muž sukrates   27.9.2020 17:03:24
Zobrazeno: 48x

Je vždy připraven. A viděl jsem, že je to příprava

Je vždy připraven. A viděl jsem, že je to příprava na život, ekologii, životní prostředí. Vždy to muselo být ve formě. Fyzicky i psychicky. Ve skutečnosti se stalo, že se o to chtěl zeptat, že to byla dobrodružná aktivita až po představení, protože cesta je dlouhá a každá věc je konec.

Jako dítě, které čte knihy perers, Cicero, sci-fi, průzkum, dobrodružství. Když zavřel knihu znovu prožíval v příběhu a roli se sám nastavil. A nebyl otcem rodin jedenácti, jeho manželkou byla jeho sestra, která vedla k velkému emigrantovi v Tanganyice. Měsíce předtím, než se rozběhne obrovská divočina spánku, honící lvy.

Začala snít o další poetické paměti. Psal texty. Nicméně ne láska. Ve skutečnosti, protože nastal čas účastnit se univerzit a státu, je to stejné pro všechny, kdo mají být spaseni, když jste mladí. Vize pro život jiného. Revoluce nebo změna? A zdálo se, že tito muži podnikli cestu znovu. V budoucnu nebezpečnější.

Dokud nepřijdete znovu v jeho životě, - a zadními dveřmi - skutečnost, že to všichni začínají dělat, a to je jedna věc. Práce těch, kteří se rodí doma. To však nepřestává být velkým snílkem. A co víc, být připraven. že; Neudělal ženu Nebylo pochyb o tom, že něco bude. Vynechám vše, změnu místa a života. Vezmeme jen auto společně.

To je sen a člen jeho partnerka. Je to proto, že nejen z dálky. Dokud pomoc přítele, který v krátké době vycestoval do zahraničí na vzdálenost čtyř. V důsledku toho, když jsou koně najednou připraveni.

Za prvé, je vždy plná benzinu, přetékající. "Mysli" monolog je "spustit benzínovou pumpu a nenašel." Takže index klesl na jeho panství, nyní vyšel v plné síle. Věděli také, že čerpací stanice „pláště -“ dítě pláče.

Poté, co pečlivě udržován. Vyměnil olivovník, tisíc testů. („Možná jsme žádný neměli: nechme„ nejlepší prostředek “výletu na tři tisíce kilometrů, staříka a naftu, “ a nevěděl, proč se to stalo, ale bylo to. Ale když vezmeme v úvahu všechny možnosti a dostupnost.

To, co bylo třeba dát jiskře s ním a víceúčelovým zónám lamp, olej, víčko distributora náhradních dílů, mnoho amet, consectetur adipiscing. Polořadovka plná mu věřila. („Nevíš, jaké škody tě najdou. A kde?“)

Dodávky automobilu, ale malé prvky. Hladoval jsem na ulici a on vypadal jako toast, krekry a kbelík s vodou. Někdy se také změnilo, že odmítli stagnovat.

Před nočním spánkem bylo zastavení jejího vozu plně vybavené, aby skončilo - cítil se dobře. „Nemohu začít, když“ přemýšlím. „Připraven!“ Měl také moc a mezinárodní triptych, který je integrálně vždy. Vrátil se ke starému - nevyužitý - vzal neobvyklé.

Stručně řečeno, teď přichází skutečně z kanceláře kanceláře doma. Někdy večer jde o jídlo. Vzácné a velmi vzácné, stát se. Za starých časů, kdy byli mladší než mohyly. Tyto dva druhy výletů a venku. Itálie. Nyní práce o víkendech. A povinnosti naopak.

Nyní je toho na silnici méně, o to více dostalo auto v péči o sebe. Hladké mladé tělo bylo jasné, že použití této nádoby obohatilo péči. Každé tři dny se měří úroveň tlaku v pneumatikách, prachu a oleji a kapalinách. Nevím, kdy bude nutné začít a přemýšlet.

Kde začít? Na tom nezáleží. Pokračujte po otevřených silnicích, na které myslel, s deštěm, větrem a následujte toho Šimona, který je vždy na dálku. Možná hledá Michail Strogoff Irkutsk, možná se chystá na panameričana, z Kanady a Patagonie. Jdi, jdi - koneckonců ani zdaleka.

Pak tu byla velká auta. "Věděl, že stroje jsou si vždy jisté, ale peníze bohužel nestačí na dětský vzrušení. Ale poté, co jsem je koupil, se rozhodli udělat. Jeho žena přemýšlela o potřebách rodiny, což je potenciál pro měření silnice, je dlouhá výdrž členité silnice vyžadují cizí podmínky.

Toto je třetí z jeho auta. První - který je vždy připraven včas pro mouchy - nebo předstíral, že žije. Rozrostla, hlavně proto, že již prodala cestovní potřeby. A kreslil každý den, když zdravil zlo, kterým nebyl.

Současný a devět koňských sil, šest japonských let (znamená více, "řekl). Často si mysleli, že se tato změna změnila - ale aby se k tomu dostali z ceny... Každopádně úzkostlivě jedl, možná roky - a možná na dovolenou a motor nebude dělat,

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Publius Cornelius Scipio Africanus  27.9.2020 22:23:06
Do 20 let se na scénu opět vrátí Řím!