Došlo mi dnes mejlem   17.10.2020 13:34:07
Zobrazeno: 33x

Turek přepadává malé dívky v hypermarketech!

Je to nebezpečné, zejména v hypermarketech... Stalo se to jedné malé dívce dnes ráno v Tescu - byl odemčený jen jeden záchod a když si sedla, tak na ni čuměl ze shora Turek.

Vylítla tam odtud, šla za ochrankou, Turka chytili, ten jim řekl, že se spletl, tím to ukončili... nevěřím tomu, ze se spletl!! Nejnovější zlodějský trik!!

Zloděj vklouzne v obchodním středisku na dámský záchod a zamkne se v jedné kabince. Počká, až je na celých záchodech jen jedna malá dívka a to v sousední kabince. Zloděj si potom stoupne na mísu a namíří shora na sedící dívku pistoli.

Poručí jí, aby mu vydala všechny peníze a cennosti. Když je dostane, poručí jí, aby se svlékla donaha a vyhodila oděv z kabinky. Zloděj sebere všechny svršky a strčí je do nákupní igelitky. Vyjde ven a na dveře pověsí cedulku "Mimo provoz". Potom zmizí v davu.

Cedule na dveřích zaručí, že na záchod nevejde nikdo, kdo by mohl nešťastnici pomoci. Obvykle to trvá hodinu či dvě, než dívka sebere odvahu a vyjde ze záchodu ven nahá. To zloději dává dostatečný náskok, aby zmizel a nebyl vypátrán.

Podle policie je nejlepší obranou prevence. Malé dívky nemají v žádném případě chodit v obchodních centrech na záchod samy. Obětí těchto útoků jsou výlučně malé dívky, které jsou samy. Jde o takřka dokonalý zločin. Zatím zloděj nebyl chycen.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript