Registrovaných uživatelů:
1868


Počet přiznání:
10998

TOPlist TOPlist
Indián   14.7.2020 14:40:58
Zobrazeno: 110x

Kto ešte?

Mohli by ste písať čo by ste chceli skúsiť.Mám také erotické až perverzné predstaví ako napríklad: Mať na bedrách kúsok látky ktorá má pri každom pohybe odhalí, alebo masturbovať pred dvoma ženami.Či chodiť nahý pred mužmi.Nebolo by zle spoločne masturbovať kde sa venuje každý sám sebe a len sa pozorovať.Kto a čo ešte by chcel vyskúšať?

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Indián  14.7.2020 23:32:11
Práve mi volal bývalý kolega na videočet hovor som nestihol, volám mu spáť.Vraj má nevidí aby som zapol kameru.Práve som sa vyzliekal že idem do sprchy.Zapol som kameru dal na veľkú obrazovku nech ma dobre vidí a vyzliekal som sa pred ním začalo má to baviť, stál som pred kamerou aby má videl od pása nadol nahého.Nič nehovoril prišlo mi na um že by som bol rád ak by ma pozoroval ako sa milujeme z manželkou neviem či manželka súhlasí.
Indián  14.7.2020 23:00:50
Oproti tebe som slabý čajový odvar.A ďaľšie predstaví? Nikoho už nemá sexuálne fantázie?
covidový trénink  14.7.2020 21:09:58
Já bych chtěl, aby mi nějaká drsná holka nacpala do roušky svoje nošený zpocený ponožky a pak by mě nutila v tý roušce různě cvičit, běhat, dělat dřepy, kliky, lehsedy, skákat žabáky a tak. Přitom by se mi posmívala, slovně ponižovala, kopala do mě a poroučela, abych se neflákal a cvičil rychleji. Možná bych kromě roušky musel bejt nahatej, aby se mohla posmívat i mýmu péru. Nebo naopak hodně oblečnej, abych se víc zpotil a zadejchal. Různě by mě trestala za flákání, třeba mi zkroutila ruku nebo švihala páskem přes prdel, přestože bych dělal maximum. Nebo mi mi na koule přivázala tkaničkou svou tenisku. A nakonec, kdybych už opravdu nemohl, by mi svázala ruce, někam by je zavěsila a udělala si ze mě boxovací pytel, aby si taky zacvičila. Nacpala by mi jednu ponožku do pusy jako roubík abych neřval, druhou by mi nechala v roušce, abych se ještě pořádně načuchal a trénovala by si na mě údery a kopy. Úplně nejlíp, kdyby uměla karate, kickbox nebo tak něco. A až by si vyhrála, tak by mě odvázala, já bych úplně zmlácenej padnul na zem a musel bych jí líbat nohy a děkovat za lekci. Pak by mi poručila přinést pití a musel bych její nohy masírovat a líbat chodidla, což by se zase neobešlo bez posměšků a ponižování. Pokud by byla spokojená, dovolila by mi vyhonit si ho. Musel bych si na něj nasadit tu její ponožku, kterou jsem neposlintal a během honění by mě fackovala, kopala a plivala do tváře, za což bych musel děkovat. A nakonec, až bych udělanej vysílením chrčel na zádech na zemi, by mi položila svoje chodidla na obličej, abych si ještě užil vůni. Pak bych musel vypadnout i s těma ponožkama a přinést je příště vyprané i s nějakým dárkem, abych vyjádřil vděk za předchozí lekci. To už by se možná roušky nenosily, ale mohla by přitvrdit a donutit mě odcvičit lekci s jejíma ponožkama v plynové masce.

Ale ty perverzní představy bych si nechal pro sebe. s
Indián  14.7.2020 17:05:03
Môže byť, penis je vidieť.
jděte už trochu s dobou  14.7.2020 16:37:10
U nás na Západě vyšly bederní roušky z módy už před pár tisíci léty. Aktuální jsou xichtoroušky. s