Registrovaných uživatelů:
2086


Počet přiznání:
23362

TOPlist TOPlist
muž cheater   7.5.2009 12:42:00
Rating:4 Zobrazeno: 11302x

Drobný podvůdek

Jak možná někteří víte, on-line sázkové kanceláře nabízejí kromě sázek na sport i různé druhy her o peníze. Většinou jsou tyto hry postaveny na modelu náhody a výplatní poměry spočítány tak, aby v dlouhodobém horizontu přinášely zisk (ruleta a jiné). Nedávno jsem ovšem narazil na jednu sázkovou kancelář, která nabízí i hry, které závisí na hráčových schopnostech. Hraje se proti jednomu nebo i dvěma hráčům, peníze dělí systém já 100, ty 100, vítěz 180, sázková kancelář 20. Přišlo mi to zajímavé a vyzkoušel jsem si několik her zdarma a napadla mě zajímavá myšlenka. Objevil jsem, že některé hry by šly do určité míry usnadnit pomocí počítače. Vybral jsem si jednu hru a začal psát program. Sám provozovatel uvádí, že díky opatřením, která přijali, nemůže podvodník získat výhru nepoctivě.
Inu, může. s Program jsem průběžně zkoušel na hrách zdarma a když byl hotov, zkusil jsem ho v praxi. Bylo mi jasné, že když v první hře udělám nejlepší skóre, bude to podezřelé, proto jsem ze začátku dělal cílené chyby, aby skóre tak nerostlo. Celý systém je postavený tak, že hrajete s hráčem, který má podobné hodnocení, jako vy, takže i to slabší skóre na začátku mi stačilo, abych vyhrával. Tam je ovšem kámen úrazu, protože čím víc jsem hrál, tím lepší jsem měl hodocení a tím lepší protivníky jsem dostával. Ta konkrétní hra nešla pomocí počítače vyždímat na maximum, takže jiní hráči to mohli zvládat rukama. Jakmile jsem se dostal do pozice, kdy jsem častěji prohrával, než vyhrával, přestal jsem tu hru hrát.
Našel jsem si jinou s Program ke druhé hře byl napsaný rychle, protože mi pouze pomáhal, hrát jsem musel sám. Nicméně i tato pomoc mě vyšvihla do žebříčku top 10, který ukazuje deset nejlepších AKTIVNÍCH hráčů, až na druhou pozici. Vývoj byl podobný, po určité době už jsem hral s moc dobrými hráči a nevyplatilo se to.
Tak jsem si našel další hru s Program byl implementačně docela náročný, vymyšlení a odladění algoritmu mi zabralo dost času. Nicméně ve výsledku to byla hra, kterou jsem mohl zapnout a jít na kafe. Klíčem k úspěchu v té hře je postřeh a rychlé reakce, což počítač zvládá trošku rychleji, než člověk s I v této hře jsem začal zvolna a postupně se vypracovával. Jakmile jsem byl ve fázi, kdy program běžel maximální rychlostí, zjistil jsem, že pořád tam jsou lidé, kteří nahráli větší skóre, než já (byť jenom o trošku). Z toho jsem usoudil, že lidí, kteří tam "podvádí" je víc. Každý, kdo by viděl ten program v akci, by mi dal za pravdu, že je nad rámec lidských schopností tak rychle a bezchybně reagovat. I tato hra se stala nedostupnou, jakmile jsem byl hodně vysoko. V poslední hře jsem se prozradil, protože jsem omylem spustil silný algoritmus hned ze startu, odhalení nemělo dlouhé trvání a zastavili mi účet. Sice tam zůstaly asi čtyři stovky, ale asi týden předtím jsem něco vybral. Po odpočítání nákladů jsem vydělal asi 1100Kč.

Co z toho plyne? Nebuďte naivní, i když někde píšou, že podvádět se nedá, čech si způsob najde s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
žena  dada15  12.7.2018 13:37:33
a neumíš se dostat do emailu??
files  25.4.2017 14:05:08
Takže po týdnech (?) programování, lazení algoritmů a implementaci kódu si vydělal jedenáct stovek. No..gratuluju.
rektor  1.12.2011 13:05:51
Vždycky jsem se divil jak můžou hráči těch skill games nahrát tolik bodů. Teď už to chápu, jeden velký podvod. Někdo se napakuje a důvěřivý hlupák přijde o pěníze. A sázková kancelář dostane ze ten "skill" provizi..
Lukáš   7.10.2011 23:11:30
Alespon jsi si něco procvičil z programování .
cash  24.8.2010 13:59:24
klobouk dolu s
muž  panRUSTY  30.8.2009 0:14:28
1100... to je prd, kdyz ses musel srat s programem s
muž  Pan.Tajemny  18.6.2009 8:47:43
Kdyby se ti někdo ozval, že si to přečet a že by chtěl abys jim tam šel pracovat na zabezepčení, tak tomu nevěř s Nebyl bys první, co se nechal nachytat a zaplakal nad výdělkem
muž  Vasek007  19.5.2009 17:53:03
Zajímavé s škoda, že to nesype víc.. Ale to bys to tady pak asi nepsal s
muž  peter  7.5.2009 13:41:20
našlapane, skoda ze neumim programovat s