Registrovaných uživatelů:
1855


Počet přiznání:
10734

TOPlist TOPlist
Miro Hloh   30.6.2020 14:00:53
Zobrazeno: 86x

Pokus - jak je na tom žena v dnešní době

Chtěl jsem vyzkoušet, jak je to ve skutečnosti s tou kanpaní mee too, tedy zda ženy jsou opravdu pod takovým tlakem ze strany můžů, zda jsou na každém kroku obtěžovány a hrozí jim znásilnění. Vymyslel jsem takovou investigativní akci. Převlékl jsem se do ženského, vzal jsem si sestřinu podprsenku, do které jsem nacpal ponožky, přiléhavé tričko, sukni po kolena a černé silonky. Na krk jsem si dal korále, na uši máminy náušnice - klipsy, nalíčil jsem se, jen boty jsem si vzal tenisky, protože v lodičkách mi to fakt nejde. takto vystrojen jsem vyrazil do ulic noční Prahy. Chvíli se nedělo nic, ale pak to začlo! Doslova se na mne sesypali heteráci. Samé sprosté poznámky, pokusy o sáhnutí si, i jeden prasák mne plác po zadku! A to vše během jedné jízdy tramvají. Na ulici se za mnou otáčeli, vhízdali, naznačovali sprostými posunky, že by mne chtěli šukat. Jeden chlápek dokonce vyndal bimbase a z dálky mi jím kynul. Přímo na Národní třídě! Pak jsem krátce vešel do jednoho baru a tam mi hned nějaké prase chtělo objednat drynk. o jsem radši hned do sebe naklopil kofolu, zaplatil a vypadl. Když jsem konečně dorazil domů, všiml jsem si, že mám vzadu na tričku a na sukni nějaké fleky, jako od semene. Styděl jsem se, že jsem taky heterák. Ženy to mají opravdu těžké a od tohoto pokusu s kampaní metoo plně sympatizuji a s ženami se solidarizuji.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Ratty  30.6.2020 20:51:19
Pozor s ženami není radno simpatizovati! Ženská vagína má totiž ostré zuby, a při první příležitosti vám ukousne váš přenádherný penis! MeToo je nesmysl, protože každý muž, který by se pokusil znásilnit ženu by brzo o penis přišel! Moudrý kluci mají radši sex s muži, to je bezpečnější a stejně je to příjemnější a přirozenější a celkově lepší.
Opálený hoch od řeky  30.6.2020 20:29:01
Chtěli jsme lovit bobříky, ale náš vedoucí Hřib řekl, že bobříky jsou jen pro heterosexuály a heterosexuálové jsou fuj a všichni budou viset na Novogajském náměstí, jen co se duha na sluníčkové obloze rozleje. Takže lovíme macky. Já už mám uloveného macka dobré kuřby. A musím říct, že náš vedoucí ho má opravdu tvrdého. s
Hoši od řeky   30.6.2020 18:47:37
Hřibův gang tvrdých a opálených chlapců.
ale kdeže  30.6.2020 18:27:20
To byl známý Hřibův gang gayů a transvestitů. Heteráci by o převlečeného muže zájem neměli, neboj. s