Registrovaných uživatelů:
1975


Počet přiznání:
16279

TOPlist TOPlist
Pavelec999   27.12.2020 23:35:11
Zobrazeno: 364x

Pes

Láká mě sex s psem, klidně bych nastavil anal a pokouril mu, pár videí jsem viděl a úžasné s 733370118

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Nature111  28.12.2020 20:06:41
Jaký je dnešní svět a jaké jsou další problémy?
Musí někteří zemřít, pokud jejich neharmonie ohrožuje, jako například:
Nějaký lékař, který si hraje na léčení rakoviny svého pacienta, který se mu svěřil do péče, tvrdí: Ten pacient musí zemřít, protože z něj (z mého léčení) mám velký prachy.
Neharmonie, hříchy, to všechno zlé vystoupalo až k Trůnu AdonajeElohima/El-Aje a bylo slyšet to strašné rouhání a další věci, o kterých by bylo špatné psát, protože jsou víc než hororové a pak se objevili i ty bytosti/věci ve způsobu nevědomých chyb, manipulací a dalších eklhaftů, to se pozná později, s čím to souvisí. I aktuální zjevení AEa/El-Aje lidstvo a další až do jejich celku, jak je vidět, odmítá.
Více než 30let po Kostnickém koncilu tam bylo tolik nečistot a hnusu, že si někteří např. při řeči o něm odplivovali a naprosto právem – jeho zlým stínem byl antikrist. (Co všechno by antikrist udělal pro své bohatství, které mělo karmu sebezničení, hnusu. A co udělal Kristu a dalším. Chtěl by totiž vystoupit na své nebe a konat své zázraky, aby uchopil svou moc.)
A zajímala by mně vaše reakce na slova (ještě uveřejňovaná před pár lety): Kacíř je tak daleko od pravdy, že mu musíme způsobit tak velké utrpení, že se snad ten pomýleneček díky tomu obrátí. Tak náboženství nakonec integrovala svoji degeneraci, že se může (cokoliv) zabíjet, manipulovat, pošlapávat, no nechci dál pokračovat. A líbivě se to nakonec tak zaonačí, že pravda je méně vidět, že vlastně to bylo bez chyb, nebudu ani tady pokračovat. Prostě se to konformně všechno přejde, jakoby se nic nedělo. Mesiáš Ježíš Kristus jasně je v tom postoji, který není vidět už ani v náboženských textech a ani ve světě, no je toho hodně co chybí např. před našima očima a před dalšími smysly.
Vidím to taky tak, pokud budeme žít jinak než je naše Podstata – co cítíme skutečně uvnitř nás jako náš základ, náš život, a nebudem např. chtít poslouchat hlas (slova) pravdy harmonických životů, pak je např. s námi jako s lidstvem Ámen, ale je to taky o tom, jednat reálně, co je potřeba a ne líbivě a například cetkovitě tak, abychom získali ostatní pro imaginární dobro.
V jistém smyslu konec takzvaného starého světa se blíží, už je vlastně tady.
Byla by škoda, kdyby člověk přišel byť i dočasně byť i o kousek harmonie (neduální reality jakéhosi dobra), protože AE(lohim)/EA(donáj) mu přeje plnost harmonie, ale vždy nechce manipulovat proti jeho právům a svobodám a všem (i dalším) harmoniím.
Svět jako ta realita je v jistém smyslu propojený, takže neharmonie (ve smyslu zla) ať je kdekoliv, škodí celku (všem zúčastněným), takže škodí takové věci jako např. lhostejnost. Je sice pravda, že např. tahle propojenost není nebo nemusí být hned vidět (uvedu např. coronavir a potom i jiné). Někteří ale chtějí být oklamáni, že jo??
(Doufám, že není těhle pár vět moc dlouhých. Odpoví aspoň někteří??? Tak pro tento moment čau.)
Seš kripl  27.12.2020 23:41:01
Drž klapačku kreténe!