Registrovaných uživatelů:
2086


Počet přiznání:
23362

TOPlist TOPlist
Jitka   1.7.2011 20:54:19
Rating:0 Zobrazeno: 2479x

Krev

Mám hodně velký problém s tím, když jdu na záchod, myslím na velkou! Často se mi stáva, že když jdu srát teče mi z prdele krev! s Docela to bolí a té krve neni zrovna málo. Bojím se to někomu říct. Mám strach, že by mě pak poslali k doktorovi a ten by oznámil něco hrozného s Nejhorší je to v tu chvíli, kdy se mi do toho ještě zapojí menstruace. To je pak něco šíleného. Dá se říct, krve jak z vola! Ať se utírám, jak se utírám, krev pořád teče. Mám to kolikrát i na kalhotkách a bojím se, že mi to může propučet i na kalhoty! Ve společnosti se bojím i zvednout ze židle! :/ Prostě, když se mi chce na velkou, probouzí se ve mně velký strach! Má někdo podobný problém jako já nebo je to ve mně? s Prosím o radu, nevím co dál a nechci se svěřovat svým známým. Mám strach z posměchu... s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
DocentValšík  2.7.2011 21:31:02
Nejlepší bude si před každym sraním promazat anál trochou tuku to výrazně zklidní podráždění a mělo by to pomoct ,mé dceři se to taky stávalo a tohle vždycky pomohlo , pokud neni sádlo tak by měla pomoct třeba i rama nebo flora.
tom  1.7.2011 21:04:46
Během několika minut dvakrát to samé od rádoby někoho jiného. Hmm. Zajímalo by mě kdy už se ty děcka naučí si vymýšlet tak, aby to bylo uvěřitelné..