MariezJ   22.9.2020 17:33:30
Zobrazeno: 90x

Jak přesvědčit syna?

Aby podstoupil operaci? Obléká se jako holka, má dlouhé vlasy a líčí se. Jsem s tím smířená. Je mu 14, začal k tomu postupně inklinovat od desíti a já ho podporuji.

Mluvíme spolu o tom. Svěřuje se mi. Jenže na co to všechno je, kdy je stále fyzicky kluk. Jenom takhle trpí. Cítí se nečistý a je se svým tělem nespokojený.

Říkala jsem mu, že ta operace by mu pomohla. Byl by potom plnohodnotnou holkou. Jenže z operace má strach. Snažím se mu vysvětlit, že to bude těžké jenom chvíli a já mu pomohu to překonat.

Myslím, že o tom začal vážně uvažovat. Ale není přesvědčený. Jak ho přesvědčit? Vždyť takhle akorát přichází o čas. Už mohl dávno být sám sebou a randit s klukama, radovat se. Tohleto ho jenom brzdí a ubližuje mu to. A já trpím spolu s ním. Prosím poraďte...

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Josef  25.9.2020 8:01:13
doporučuji Vám, ať zajde do gayklubu a tam si pěkně užije s chlapci a pozná, že k tomu, aby se miloval s muži a kouřil jejich péra, tak vůbec nemusí měnit pohlaví. Naopak operace na ženu ho zbaví prožitku ze sexu s muži. prostě, žalud ničím nenahradíš. A to mluvím z vlastní zkušeností. Dnes je pátek a večer si jdu užívat do jednoho gayklubu. Bude krásné kouření a vůně a chuť mrdky v puse. Vždyt Vy jste žena a tak to musíte znát jaká je krása mít penis v puse.
Katka  25.9.2020 1:51:48
Napište na poradnu, snad vám tam pomohou.
poradnabala@gmail.com
  22.9.2020 17:35:57
Tvoje bába je plnohodnotná