Rada jak dosáhnout průlomem   17.9.2020 23:02:53
Zobrazeno: 60x

Mistr průlomů - skrze kolapsy

Jedinou úlohou mistra je proměnit kolapsy do průlomů. Psychoterapeut tě jednoduše zazáplatuje. To je jeho úloha. Není zde, aby tě změnil. Ty ale potřebuješ meta psychologii, psychologii buddhů.
Tím největším životním dobrodružstvím je vědomý průchod kolapsem. Je to extrémně riskantní, protože nemáš nejmenší záruku, že se kolaps stane i průlomem. Stane se to, ale tyhle věci nejsou nikdy jisté. Tvůj chaos je odvěký - mnoho, mnoho životů jsi žil v chaosu. Je hustý, beznadějný a neproniknutelný. Je to téměř jako universum samo.
Když do něj vstoupíš se svými omezenými možnostmi, je to samozřejmě nebezpečné. Ten, kdo se však neutkal s tímto nebezpečím, se nikdy nestane celistvým, nikdy se nestane nerozdělitelnou bytostí.
Zen, nebo meditace, je metoda, která ti chaosem, temnou nocí duše, pomůže projít vyrovnaně, ukázněně a s bdělostí.
Úsvit není daleko, ale než začne svítat, musíš přečkat temnou noc. Čím blíž bude svítání, tím temnější bude noc.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Búziku  18.9.2020 21:37:10
JoJo tak si táhni na modrou snobáku, když ti kvalitní tvorba nevoní s
muž  oxana  18.9.2020 18:24:57

Prosím admina o smazání této pitomosti.
Děkuji
JoJo  18.9.2020 11:53:36
je škoda, že tento web ovládli lidé, kteří mají IQ na hranici lidského minima. Je škoda, že již další, kteří psali na tento web, z tohoto důvodu odešli. Já také odcházím. A ten web je Váš, jen lituji, že to končí. Vidíme to všude, i v politice, jeden blb stačí, aby vše rozvrátil. Čus Bureši i Vy ostatní idioti.