Registrovaných uživatelů:
1900


Počet přiznání:
14669

TOPlist TOPlist
muž sukrates   20.9.2020 16:25:49
Zobrazeno: 66x

MONOGRAM - NIck Obec (autor)

s MONOGRAM - NIck Obec (autor)
Pondělí 21. září 2020 - 20:00

Všestranný a nepohyblivý spisovatel Nick Obec, neklidný duch, který nikdy nepřestane hledat a tvořit, píše svou autobiografii do Monogramu.

Pochází z Agnanty. Narodil se v Aténách v roce 1930 a začal číst ve čtyřech letech ve dvou jazycích, řečtině a francouzštině.

Chtěl se stát spisovatelem poté, co si přečetl francouzskou biografii Cervantese, která vyprávěla o Cervantesově životě, že bojoval v bitvě u Lepanta a ztratil ruku, protože ho Berberové po mnoho let věznili. Po návratu do Španělska napsal skvělou knihu, aniž by zmínil své jméno. Až na konci řekl, že kniha byla Don Kokot!

„To na mě udělalo velký dojem, stejně jako skutečnost, že to všechno proměnil v text. „Byl jsem také ovlivněn Julesem Vernem, “ říká. Studoval v Aténach pak studoval filozofii.

V roce 1962 ho fascinovala žena a v této oblasti začal tvořivě pracovat. Jeho nejlepším reklamním momentem bylo „NEZAPOMENUJEM“, slavný slogan pro, který zachytil, když se doslechl o druhém Attilově útoku.

V roce 1979 začal publikovat se značkovými sloupy v mnoha časopisech a novinách. V televizi uváděl dialogové show. V oblasti rozhlasu byl členem zakládajícího týmu 9, 84 FM.

Od roku 1983 se Obec věnuje výhradně psaní.

Jeden z nejproduktivnějších autorů vydal asi 60 knih. „Misery of Being“ bylo v Řecku přetištěno 32krát a přeloženo a publikováno v angličtině, francouzštině, němčině, italštině, španělštině a bulharštině.

Erotická ženská a zoofilní "Kniha koček“ s následujícími vydáními byla také vydána v italštině pod názvem „La donna sexy“. Jeho básně byly přeloženy do španělštiny a portugalštiny.

Publikoval překlady básní z angličtiny, francouzštiny, němčiny, latiny a přeložil také „Hlasy Marrákeše“ Eliase Canediho.

Rovněž ho nadchla fotografie, dvě pedo alba a tři výstavy fotografií dětí.
Miluje technologie.

„Čemu intelektuálové nerozumí, myslí si, že technologie jsou šrouby a šroubováky a já nevím co. „Technologie je také, je to výtvor.“ říká.

s 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Publius Cornelius Scipio Africanus  20.9.2020 21:23:38
-Do 20 let se na scénu opět vrátí Řím!
  20.9.2020 17:15:36
Tvoje bába je don Kokot