston. Nikdy potom se to neopakovalo a s mamkou jsme o té noci taky nikdy nemluvili. Moje současná partnerka se mě však zeptala jak jsem přišel o panictví a já ji nebyl schopen nějak hodnověrně odpovědět. Chtěl bych se zeptat, co bych měl dělat když se zeptá příště. Napadá mě vymyslet si nějaký příběh nebo říct jí jak se to doopravdy stalo jenom místo mamky říct, že to byla kamarádka. Chtěl bych si jí vzít, tak mě napadá, že bych k ní měl být upřímný, ale bojím se její reakce

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
romin  8.2.2014 18:12:07
Jááá-neschvaluju to ale dokážu to pochopit. A nejsem si jistý zda opravdu narušuje duševný´í zdraví. Někomu to pomúže.
Jááá  8.2.2014 15:32:11
romin> Je to blbost, co říkáš! Copak nevíš, že incest narušuje duševní zdraví??
romin  7.2.2014 23:33:58
Jak jsem zaznamenal z různých přiznání a komentářu. Ženy patří mezi ty chápavější mezi rodiči. Znám spousta rodin kde matka se synem mají opravdu super přátelský vztah. Když nad tím přemýšlím tak u většiny z nich připouštím možnost sexualního přátelství. domnívám se že tato výpomoc matky nebo zaškolování či jak to jinak nazvat, se děje asi v mnoha rodinách. Je to však velké tabu.Pro mnoho chlapců je to ale asi velké splnění snu a pozvednutí sebevědomí, oproti těm co se musí skrývat nad časopisem. Vpodstatě asi fandím odvážným matkam.
vyplešlej  3.2.2014 16:16:01
a já jsem si vostříhal chlupy z ptáka nůžkama a vyhonil jsem si ho u porna do kapesníčku a obojí jsem to dal do obálky a poslal sousedce jako dopis. Při pomyšlení jak jí tento dopis bude doručen jsem se opět vycákal...
Petr  3.2.2014 15:18:17
Já zažil to samý a přítelkyni jsem to nikdy neřekl a asi ani neřeknu
kája  3.2.2014 8:21:05
mého ex kluka nachytala máma jak si hraje s pindourem. byl dost vyděšený a styděl se. ona si k němu sedla začala mu vysvětlovat že na tom nic není že se nemusí stydět. všechno mu o tom vyprávěla, radila co a jak a při tom ho hladila po stehnech a občas se nenápadně dotkla pindi když opravdu už byl hodně vzrošený tak mu ho parkrát pohladila lehce podráždila až vystříknul. pak muřekla že když bude chtít radu at příjde. vždy když se na toto téma zeptal tak mu pomohla k výstřiku. byla to taková dohoda. nechodil často ale dost dlouho.
roman  2.2.2014 9:22:20
kdyby jsi napsal že tvoje máma je uplně obyčejná ženská a bylo ji přez 40 tak bych tomu třeba věřil. Takhle to zavání tím že chceš at ti chlapi závidí. Jennifer nepatří mezi mé favoritky ale ve světě je za sexi idol takže asi spousta chlapu by ti mohla závidět.Promin ale fakt ti nějak nevěřím.
ty  1.2.2014 19:28:00
kreténe debilní, hovno z prdele vytažený a pochcaný s doufáme všichni, že chcípneš s s s