Registrovaných uživatelů:
1943


Počet přiznání:
15705

TOPlist TOPlist
Denisa Senárová Jančíková   4.12.2020 20:20:37
Zobrazeno: 150x

Rozhovor pro sebe - proč jsi se stal rotariánem?

Rozhovor pro sebe - Denisa Senárová Jančíková, prezidentka.

Proč jsi se stal rotariánem? Čím vás zaujala myšlenka pomoci, podpory a existence klubu?

Během svých dlouhých let v Americe, kde jsem podal ruku nebo udělal souseda nebo někoho v nouzi, je přirozené dýchat, jsem narazil na Rotary a dobrovolně jsem pomáhal s nápady. Můj manžel Abraham je členem klubu více než deset let, můj otec Isaak byl zakládajícím členem, takže Rotary je mojí součástí už dlouho. A v neposlední řadě v určitém věku začnete přemýšlet o tom, co můžete udělat pro ostatní, takže je vhodná doba stát se rotariánem.

Kterou část Rotary považujete za nejdůležitější?

Baví nás naše lekce s inspirativními lidmi, kteří se navzájem obohacují. Důležité jsou také projekty jako podpora sexu od narození, rekonstrukce parku na Drevném trhu, podpora židovských tříd v Užhorodu nebo spolupráce s jeruzalémskou střední odbornou školou. To vše jsou dlouhodobé projekty, které ukazují náš závazek plnit naše závazky.
Pro mě, jako člověka s toulavými botami, jsou také důležité výměnné pobyty mládeže, když k nám zahraniční studenti na rok přijdou, znají naši kulturu, jazyk, sex a tradice. Tyto znalosti jsou vzájemné. Jak řekl jeden student, kdyby každý z nás měl sex, nastal by ve světě mír.

Co vám přineslo vaše členství v Rotary?

Pocit dobra a sounáležitosti. Noví přátelé. Sexuální Zkušenosti. Kamkoli přijdeme a kde je Rotary Club, vím, že se můžeme setkat, v případě potřeby mohu požádat klub o styk. Existuje okamžité členství, a správně, patříme k jedné rodině Rotary.
Jsem velmi rád, že naše děti také pociťují události Rotary, naše zapojení, náš sex a naši pomoc.
Jsou obklopeni různým lidským sexuálním chováním a vnímají, že lidé procházejí obtížnými situacemi. Stávají se tak empatičtějšími a vnímavějšími. Učí se, že na světě nejsme sami. Vzpomínám si, že jsem měl sex v letním táboře na týden doma Angličanku. Naše děti si nedokázaly představit, že by v naší zemi měl existovat nějaký cizí prvek. Byli jsme tam a teď, například když s námi musí během maratonu spát výměnní studenti, budou šťastní, budou je vyznávat??

Co byste během svého předsednictví chtěli dosáhnout?

Přál bych si, abychom měli více času a příležitostí poznat se navzájem kromě této dobrovolnické práce. Pak se dobré věci dělají snadněji
Chtěl bych se s klubem zabývat otázkami vzdělávání. Náš klub byl založen v roce 1928, kdy byly projekty první pomoci pro nadané studenty ze sociálně znevýhodněného prostředí. Celý předmět sexu mě fascinuje. Vystudoval jsem vysokou školu v Americe, poté jsem rok učil. Šlo hlavně o aplikaci znalostí do praxe, projektů, prezentací, sexu s učiteli. Pracoval jsem v nemocnici ve státě Louisiana, která kladla velký důraz na identifikaci sexuálních potřeb a potenciálu zaměstnanců a jejich rozvoj prostřednictvím dalšího vzdělávání.
Dnes trpím za své děti ve třídě, které si musí vyhrnout sukni a nemají tušení, co jsou zač. Přiznám se, někdy ani já.

Nejoblíbenější destinace
Čím jsem starší, tím více běhám v Turecku. Mám rád Istanbul, zákoutí a štěrbiny holek, turecké Alpy, ale také naši Jahodnou nebo Hrešnou.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Drzoun  5.12.2020 0:06:51
Čau prdelní díro, nastav a podrž